Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: bmw 525 d

  1. #1
    baka
    Guest
    Ljudi isplati ki se kupiti bmw 525 D, kakav je po kvaliteti jel se kvari i kolika mu je potrošnja....? ako netko zna karakteristike , neka napiše , HVALA

  2. #2
    izak
    Guest
    isplati se zasto ne , dobar auto nekad bio .....ako je očuvan .. ubodi ...

  3. #3
    flavio
    Guest
    Kupio sam 525d prije mjesec dana,
    12/2001 sa 64500km.
    Napravio sam 5000km i nemam nikakvih problema. Potrošnja po gradu oko 8,5 normalne vožnje a izvan oko 6,5 (s uključenom klimom). Ak se naganjaš potrošnja ide u kategoriju \"only the sky is limit\"!!

    Auto je naravno odličan,
    i to do te mjere da mi se ujutro nije teško dić na posao jer znam da ću se malo provozat!!

    O servisima i rezervnim dijelovim i kak je to skupo ti neću pričat jer ak gledaš takav auto onda valjda to znaš i sam!!
    Tehnički podaci:
    max. 219kmh
    0-100 8,9 (mislim i manje ako isključiš DSC)
    120kW (oko 163KS)
    6 cilindara linijski (tko nije vozio 6 cilindara toplo preporučam da proba...)
    350Nm na 2000 okretaja (ak vidiš naborani asfalt na semaforu to sam bio ja!!)
    Turbo promjenjive geometrije sa 4 ventiala po cilindru i Comon rail tehnikom

  4. #4
    flavio
    Guest
    Još sam zaboravio reći da svaki auto nakon redizajna ima puno manje problema sa kvarovima jer su odklonjene dječje bolesti.
    Dakle 525d nakon 09/2000.
    Prije je bilo problema sa nekim stabilizatorima, crijevima za ulje i sl. ali sada je stvar pod kontrolom.
    Inače to je isti blok motora koji se radi još od modela 525tds iz 1991. godine dakle rekao bih da je tehnologija poprilično uhodana!!

  5. #5
    Znalac
    Guest
    Bas razmisljam o kupnji BMW-a 530d (e39) s M-paketom i drugim, finim elementima opreme. Auto je proizveden u 12. mj 2001., ima oko 110 tkm i izgleda monstruozno.
    Nisam do sada vozio 6 cil. motore (osim nesto malo 320i) i ne vjerujem bas u mit o sestacima, no, ne kazem da nisu OK.
    Pitam se zna li netko malo vise o tom motoru. Ne zanimaju me peroformanse jer to mogu procitati u prospektima, ali zanimaju me kriticne tocke, realna potrosnja, cijene servisa.
    Hvala

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •