Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: honda ili alfa

  1. #1
    jakov
    Guest
    dobar dan forumasi i ljubitelji automobila, razmisljam o kupovini polovnog automobila, dva modela dolaze u obzir, a to su : Honda Accord 2.0 iz 1999 ili Alfa 156 2.0 TS isto 1999. 156 mi se svidja zbog dizajna i izgleda mi sportski, a accord mi je super jer sam je jednom vozio i znam da su honde vrlo kvalitetne.
    Sta mislite vi koji je bolji izbor? ima li ko iskustva sa navedenim modelima? Koje su prednosti na strani Honde a koje na strani alfe?
    Unaprijed vam se zahvaljujem na svim odgovorima i savjetima

  2. #2
    alfist_zg odlog.
    Guest
    Obadva su odlicna.
    Neces pogrijesiti ni u kom slucaju.
    ciao.

  3. #3
    activa
    Guest
    ...uuuuuuuuh !!!!...tezak izbor !!?? ....i jedan , i drugi auto su sjajni !!
    ..ja bih pre uzeo ipak alfu !!.....pravi gust , ako si " strastveni " , vozac !!?? ...ali to je moje subjektivno misljenje !!.....bacaj novcic , pa sta ispadne !!?? ) ....u svakom slucaju , oba automobila su dobar izbor !!!!...srecno , i uzivaj !! )

  4. #4
    pivko
    Guest
    osobno radije hondu, ali na tebi je izbor

  5. #5
    Axl
    Guest
    Alfa Alfa

  6. #6
    Tehnicar
    Guest


    Engine - 1998cc 2.0i Vtec
    Power - 153 bhp
    Top speed - 138 mph
    0 - 60 mph - 9.6 s CO2 - 176 g/km


    uzmi ovo duže ćeš se voziti<br><hr>

  7. #7
    activa
    Guest
    ...nije sve u " duzini " ..?? )

  8. #8
    Hondo
    Guest
    Tehničar, čovjek je pitao za 1999.g., a tada se taj model još nije prodavao (tek od 2002./'03.g).
    Radi se o ovom modelu:

    Kod izbora radi se čisto o tvom ukusu jer su s mehaničke strane auti prilično slični, jedino je Alfina 2.0 T.S. mašina mrvicu oštrija od Hondine 2.0 VTEC sa 147 ks.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  9. #9
    Je suis`
    Guest
    Svaki rabljeni je svoj svijet. Ja kao Hondoljubac bi se u ovom slucaju danima dvoumio. Jesi li uporedio cijene odrzavanja ova dva auta. To bi kod mene prevagnulo - ipak je rijec o rabljenima.

  10. #10
    Koshpa
    Guest
    Honda definitivno.

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Alfa definitivno. <br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  12. #12
    jakov
    Guest
    zasto je moja poruka izbrisana? , napisao sam kako sam odlucio da cu uzeti Hondu, ali izgleda da na ovom forumu to nekome ne odgovara

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Ili ti je poruka zbrisana zato kaj si nekaj prosro ili zato kaj si ušao u diskusiju s nekim koji je prosro, pa post sam po sebi ne bi imao smisla.

    Čestitam na izboru.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  14. #14
    alfa099
    Guest
    ...Honda, definitivno! Duže će trajat...
    ...a ak ti nekaj rikne na Alfi, psovat ćeš 1000 godina da kak ne valja...
    ...Hondica ti je tak super, je da je stara i da je demode, da je izašao novi supertruper model...ipak Honda!

  15. #15
    jakov
    Guest
    Girrari, hvala, ali vjeruj mi, samo sam napisao da cu uzeti Hondu i to je sve, mozda je moja poruka greskom izbirisana, nema veze. )

  16. #16
    alfa099
    Guest
    ..uzmi Jakove, uzmi!
    Poslušaj "Glas razuma"!

  17. #17
    HONDAA
    Guest
    Ipak HONDA-ZNA SE, GOD BLESS HONDA

  18. #18
    kubik
    Guest
    dobra odluka

  19. #19
    OS FIAT>>>
    Guest
    Alfa definitivno.Da si pitao za nove i da je u igri aktualni Accord onda bi shvatio da zelis Hondu jer mi je ovaj stari Accord potpuno demode.

  20. #20
    alfa099
    Guest
    ...pusti, nek se vozi u Hondi...stari je model totalno passe, a Alfa je još uvijek aktualna, bez obzira na masku...al neka, sam da ne kuka da mu nekaj ne valja!

  21. #21
    Hondo
    Guest
    Da taj Accord vidite sa malo ukusnih dorada, nikako se nebi moglo reći da je demode, no o ukusima se ne raspravlja. <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  22. #22
    600
    Guest
    Slažem se, ali ipak mislim da naspram novog modela dosta staromodno zgleda.

  23. #23
    alien5
    Guest
    Evo jedna vijest, doduše stara jedno 10-ak dana jer me nije bilo na forumu.
    Jedan dan vozan se sa mojon Hondicom VT 750 (za one koji ne znaju custom V-twin motor) i stojin na semaforu kad naleti neki fantom sa Alfom 146 Spark 1.4. I sad se on napalija na turiranje a ja se smijen u sebi jer se on valjda mislio trkat sa mnom - očito se ne razumi u motore. Ali ja još luđi od njega (tih dana na forumu su bile gomile tema o Alfi i Hondi) i ja to prihvatin. Moran priznat da san mislija da će me oprat bez nekog problema. I tako krenemo mi prva, druga , rastura on drugu, ali se i ja iznenadija okretnim momentom mojeg V-twina i ciao Alfa, cuore sportivo. ZAvarija san od smija i (iskreno) iznenađenja. Treća, četvrta , peta i ostavija ga daleko iza sebe!
    I tako vozan se ja dalje , lagano krstareći (150 km/h), zaboravijo već na njega, kad nakon nekog vrimena eto ti njega i prolazi on mene sa nekih 160-170 i vidin da je u tom trenutku najsretniji čovjek na svijetu ) !
    Ne znam baš perfomanse te Alfe, a nakon ovoga me niti ne interesiraju, ali mislin stvarno...

  24. #24
    mc
    Guest
    Jakove, mislim da si donio dobru odluku. Buduci da se radi o rabljenom, a pretpostavljam da ne kupujes auto od poznanika, definitivno je pametnije kupiti Hondu... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  25. #25
    piquet
    Guest
    čini se meni da je on donio takvu odluku i ranije pa samo malo podjebava alfiste.

Slične teme

  1. alfa 145 1.6/1.8 Twin Spark ili alfa 164 super twin spark
    By INTERCEPTOR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 11-12-2003, 12:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •