Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: AUDIJEV TTjac br.2

  1. #1
    drugmirko
    Guest

    evo, ovak nekak bi to znalo izgledat:

    prema autobildu:




    i prema Autozeitungu



    i ni tak loše. blago sterilno ali još uvjek agresivno ) .<br><hr>

  2. #2
    Aero
    Guest
    Sprijeda nuvolari, straga Crosfire + Nuvolari.<br><hr><font color="blue">BMW POWER
    </font>

  3. #3
    Frontera TDS
    Guest
    Bio bi full ××××n kad bi se makla taklica da ima preko cijeloga kraja mrežicu

  4. #4
    Frontera TDS
    Guest
    mislio sam na tablicu

  5. #5
    alfa099
    Guest
    ...izgleda ko veliki žohar!

  6. #6
    drugmirko
    Guest

    ) meni ona napadna A3 njuška na srebrnoj verziji bolje izgleda od tog žutog Nuvolari wanabea.

  7. #7
    Hondo
    Guest
    Jel to redizajn ili potpuno novi model??? <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  8. #8
    Axl
    Guest
    dobar je, svidja mi se, mada se i meni cini da je to samo redizajn

  9. #9
    206-os-
    Guest
    Hondo, to je kompijuterskka skica koja pokazuje jednu od mogucih varijacija..

  10. #10
    Hondo
    Guest
    Znači, nije to gotova stvar.
    Moram priznat da nakon temeljitog pregledavanja novog A6, nije mi uopče mrzak! <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  11. #11
    drugmirko
    Guest

    ko? A6? ja sam juće na vidjeo jednog u prolazu. onak na brzinu. bio je bijeli. moram reći, da mi se spustio nos od razočarenja. prva asociacija je bila mrtav kit . bijela definitivno nije boja za taj auto.

  12. #12
    206-os-
    Guest
    Daleko je to od gotovog cim se u razlicitim casopisima pojavljuju razlicite slike, ne?

    u a6 sam sjedio na sajmu malo..fin auto..

    E kad si vec tu, da ti se pohvalim.
    Sinoc dolazim kuci i parkiram kad pored pakrira susjed Accorda Type-r iz 99. Auto je ocuvan, ima samo 46000 km i izgleda fantasticno. Sjedala su jedna od najboljih sto sam ja vidio! Kupio ga je od nekog prijatelja iz ZG koji ga je uvezao iz Belgije dok je bio nov..a nov je kostao 80000 maraka. Stvarno strasan auto!

    I kaze covijek da type-rovi nisu imali klimu i xenon serijski a njegov ima..

  13. #13
    GT
    Guest
    meni je novi A6 sasvim ok auto, pogotovo kad ima quattro )

  14. #14
    Aero
    Guest
    Meni isto. Mrak je u crnoj i srebrnoj boji.

  15. #15
    Hondo
    Guest
    Accord TypeR je za naše tržište imao serijsku klimu i xenon. Sicevi u njemu su made by Recaro od alcantare i karbona, Momo volan, ručica mjenjača od titana i lagane bijele felge by Speedline. O feelingu vožnje ne trebam ni govoriti.

    <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  16. #16
    206-os-
    Guest
    Kaze da ga je vozio po satu preko 240 km/h. Da poslje 5000 obrtaja auto poludi zbog vtec-a. Mijenjac kratak i precizan..ma ono ultimate driving machine!

  17. #17
    Aero
    Guest
    " ultimate driving machine" To je samo za BMW!

  18. #18
    206-os-
    Guest
    Ma i ova honda tu definitivno prolazi..ona je fwd ultimate driving machine

  19. #19
    mc
    Guest
    Dobraaaa "TeTa" - ako se ne bude "prekobicavala" sve 5... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  20. #20
    POLOVNJAČA
    Guest
    veoma interesantno , samo nešto napuvan ..... ali da je dobar , je , ful !!!

  21. #21
    A L F
    Guest
    Moze on nju derati 320 ako ima skale, al ona ide 225km/h )

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Bolje da ne komentiram...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  23. #23
    zeNNoN
    Guest
    he he he

  24. #24
    mara1
    Guest
    meni dobro izgleda taj TT. nije uopce los,dapace. ja se samo nadam da ovom ne bude letio preednji kraj van

  25. #25
    PetarZG
    Guest
    TT izgleda fino, šminkerski.. vidim spojler ali nažalost pre mali je auto da bi bio sportski za što ga isfuravaju

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •