Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: Alfa Crosswagon Q4

  1. #1
    drugmirko
    Guest

    Alfafa Crosswagon i Sportwagon dobivaju Q4 oznaku. osim toga, da su tom oznakom ponekad označavali prototipove, nebi znao dublje značenje, jer mi se nije dalo čitat .

    evo slikica:





    <br><hr>

  2. #2
    GT
    Guest
    Q4 oznaku su imale sve Alfe sa 4WD, kao 33, 155 i 164.
    Crosswagon Q4 i Sportwagon Q4 su uvod u buduce alfe sa 4x4 i sa time top modeli ( GTA, GTAm, Autodelta ).
    Sad Alfa ima Torsen C pogon na sva 4, i to ce vjerovatno ugradjivati u sve buduce modele i top modele.

  3. #3
    drugmirko
    Guest

    aaa...to je to. ja se magleno sjećam iz nekih ranih 90' jedne Q4, mislim da 155tice. ali nisam siguran...

  4. #4
    Aero
    Guest
    Pametno.

  5. #5
    GTT- the beast
    Guest
    ..je, Q4 155 ima mašinu iz Lancije sa 190 KSa i naravno 4x4....
    <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  6. #6
    -164-
    Guest
    Oznaku Q4 su imale sve alfe sa pogonom na 4 kotača tijekom 90-ih godina...33 Q4(132KS),155 Q4(190KS) i 164 Q4(230KS)
    Jedino još postoji i 33-ojka sa oznakom Permanent4 a u biti je ista kao Q4 samo valjda starija oznaka, a prve 33-ojke su imale oznaku samo 4x4:.

    164 Q4-3.0 V6 24v,230KS,7.5s,240km/h




    kod 4x4 gepek je za 100l manji:


    155 Q4-2.0 Turbo 16v 190KS,7.0s,225km/h

  7. #7
    alfa099
    Guest
    ...bilo bi im pametnije da stave serijski xenon, retrovizore na el.sklapanje, nekoliko cupholdera i koji koristan pretinac!
    ...kanta bila, kanta ostala!

  8. #8
    Aero
    Guest
    Nemoj zajebavat. mislim da je 4X4 nešto što alfi treba. Recimo ja bi rađe 164 Q4 sa 232 KS nego sadašnju 156 2,5 V6 recimo. Zato što je rijetka.

  9. #9
    -164-
    Guest
    164 Q4 je san snova..3.0V6 24v,4x4,6brzina,full oprema,full koža... - da se može dobit neka ušćuvana od pravog alfista odmah bi ju uzeo....



    <br><hr>

  10. #10
    Aero
    Guest

  11. #11
    D0mi
    Guest
    Nisu lose ove alfice, ali tu je Q4 jedino zato da se postignu bolje off road sposobnosti. A u 155Q4 je bio samo radi performansi, i jos motor od gralke. No nadajmo se da ce se u GTA modele ugradjivati samo da skinu ubrzanje

  12. #12
    Bmw Touring
    Guest
    Krasna je ova Crosswagon

  13. #13
    600
    Guest
    Prekrasno!

  14. #14
    Axl
    Guest
    pun pogodak, bilo je krajnje vreme da i oni izbace 4x4

  15. #15
    INTERCEPTOR
    Guest
    Domi, ne brini taj 4x4 bi funkcionirao sasvim OK u običnom autu, dapače sa crosswagonom će se prerdstaviti i sportwagon gdje je cilj poboljšanje performansi.


  16. #16
    alfa099
    Guest
    ...ja još uvjek tvrdim, kao vlasnik nekoliko Alfi tijekom zadnjih 10-12 godina da bi pametnije bilo da stave bar dva (2) cupholdera u auto!

  17. #17
    Hondo
    Guest
    ×××, pravo zboriš!<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  18. #18
    alfa099
    Guest
    ...pa daj reci!
    ...di ti držiš cugu kad se voziš?
    ...di držiš CDe, mobitel i ostale đinđe?
    ...grickalice?
    ...jebate, talijani stvarno znaju zajebat ergonomiju!

  19. #19
    Hondo
    Guest
    Tam di ti u bunkeru imaš 'kopanju', ja imam CD changer, nemam 5 mobitela ko ti već samo jedan mali koji stane u 'odlagalište', a u autu ne jedem jer sam tako brz da si mogu priuštiti stajanje zbog obroka, a da ne zakasnim na odredište :smile23: :smile23: :smile23:
    Dakle, ostaju nam držaći za razne tekućine, koji fakat trebaju. <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  20. #20
    INTERCEPTOR
    Guest
    Vjerovao ili ne punto od cure je pun pretinaca, al u njima se ne nalazi ništa, prazni su i skupljaju prašinu. Jedino je onaj glavni ispred suvozača pun, tu je su one knjige šta dobiješ s autom.

    Đinđarije kvare dizajn interijera - to je moje pravilo. )


  21. #21
    ŠULE
    Guest
    Slažem se CEP.
    Grozno mi je kad je kabina prepuna nekih dindrlica. Ma niti mobitel.
    Pivo može, ali boca naravno u boji karoserije.
    "Fosters" molim. )

    Kad se samo sjetim MONSTEROVOG CS.

  22. #22
    sepra
    Guest
    Da, bio je to zvjerinjak. Naglo zakočiš doleti ti foka sa zadnje police.
    <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  23. #23
    mc
    Guest
    :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  24. #24
    Girrari
    Guest
    )

    Svaka čast Alfi na ovome. Polako, ali sigurno se ide napred; to me veseli. <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  25. #25
    alfa099
    Guest
    ...nisam mislio na neke seljobeljo đinđe!
    ...krunica i CD ionak idu na retrovizor! )
    ...nego, nemaš stvarno di stavit 2 para naočala, ključeve, limenku Red Bulla, 2 kutije cigareta...

Slične teme

  1. Alfa Romeo 156 Crosswagon!
    By Fabia SDI Elegance! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 21-03-2004, 19:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •