Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: Antiradari

  1. #1
    Bmw Touring
    Guest
    Posto planiram kupiti neki antiradar zanima me kakvih sve antiradara ima,koliko kostaju,sto sve hvataju itd.
    Isto tako bi volija znat na kojem principu radi Laser Jammer(Ono sta se instalira u branik) i koliko kosta.
    Kolega mc mi je rekao da je to u Hrvatskoj legalno pa bi me zanimalo gdje se to moze kupiti.
    Unaprijed HVALA!

  2. #2
    Bmw Touring
    Guest
    Kutijica javi se!! )

  3. #3
    activa
    Guest
    ..ja sam par puta koristio cobru , i nije mi bog zna koliko pomogla ??

  4. #4
    activa
    Guest
    ...najbolje je da na retrovizor okacis cd i krstacu , sto vecu !!!?? ..garantovano pomaze ??? ) )

  5. #5
    Clio182_SB
    Guest
    Tourinže, probaj ovaj :URL=http://www.laserlid.com:link .:/URL:
    Imaš i nešto vrlo interesantno pod grupom video proof.
    Pogledaj filmić, vrlo je poučan, naših ruku djelo, čak tip priča na naškom

  6. #6
    Bmw Touring
    Guest
    Clio_SB Bog te blagoslovil!!

  7. #7
    GTT- the beast
    Guest
    Gdje ga nabaviti i kolko mrme???
    <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  8. #8
    Aero
    Guest
    Vrlo zanimljiva tema. Posebice zato jer se kazne povećavaju, a sa 333 konja se teško suzdržavat...

  9. #9
    Mario Haas
    Guest
    Clio182SB koliko košta ta igračka?

  10. #10
    drugmirko
    Guest

    odlično!!! :smile25: :smile25:
    samo neće bit dugog vijeka, ak i radi kak kažu. ljudi smo maloumna i lenjiva vrsta. 99,999% ljudi koji će ugradit čudo, neće isključivat jammer nakon nekoliko sekundi. dečki bi to mogli napravit, da se isključi samo i da recimo odbrojava sekunde do isključenja, u kojima moraš spustit brzinu. inače, murija će kad tad skužit kad ih ometa ta naprava. onda se možemo ponovo slikat.

  11. #11
    Clio182_SB
    Guest
    Sprava košta 349 USD, ako se ne varam.
    Možda izgleda puno, ali ajd malo iskalkulirate kolike su kazne, pa vrlo brzo dojdeš do zaključka da se isplati.

    Uglavnom, na videu je sve jasno kako radi. Da, vjerojatno će neki biti prelijeni isključiti jammer, ali takvima onda ništa ne pomaže - osuđeni su na plaćanje kazni i pješačenje nakon otimanja dozvole

    Mene je ugodno iznenadilo kada sam skužio da tip na videu priča hrvatski. A skinio sam ga prvo sa nekakvog sitea koji je hostao TopGear video clipove.

  12. #12
    Clio182_SB
    Guest
    GTT, odi na site, sve tamo piše, ali predpostavljam, da ako je netko od naših to proizveo, da postoji i direktniji način da se to nabavi.
    Neznam, možda probati poslati mail, pa čekati odgovor.
    Ukoliko netko to i nabavi, obavezno nek napiše kako to radi. Živo me zanima :smile24:

  13. #13
    Mario Haas
    Guest
    to uopće ne bi bila loša inveticija, naprotiv<br><hr>

  14. #14
    Bmw Touring
    Guest
    kutijica ima laser jammer.
    pokazao nam ga je kad je bio dalmatinski skup ali ga jos nije bio instalirao.
    Ima on i normalni antiradar koji smo ja i on isprobali na splitskoj obilaznici.
    250 km/h
    )
    Samo nije bilo policije ××××ga )
    Javit ce se on za par dana

  15. #15
    Bmw Touring
    Guest
    A otvorio sam ovu temu jer mi je vise dopizdilo placat kazne.
    Radije cu kupit to za 300-400 eura i mirna bosna kasnije.
    Bas mi je prije nekoliko dana stiglo postom da su me slikali na autoputu.
    Vozio sam 144 km/h toleriraju 10 ispalo 134 ogranicenje 130
    90 eura i jedan bod manje za 4 km/h
    ××××× im mater krvavu

  16. #16
    Bmw Touring
    Guest
    A najjace mi je to sta ti salju mjesec dana kasnije.
    Slikalo me pocetkom 6 mjeseca a dobio sam prije nekoliko dana.
    ××××te strah me vise postu otvarat

  17. #17
    fergazer
    Guest
    "Vozio sam 144 km/h toleriraju 10 ispalo 134 ogranicenje 130"

    Pardon kaj se mjesam, ali kaj nije 10% od 144 km/h <B>14.4 km/h</B>????
    Znači da si se vozil hm...
    <FONT COLOR="red">129,6 km/h</FONT>??

  18. #18
    Bmw Touring
    Guest
    nije 10 posto nego 10 km/h

  19. #19
    fergazer
    Guest
    Kak 10 km/h??
    10% valjda!

    Kaj onda kad se vozis u gradu 60 km/h a ogranicenje 50 km/h murja ti oprosti tih 10 km/h???

    Il se vozis 170 na autobanu a oni ti oproste 10 km/h - nisi niš lakse prosel...

    A i starom mi je stigla kazna u kojoj su naveli brzinu umanjenu za 10%.

    Ja znam za 10% a ne za 10 km/h...<br><hr>

  20. #20
    Bmw Touring
    Guest
    tako mi pise fergazer.
    ne kuzim ih nikako.
    jednom su me uhvatili u gradu za 73 km/h i stavili 68 km/h ogranicenje 50
    Ili jednom kad me uhvatil na motoru
    166 km/h na radaru,zapisao 157 km/h
    ogranicenje 110 km/h
    Nekad je 10% nekad je 10 km/h nekad je ovako nekad onako lud sam vise
    Al evo bas sad citam pismo i pise:
    Slikalo vas je sa 144 km/h i toleriramo vam 10 KM/H znaci 134 km/h ogranicenje 130 km/h
    90 eura i 1 bod manje
    Da je kojim slucajem ogranicenje bilo 110 km/h sto se cesto zna desit na ovim sugavim francuskim autoputevima platio bi 150 eura i oduzelo bi mi 3 boda

  21. #21
    fergazer
    Guest
    A ne znam ja kaj je na francuskim autoputevima, znam kak je kod nas.

    Cuj ovo: frend iz Karlovca dodje jedan dan kod mene i veli kak se je malo brze vozil po Karlovcu i da ga je murja zaustavila. Murjak ga pita koliko brzo se je vozil, on veli 68 km/h, ovi su mu izmjerili 64. Veli frend, dajte mi na to 10% a murjak pita svoj kolegu u autu koliko je 10% od 64...

    Ja umro od smjeha...
    Uglavnom, nakon kaj je murjak uzeo kalkulator ( ) da zracuna koliko je 10% i oduzme od izmjerene vrijednosti, dobil je oko 59 km/h. Normalno, pustil ga je jer se u zakonu (za sada) kaznjava prelazak ogranicene brzine za 10 km/h, 20 km/h itd...

    Ja bi ih na tvom mjestu pito za tih 10 km/h (bar od kud im ta "računica")...

    A vidim i po kaznama da nisi baš "najuzorniji" vozač...<br><hr>

  22. #22
    Bmw Touring
    Guest
    najuzorniji ili ne ja prelazim 50-60 hiljki godisnje i sva sreca da nemam jos i vise kazni.

  23. #23
    fergazer
    Guest
    Onda bi ti definitivno dobro dosel taj antiradar...

    Znam da ih u Njemačkoj nelegalno ekipa montira i tam je to lijepa zarada za prodavače...
    Nažalost ne raspolažem informacijama tko to radi kako bih te uputio kod tih prodavača...<br><hr>

  24. #24
    Hondo
    Guest
    Touring, pogledaj malo što ovi englezeri pišu: :URL=http://www.networxautomotive.com:LINK:/URL:<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  25. #25
    Rossonero
    Guest
    Meni je sad stvarno sve zivo dostupno. Ne kaci me postarina, dostava, nista... a para tu stvarno imam ko sodra i ozbiljno sam razmisljal da si kupim neki jammer. Samo me zanima kad ga montiras na auto i sparkas se negdje navecer vani... dodjes do auta, a spravice nema. <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •