Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Peugeot 307 1.4 16V

  1. #1
    Brum brum
    Guest
    Ima li netko s foruma iskustva s ovim motorom u ovom autu? Koliko troši i je li pouzdan? Vozim Peugeot 306 1.4 i jako sam zadovoljan s potrošnjom, nisam zahtjevan, ali mislim da je 307 teža i da joj treba jači stroj. Hvala na iskustvima i mišljenjima.

  2. #2
    mc
    Guest
    Bas se prije mjesec dana jedan javio da mu je 1,4 u 307-ici preslab i pita kako bi mu dodao jos kojega konjeka.
    Po meni ne ici ispod 1,6 (od benzinskih motora) kod kompaktne klase...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  3. #3
    Mario Haas
    Guest
    baš se ponovo pitam zašto je tako jako teško otvorit peugeot club temu <br><hr>

  4. #4
    MONSTER
    Guest
    mario,zato jer je to tema za curice koje nece pocastiti cevapima!!!!


  5. #5
    Dankas
    Guest
    Taj motor ima 90 KS. Ako voziš 306 1.4 /75 KS ovo bi morao biti pomak na bolje. BTW, to je motor koji je kupljen od Toyote, pa ne bi trebalo biti nikavih problema vezanih za izdržljivost i trajnost. Ja imam 307 Hdi 1.4 70 KS. Momenta ima koliko i 1.6 benzinac. Ali da je slab, je i nije za nikavo jurcanje. Meni odgovara jer troši ispod 6 litara nafte u mješovitoj vožnji + klima.

  6. #6
    Brum brum
    Guest
    Znači nemate baš iskustva s ovim motorom?!

  7. #7
    Dr. Strangelove
    Guest
    Jesi zapeo, pa to se tek pojavilo na tržištu...

  8. #8
    Brum brum
    Guest
    Zato i pitam.

  9. #9
    Dr. Strangelove
    Guest
    Tu bi ti eventualno mogao pomoći Koko... njemu prođu auti kroz ruke malo češće...

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Istina. Inače se slažem s MC-em, ispod 1.6 nikako u kompaktnoj klasi.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  11. #11
    calibra fan
    Guest
    Što će ti više konja, kad eto po novom zakonu i za najmanje prekoraćenje brzine bi mogao ostat bez 1000kn! Ja imam 150ks pa neznam kud ću s njima ) hočeš kupit kojeg konjića??

  12. #12
    Peugeotko
    Guest
    A kolika je kombinirana potrošnja peugeota 306, 1.4, 75 KS

  13. #13
    cuore_pederativo
    Guest
    oko 8

  14. #14
    mmm
    Guest
    bok narode imam taj tip po brzomjeru ide 195 , a ubrzanje je dosta slabo treba se vrtiti preko 4000 za motor nisam znao da je tojotin , a potrosnja je u gradu 11 tako da podaci iz kataloga nisu tocni istina fali mu jos par konja ,ali za grad je ok , a po autoputu isto nema beda cigla na gas i 195 ide

Slične teme

  1. Peugeot 307 WRC
    By Cesare Fiorio in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 22-04-2004, 11:56
  2. Peugeot 307 1.6
    By Ivo38 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 11-11-2003, 13:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •