Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 74

Tema: TOyota corolla

  1. #1
    myway
    Guest
    Da li je puno dati za Corollu Terra AC hatchback, prvi vlasnik, 50.000 km 12.000 EUR? Ima li tko iskustva sa tim autom?
    Hvala

  2. #2
    mc
    Guest
    Daj presli upit na Toyota temu i napisi malo vise o autu (motor, godiste)...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  3. #3
    myway
    Guest
    Ne snalazim se najbolje ovdje, prvi puta sam na forumu. Auto je 2002. godište.

  4. #4
    mc
    Guest
    Vidim. A motor?<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  5. #5
    myway
    Guest
    1.4 i 87 KS. Jel dosta?

  6. #6
    mc
    Guest
    Iz tebe treba svaki podatak izvlaciti?!? )
    Gle, po meni je cijena previsoka. Auto je prilicno izvozan u ove dvije do dvije i pol godine, zar ne?
    Inace ti taj motor nije bas za preporuciti jer je prilicno anemican, a pije kao i njegov veci brat 1,6.<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  7. #7
    myway
    Guest
    ne ljuti se...morala sam provjeriti vražji motor. to prodaje jedna auto kuća i ima garanciju još godinu dana, a ja zapela baš za Corollu. sviđa mi se jako a nema ih za kupit polovnih nigdje.
    eto, u tome je stvar :smile22:

  8. #8
    mc
    Guest
    Da, nema polovnih u prodaji sto je dobar pokazatelj da su kvalitetne i da ih ljudi voze dosta dugo. Ja svoju isto planiram voziti bar 5 godina.
    U vrijeme kada sam ja kupio svoju 1,6, Fresh je dobio zamjensku 1,4 (ostalo sve isto) i mogli smo primijetiti dosta razlika ne samo kod motora, nego i neke druge sitnice. Osim toga, niti razlika u cijeni, niti potrosnja nije puno na strani 1,4, tako da ti stvarno kao neki optimum predlazem 1,6. Pitaj ako te sto zanima o autu.<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  9. #9
    Fresh
    Guest
    Opet se spominje moje ime uzalud )

    Više informacija sutra, sad idem doma

  10. #10
    mc
    Guest
    Myway, cisto iz znatizelje, zasto prodajes relativno novog Clia, a kupila bi Corollu? Potreba za prostorom ili nesto drugo? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  11. #11
    myway
    Guest
    Kupujem jer mi je slijedom životnih okolnosti potreban veći auto pa mi se dopala Corolla ili Mazda 323 F, polovno jer nemam para za novi auto. Frendica mi ima Corollu i kada sam sjela unutra, rekla sam - that is it..no kažem, odustat ću jer nedam Clia ispod 8.ooo (eventualno do 7.800, ali niže ne). Nije mi neka frka niti sila da ga dam u bescijenje jer je novi autić.

  12. #12
    Fresh
    Guest
    Pa sad da je baš Corolla nešto puno veča od Clia

  13. #13
    mc
    Guest
    Ajde ne njajke Jeti... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  14. #14
    Fresh
    Guest
    Evo ti razklike:
    41 cm dulja
    8 cm šira
    6 cm viša
    13 cm veći međuosvinski razmak
    rezultat svega samo 34 litre veći prtljažnik


  15. #15
    turbo-limac
    Guest
    je, al punica moze protegnut noge straga.....

    inace, myway, ako je u pitanju prostor, zakaj ne zadrzis cliaca i fino kupis veliku krovnu kutiju, tak uvijek imas mjesta za stvari a nemoras kupovat novi auto...

    ovo nije zajebancija, znam par ljudi koji tak furaju familiju okolo..

  16. #16
    Brock
    Guest
    A, kaj ak' je beba na putu? Pa... je... stane ona u Thule, al' baš nekak ne bi... )

  17. #17
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ha čuj... uz malo truda nije bed ni prikolicu naučit uparkiravat...a u nju staneeee...

  18. #18
    turbo-limac
    Guest
    brock ,tebi sve treba crtat...

    beba na straznju klupu u svoj sic, a kolica u kutiju na krovu...

    ili fino kupis fiat uno i tu ti sve stane......

    inace, moram pohvaliti C3, koji mi se inace nikak ne svidja, da ima fin dubok gepek, tak da ti kolica stanu a da nemoras micat policu....

  19. #19
    Brock
    Guest
    Pa, ak' imaš 2 bebe, možeš stavit i 2 Thulea? :smile25:

  20. #20
    Brock
    Guest
    ... naravno... za kolica... )

  21. #21
    turbo-limac
    Guest
    ak imas dvije bebe onda bolje kupi zeni 307 SW....

    no, ak imas dvije bebe s dvije zenske, onda ti ne gine kombinacija clio + thule, naravno x2, sam pazi da se ne sretnu....

  22. #22
    mc
    Guest
    Fresh, nije to bas tako porazavajuce kao sto pricas. Npr. od tri torbe i hrpe manjih torbica i vrecica koje meni stanu u prtljaznik Corolle, u Clio bi stala jedna torba i dio ovih manjih stvari, pa bi tu razlika bila malo drasticnija. Osim toga, prostranost zadnje klupe na kojoj mora sjediti osoba koja cuva malo dijete isto nije zanemariva. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  23. #23
    mc
    Guest
    TL, C3 je za svaku pohvalu po tom pitanju. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  24. #24
    Fresh
    Guest
    mc

    Jasno mi je da braniš kućnu marku, ali meni to i dalje ne drži vodu.

    S Clia na Corollu zbog potrebe za prostorom

  25. #25
    Brock
    Guest
    Naravno... do zajeba u kupovini auta dolazi ako imaš 2 ženske, a svaka od njih ima 2 bebe...

    Kaj onda jebate?!?!

Slične teme

  1. Servis Toyota corolla
    By Ivica1000 in forum Auto servisi
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 10-08-2004, 16:28
  2. corolla
    By toyota in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 08-12-2003, 14:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •