Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: Koja cijena Cliu?

  1. #1
    myway
    Guest
    Molim pomoć. Prodala bih clio 1,2 expression, 16 V, full oprema, kupljen u 10. mjesecu 2002., klima, troja vrata, sivi metalik, prešao 16.000 km i servisna knjižica u prilogu. Auto kuće nude cijene od 6.000 do 6.800 EUR za otkup.U oglasima su cijene od 7.000 do 9.000 EUR za to godište. Pomozite mi - koja je realna cijena za prodaju u oglasniku

  2. #2
    Brock
    Guest
    Pa, za početak traži 8500Eura, pa ćeš vidjet jel će netko zvat ili ne...

    Inaće... da kojim slučajem sad kupujem auto... ja bi ti se prvi javio...

  3. #3
    mc
    Guest
    Ako nema nikakvih zamjerki, pocni i ti s 9000 eura i opravdavaj se da je auto u savrsenom stanju. Ionako ce ti kupci rusiti cijenu. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  4. #4
    Bmw Touring
    Guest
    dobro kaze kompa mc.
    pocni ti sa 9000 eura al nikako nemoj spustat cijenu ispod 8 hiljki.
    Realno takav auto ode u Njemackoj vrijedi oko 7 ipo 8 kila eura
    Nemogu vjerovat da ti autokuce davaju tako malo za otkup

  5. #5
    mc
    Guest
    Moraju i oni nesto staviti u dzep... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  6. #6
    Brock
    Guest
    Ti si dobio super cijenu za svog Twinga...

  7. #7
    myway
    Guest
    nevjerojatno, i 8.000 im je previše.

  8. #8
    mc
    Guest
    Ha moglo se sigurno jos vise dobiti da sam se htio natezati, ali sam se ja toga htio rijesiti sto elegantnije. Da mi nisu uvalili metalik boju za novi auto, ne bi bas dobio koliko sam minimalno trazio. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  9. #9
    mc
    Guest
    Myway, ako realno mozes dobiti 8k uraca onda se definitivno isplati pomuciti. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  10. #10
    POLOVNJAČA-odlog.
    Guest
    hm , hm , ovo mi je poznato odnekuda ...

    ali zašto ga uopće prodaješ ?

    mogla bi mjenjažu , ono , novo neko auto , i bolje , dakako , pa umanje ga za neku cifru , pa ona akcija od 9.000 kn ... jel još traje ? , pa probat nešto ...

  11. #11
    S16
    Guest
    Ali ona oće Toyotu...

  12. #12
    myway
    Guest
    prodajem ga zato što hoću veći auto i sada dok još ima dobru cijenu i ustvari novi je auto, moram manje nadoplatiti za Toyotu Corollu ili Mazdu 323 F. Veći auto mi treba jer su mi se okolnosti promijenile a izgleda da ga ipak ne dam. Jučer sam ga gledala divan je, nov i ne dam ga ispod 8.000 EUR jer su zbilja ljudi bezobrazni, pa neka, radije ću se voziti još par godina jer zbilja vrijedi.

  13. #13
    Brock
    Guest
    Tako i treba!!!

    I ja sam par puta razmišljao da prodam svoj Twingo... koji je već došao u godine kad se razmišlja o zamjeni (star je 7 godina), ali svaki put kad ga vidim predomislim se... u biti mi ne treba ništa veče/jače, a dobar je , pouzdan i ne kvari se...

  14. #14
    myway
    Guest
    I ja mislim ovog još voziti bar 3-4 godine maksimalno ali neću više nikada kupiti novi auto. Troškovi kredita, banke, kasko, rega, užasno puno davanja. Radije neki dobar polovnjak do 3 godine. Na ovog sam potrošila ono što nikada neću nadoknaditi a kada ga prodaješ užasno gubiš, vele u salonu i do 30% cijene godišnje, a oni drže cijene visoke kada prodaju rabljene aute, sve je to mafija. Meni su u Tehno remontnom zavodu nudili od 6.000 do 6.500 maks. Jučer tip u oglasniku za authentica bez metalik boje i ostale expression opreme traži 9.000 EUR, za isto godište. Uopće nema neke orijentacije u cijenama, ali pomogli ste mi.

  15. #15
    mc
    Guest
    I ja kazem tako treba. Nemoj bezglavo uletavati u kupoprodaju. Ako si zainteresirana za Toyotu, mogu ti preporuciti da se javis gospodinu Andjelku u Bacicu u Dubravi koji radi na rabljenim vozilima, pa s njim probaj dogovoriti da ti pomogne naci ono sto hoces. Mozes cak i otici na procjenu Clia, iako ne vjerujem da ce ti ponuditi prihvatljivu cijenu - nista te ne kosta da probas... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  16. #16
    mc
    Guest
    To sto kazes o isplativosti kupnje novog auta je prilicno diskutabilno. Jest da puno gubis na vrijednosti, ali ako ga namjeravas voziti jedno "normalno" vrijeme onda ti se ipak isplati. S druge strane, kupnja rabljenog auta djeluje jako povoljno, ali te tu isto vreba toliko troskova da se smrznes. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  17. #17
    myway
    Guest
    Baš si ljubazan, hvala, ali sve sam ih redom zvala, zamjena ne dolazi u obzir osim ako ne kupuješ novi auto.

  18. #18
    mc
    Guest
    Ok, zamjena ti se ionako ne bi isplatila jer ti ne bi ponudili dobru cijenu za Clia, ali se mozes dogovoriti da ti javi kada ce imati rabljene Corolle...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  19. #19
    myway
    Guest
    imaš pravo, samo za takav jedan auto, rekla bih srednje visoke klase kao što je neka fina Corolla bar 1,6 ili 1,8 treba izdvojiti puno više nego za jedan Clio, a to znači veća rata kredita. I tako nikad na zelenu granu, stalno petljaš i petljaš..i protegneš se koliko se možeš pokriti. Jer kaj mi vredi super auto a za drugo nemam - nisam od takvih.

  20. #20
    myway
    Guest
    Kaj mi vredi i da mi jave kada vidiš kaj mi nude za Clia? Zbilja ga ne dam u bescijenje. I tako ništa od svega, a baš sam se ponadala da bu glatko išlo.

  21. #21
    mc
    Guest
    Bas si simpaticna - "Corolla 1,8" )

    Slazem se s ostalim - ja sam si isto odredio budget kod kojega me rata kredita nece lisavati ostalih zivotnih veselja. Znam da sam mogao proci i jeftinije da sam kupovao rabljeni auto, ali tu je tri godine garancije, a veci servisi (kocnice, remenje, auspuh itd.) prilicno daleko. Kod rabljenog auta te puno toga zaskoci vrlo brzo...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  22. #22
    mc
    Guest
    Pa dogovoris da ti jave kada ce imati rabljeni auto koji te zanima, a takve stvari i oni cesto znaju unaprijed. Ostavis neki polog za taj auto, a ti na brzaka utopis Clia vlastitim snagama - mislim da ti s takvim autom ne bi trebalo biti problema...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  23. #23
    sky_unlog
    Guest
    pridruzujem se...prodajem 206 1.4 XS, 9/2002.
    Nevjerojatan je nesrazmjer onoga kaj nude za auto i iznosa po kojem ga kasnije prodaju u salonu kao rabljeni.

  24. #24
    ¸myway
    Guest
    Evo, ova me čeka, mala prasica za koju si rekao da je izvožena. Vidjet ću da li ću uspjeti prodati do 7.800 EUR ako ne, nikome ništa, otkazat ću rezervaciju u salonu i čekati bolja vremena. Hvala Ti na svemu...

  25. #25
    mc
    Guest
    Nema na cemu. Ja bi jos dobro razmislio o svemu... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

Slične teme

  1. cijena prvog servisa
    By 206 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-06-2004, 17:05
  2. Korisnost ESP-a na Cliu 1.6 16V
    By Mr.Speed in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 26-01-2004, 18:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •