Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 112

Tema: Honda, ipak nije sportska marka

  1. #51
    mc
    Guest
    Hondo sad ono isto sto su tupili ljubitelji Alfe, tupe ljubitelji Honde.

    Dajte se ljudi saberite!!! <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  2. #52
    Hondo
    Guest
    Ah, pusti to...
    Ajmo mi na jedan olimpijski Grčki meni... <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  3. #53
    mc
    Guest
    Nemerem danas Hondo - imam jedan "sluzbeni rucak" na rasporedu... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  4. #54
    Hondo
    Guest
    E ti su mi najdraži... :smile25: <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  5. #55
    mc
    Guest
    ××××ga, rat je... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  6. #56
    alfa099
    Guest
    ...Civic TypeR trebao je zasjat pred mojom kućom...ali nije!
    ...auto ide bezobrazno dobro..sigurno je i trajan...ali to je sve! Izgleda ko doza za sapun!
    ...a slijedeća Civica po snazi, civilna izvedba, limited "Red dot" varijanta ima špicu 180 km/h...
    ...i tako sam se odlučio za "mehaničarsku" GTV...i nije mi zao...

  7. #57
    alfa099
    Guest
    ...od Hondi bih rado imao S2000 ili NSX...ali preveć koštaju...
    ...NSX mi je u stvari prvi izbor, ne volim vozit pod šatorom...

  8. #58
    Jimmy
    Guest
    alfa romeo :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile25:
    Honda

  9. #59
    HONDAA
    Guest
    HONDA od 1964 u Formuli 1, govori dovoljno dali je HONDA sportska marka

  10. #60
    alfa099
    Guest
    ...ma naravno!

  11. #61
    Hondo
    Guest
    Ali i Renault je godinama u Formuli 1, pa mislim da ga se nikako ne može okarakterizirati kao sportsku marku. <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  12. #62
    AR
    Guest
    Honda je sportska marka jedino kad je riječi o motorima, jer držanje ceste u nekim visokoserijskim modelima jednako je Hyundaiu, upija neravnine kao prekooceanski brod a naginje se u zavojima kao R4, tako da bi ja odvojio top modele s R predzankom i još par drugih od ostatka Hondi. Jedno je stroj koji se vrti do besvjesti, a drugo je nemogučnost da to iskoristiš na bilo kojoj normalonoj cesti

  13. #63
    Girrari
    Guest
    Hondo, kak to misliš da Renault nije sportska marka; kaj nisi čul legende i mitove o Cliu Sport? ) <br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

  14. #64
    Aero
    Guest
    ) ) ) Ribarske priče... )

  15. #65
    mara1
    Guest
    vidis kako je alfa××× dobar decko! sunce mamino! ) imas cugu

  16. #66
    Dom-Dom
    Guest
    Hondo , ja mislim da si si objavil smrtnu presudu.Sad si gotov :smile25:

  17. #67
    PetarZG
    Guest
    O Hondama!, ovako, pozitivne stvari: motori najbolji na svijetu, mjenjači izvrsni, rijetko se kvare, performanse su iznad prosjeka, izvrstan koeficijent otpora zraka, položaj za volanom jedan od najboljih, drugim rječima peri deri.

    mane: završna obrada, izolacija, držanje ceste, slabe kočnice.

    Mišljenje: Kada kupite Hondu stavite opruge, spustite ju, za jedan inch veće felge i gume, malo širih dimenzija, ako mjenjate ispušni sistem mjenjate ga kompletnog inače ništa niste dobili i nakon tih osnovnih promjena imate auto koji je svoje mane pretočio u vrline (pogotovo se odnosi na držanje ceste), malo troši bolje koči, definitivno opravdava cijenu, i otporan na bilo kakva forsiranja motora. Niti jedan auto nije otporan na forsiranja kao Honda. Nemojte očekivati da ste sa Hondom najbrži na cesti auto ide, ali najveća prednost Honde je ta što ima najizdržljivije motore na svijetu. Ukoliko želite biti brzi s Hondom morate biti dobar vozač i imati iskustva s visoko turažnim autima.

  18. #68
    Hondo
    Guest
    AMEN!!!<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  19. #69
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    88
    Rep Power
    2182
    mane : zavrsna obrada??? drzanje ceste??? , to su glupe izjave da nemogu biti gluplje

  20. #70
    amakichonikurochiva
    Guest
    boki zasto? evo ja imam hondu civic i zavrsna obrada i izolacija su stvarno losi. vec na 120 ,130 vjetar puse ko lud da vise nemres normalno pricat.

  21. #71
    GT
    Guest
    Zavrsna obrada je kod skoro svakog japanca vrhunska, pogotovo Honde su vrlo kvalitetno gradjene. Sjedio sam i vozio se u novom Accordu, novom Civicu, i oba mi ostavljaju vrlo kvalitetan dojam, pogotovo Accord.
    Sjedio sam i vozio se u Passatu, Mondeu, Vectri i ostalima i nijedan od tih auta nema zavrsnu obradu i ne daje ti feeling kvalitete kao novi Accord, svaka cast Hondi, novi Accord je super auto i po mom misljenju najbolji u klasi.
    sto se tice voznih osobina, tu su Honde uvijek vrlo dobre, jedino novi Civic ima malo mana, jer mu guzica voli pobjeci( tako kazu ), ali sto se tice drugih modela, starijih , novijih, svi su dobri. Honda je bila prva marka koje je u sve svoje velikoserijske modele ugradjivala double wishbone ovjes.
    naravno da Honda nije prava sportska marka, ali je proizvela i proizvodi vrhunske aute i vrhunske sportske automobile, pored toga radi najbolje motore i mjenjace na svijetu. Honda je vrlo tehnoloski orijentisana, pogledajte samo cime se bavi, napravili su najnaprednijeg robota na svijetu, Asimo, Honda je najveci proizvodjac motora na svijetu itd....
    Tu firmu isktinski cijenim isto kao sto cijenim vecinu drugih japanskih proizvodjaca. Realno gledajuci su japanci ispred europljana po tehnologiji, kvaliteti, a najvaznije, nude najbolje automobile u svim klasama, najbolje sportase, a to sve uz povoljnu i fer cijenu.

  22. #72
    Dizaster
    Guest
    Ma Honda je prava sportska marka, kao i Subaru i Mitshubishi!Znam da nije od nasa bila koncentrirana na utrke,kao Alfa, ali to su ipak Japanci!Oni su sasvim drugi svijet od nas!!!
    Btw. Honda je najkvalitetnija sportska marka koja se može naći na našim cestama!!!

  23. #73
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    88
    Rep Power
    2182
    Honda je tehnoloski vrlo napredna, i zasluzuje respekt od svakog ljubitelja automobila.

  24. #74
    Johnnnyy
    Guest
    kakva Honda, ma to su smeca od auta

  25. #75
    QZX
    Guest
    AR ne seri, Honda drzi cestu ko Hyundai?? e jesi primitivcina, a to sto neznas iskorsiti visokoturaznu masino to je tvoje neznanje ×××××cino jedna nepodojena

Slične teme

  1. Najkvalitetnija marka akumulatora
    By Han in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 59
    Posljednji post: 31-05-2004, 23:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •