Prikazujem rezultate 1 do 25 od 112

Tema: Honda, ipak nije sportska marka

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Anonimo(clan foruma)
    Guest
    povodom poruke od Honda u temi o Alfama zelim da otvorim temu o Hondi jer me zanima sta mislite vi o tome : da li je Honda kao marka sportska ili ne?? Posto dosta vas poredu Alfu sa Hondom zanima me jer vi stvarno smatrate Hondu sportskom markom a Alfu ne???
    Mislim ipak da je jedina prava sportska marka Alfa Romeo, uz nju i BMW.

  2. #2
    HaHaHa
    Guest
    Daj molim te,Alfa sportski auto??
    Nemoj uspoređivati Hondu sa Alfom sa sportske strane jer su japanci po tom pitanju daleko od većine!
    Daj jednu alfu koja se vrti preko 8t okretaja.....

  3. #3
    HONDAA
    Guest
    Pozdrav svim Sportistima Hondasima.
    GOD BLESS HONDA

  4. #4
    600
    Guest
    HaHaHa, daj bilo koji Europski auto koji se vrti iznad 8000 okretaja!

  5. #5
    600
    Guest
    Za mene su sportske marke Ferrari, Porsche i sl.
    Alfa je samo jedan običan velikoserijski automobil sa puno sportskog duha!

  6. #6
    Bandito
    Guest
    Ako cemo gledati velikoserijske automobile , marke koje nude najvise sporta i smatraju sebe sportskim markama su : Alfa Romeo i BMW.
    Honda jest marka koja je uvijek bila sportski orijentisana, ali nema bas filozofiju koja se svodi na sport, dok to BMW i Alfa Romeo imaju. najbolji nacin na koji mozete vidjeti koliko neka marka ima sporta je ako pogledate modele koje nude. Skoro svi proizvodjaci nude obiteljska vozila razlicitih koncepta ( MPV, SUV, Break, MSV, limuzine, kompakti itd....) uz to nude i neki sportske modele, ali ako cemo gledati koje marke su najvise orijentisane na sport, to su onda Alfa i BMW.
    naravno da su prave sportske marke Ferrari, porsche, lotus, lamborghini i sl. ali od velikoserijskih automobila Alfa i BMW nude najvise sporta kao marke.

Slične teme

  1. Najkvalitetnija marka akumulatora
    By Han in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 59
    Posljednji post: 31-05-2004, 23:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •