Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 105

Tema: Skinulo me laserom...Help!

  1. #26
    Tehnicar
    Guest
    E ××××ga dottore.....
    primjeni tu Seprinu metodu..

    A koliko si im davao?
    200-300 kn čine čuda?

  2. #27
    Koko
    Guest
    Koliko je meni poznato prema predloženom zakonu to bi ti bilo i 30 do 60 dana bez vozačke, zato budi sretan. I ja sam se naplačao kazni i kazni, i onda sam jednog dana shvatio da i nije neki bed maknuti nogu s gasa. Vjeruj mi nije problem voziti 60 gdje je ograničenje 50 ili 75 po Slavonskoj bez obzira što te svi pretiču. Nije mi problem ni kada vozim auto od 200 KS, ni kada vozim SDI-a... Bez obzira koliko kuća ima okolo ili kakva je vidljivost...

  3. #28
    MONSTER
    Guest
    dr.....samo 95!?!??! na tako ravnoj sniti.....sram te moze biti!!!

    va va voom bi tamo potegnuo bez greske 150-180!!!

    kako bi jedan moj frend rekao.....VAS U CLIACHIMA MUCI TA STOTKA!!! mislio je na to da se uvijek vozimo 100kmh iznad ogranicenja!!! ali to je istina,di god je ogranicenje 50,ja sam isao 150......i to skroz nesvjesno....jeb ga,zivot u cliachu je brz!!!!

    :smile23: :smile23: :smile23:

    ovo tvoje je macji kasalj!!!


  4. #29
    MONSTER
    Guest
    koko....i te kako je problem!!!

    zato mi na motoru ne mogu nista!


  5. #30
    Koko
    Guest
    Što se tice plačanja, troškove postupka ni ja nisam nikada platio, a na kaznu se žali:

    Procedura: Ne poričeš krivnju, no trenutno nisi u mogučnosti platiti toliki iznos pa moliš za smanjenje kazne. Kad dođeš na sud priloži dokaz da su ti primanja mala/nikakva, da imaš neku bolještinu, ti, netko u obitelji itd... Uglavnom je kod mene palilo kada su u pitanju bile kazne od soma dva kuna

  6. #31
    Koko
    Guest
    Ne MONSTER, samo te neki pijani u tamiću može ubiti, no to nije ništa strašno, glavno da si imun na laser!

  7. #32
    MONSTER
    Guest
    ma tamic prepolovis......je da izgrebes svoje retrovizore,ali da se i to ispolirat!!!


  8. #33
    Koko
    Guest
    Anti TAM Ninja Power ... E taj film sam već gledao, ali se Ninja malo zajebao... A isto i njegov vozač...<br><hr>

  9. #34
    alien5
    Guest
    Doktore, kako san ja rišija problem:
    u petak me uvatija policajac sa laserčićom kako na cesti Ploče-Metković vozin 122 km/h (iša u Dingač-Pelješac). Ja san smješkom priđem, on meni 200 kn i jedan bod, ja njemu bla, bla, bla, pa može 100 kn. Ja na licu mista platin 100 kn, a kako san dan prije doša sa službenog puta nalog još nije bio napisan. Pa ja lipo stavin dodatnih 100 km, a u ponediljak me računovodstvo obavjesti da je kilometraža poskupila tako da san vozija brzo i još zaradija 118 kn.
    He, he!
    Država dala, država uzela, a i ja ponešto (ipak je Dingač poskupija ove godine, he, he).
    :smile22: :smile22: :smile25: :smile23: :smile25: :smile22:

  10. #35
    Dr. Strangelove
    Guest
    Tip je sjeo u auto i počeo pisat kaznu odma nakon što mi je pokazao brzinu... ja ga pitam jel se možemo šta dogovorit, a on kaže da se nemamo šta dogovarat oko toga... bila su dva starija murjaka...

  11. #36
    alien5
    Guest
    J.... policajca s kim se ne moš dogovorit!
    Nego kako tebi tako puno jer meni je na početku priča 200 kn i bod???

  12. #37
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ovisno o prekoračenju.... meni je prekoračenje 35 kmh... pošto se gleda brzina umanjena za 10 kmh... (za brzina iznad 100 kmh umanjuje se za 10%)...

  13. #38
    alien5
    Guest
    Znaći triba si vozit baren stotku, he, he!! :smile22: )

  14. #39
    Koko
    Guest
    U naseljenom mjestu je 30 do 50 500 kn i tri boda. 50+ je uz nabrojano još i šara na tri mjeseca.
    Izvan naseljenog mjesta je 30 do 50 200 kn i bod a iznad 50 500 i tri boda...
    Imate najvažnije odredbe zakona na :URL=http://www.vidiauto.com/off_record/index07.php?id=kazne.php:Vidiautu:/URL:<br><hr>

  15. #40
    Brock
    Guest
    Sorry stari...

  16. #41
    TRANS AM
    Guest
    Dr daj mi se javi na mobi. Imaš ga na topicu "Streetrace (ne 402) Varaždin, Osijek". Ili napiši mail. Poslat ću ti mailom u attachmentu Prigovor koji sam ja napisao za istu stvar. Tri dana sam proučavao sve moguće zakone i rupe u njima. Upalilo je! <br><hr><font color="blue">I\'m to old for this shit!</font>

  17. #42
    alien5
    Guest
    Znači ja san bija 44 km/h iznad i platija 100 a zaradija dodatnih 118 kn. E to ti se zove život.
    Hebi ga, nekom svane a nekom...
    Sorry!
    Bit će bolje kažu!

  18. #43
    alien5
    Guest
    Trans Am: daj ti to odma stavi na forum da učinim copy/paste za drugi put!

  19. #44
    Bmw Touring
    Guest
    ××××ga plati i gotovo.
    treba si na licu mista to sredit al ××××ga.
    budi sretan sta nisi ostao bez dozvole.
    da si to napravio ode u Francuskoj platio bi 375 eura,4 boda i 6 mjeseci bez vozacke.
    I budi uvijek na oprezu

  20. #45
    mc
    Guest
    Grdo... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  21. #46
    Bmw Touring
    Guest
    je mc.

  22. #47
    OS FIAT>>>
    Guest
    Doktore, ja sam isao na sud i prepolovio si kaznu.Moja prica pocinje ovako.Prosle godine negdje u ovo vrijeme izlazio sam iz Osijeka i na samom kraju prigradskog naselja Čepin neposredno prije ukljucenja na Osjecku obilaznicu laserom me skinuo drot.Ogranicenje brzine je bilo koliko se sjecam na tom dijelu 70 Km/h, a ja sam isao oko 105 Km/h umanjeno za toleranciju oko 90 i nesto.Uglavnom mi je drot napisao kaznu oko 200 Kn i sudski troskovi oko 110 Kn.Imao sam rok od 8 dana i odlucio sam da necu platiti kaznu.U medjuvremenu mi je odvjetnik napisao zalbu.Nakon nekog vremena dobio sam poziv od suca za prekrsaje i odazvao se.Tamo sam izjavio da smatram da nisam toliko vozio na sto mi je sutkinja rekla da sam potpisao zapisnik.Napomenuo sam joj jos da ja nisam vidio na la×××× brzinu za koju me se tereti.Rekla mi je da se moram odazvati ponovno kod nje, a ona ce u isto vrijeme pozvati drota koji me snimio da me suoci s njim.Ponovno sam dosao u zakazani termin i drot se nije pojavio.Cekali smo ga nekih 20 minuta, ali se on nije pojavio te mi je sutkinja ponudila da ce mi prepoloviti kaznu i da okoncamo taj slucaj.Na to sam pristao i platio nesto malo vise od 100 Kn kazne.

  23. #48
    alfa099
    Guest
    ...mene su klepili laserom u Dubravi na putu prema Novoj bolnici...ograničenje 50, izmjereno je 160!
    ...epilog: 200 kuna...i sretan put!

  24. #49
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ja recimo nisam potpisao zapisnik, to će mi ić u prilog... A ak dođe do sučeljavanja moja riječ protiv njegove... nadam se bar prepolovljavanju kazne... dečki razveselili ste me :smile25:

    ...Trans Am puno ti hvala stari! Dužan sam ti bar pifce...<br><hr>

  25. #50
    alfa099
    Guest
    ..to kaj nisi potpisao, nema veze...a sučeljavanja više nema, veli mi frend sa suda...puno je koštalo!
    ...plati i pati...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •