Stranica 10 od 10 PrvaPrva ... 8910
Prikazujem rezultate 226 do 236 od 236

Tema: Even more VaVaVoom ...

  1. #226
    Clio182_SB
    Guest
    Već je večer pala, kao i temperatura, sve ostalo se diže.
    Odoh na đir ....
    Ju-hu , VEEEEEEEEEEEEEXXXXX :smile23: :smile23: :smile23:

  2. #227
    Hondo
    Guest
    Ispast ću Zlica od opaka, al moram se malo vratiti na onu razliku u nijansi boje. Danas sam bio sa dvojicom poslovnih partnera na nekom sasu i pri odlasku kući vidimo das smo nas trojica parkirani jedan kraj drugoga na parkingu. Jedan vozi zlatnu C klasu, a drugi zlatni 407. I tako oni gledaju moj auto, ja gledam njihove i skužim na 407-ici jebačku razliku u nijansi između plastičnih odbojnika i limenih djelova karoserije. Ista stvar je i naprijed i otraga, a čovjek veli da ga je tak preuzel. Auto je star nepuna dva mjeseca, HDI motor i full oprema. Na Mercedesu nema ni mrvice razlike između plastičnih odbojnika i limenih djelova. Vlasnik Puga je mislil da to tak mora biti i tek je sad popizdil kad je videl kak to treba izgledati.
    Odma sam se sjetil foruma i naše rasprave ovdje. <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  3. #228
    OS-300
    Guest
    Hondo, bolje pazi da ti se poklopac motora ne razleti.

    Da su u NCAPU znali za ovo, ne bi Alfe dobile ni dovoljan. <br><hr><font color="blue">911 is a joke...</font>

  4. #229
    ŠULE
    Guest
    Ma niš čudno Hondo.
    To su ti Francuzi. Vina im imaju onaj talog, sirevi im smrde kao i parfemi.

    PS: A mislim da im i onaj toranj u Parizu isto nije pofarban kak spada. )

  5. #230
    Hondo
    Guest
    ) <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  6. #231
    OS-300
    Guest
    ŠULE, ) )

    Ako me sjećanje ne vara. Ona srebrna 156 GTA što je naručena u Osijeku je imala oguljen lak na prednjem braniku.

    Dakle, ili je lupana pa je falš popravljana ili su je odmah u tvornici isfalširali.

  7. #232
    Hondo
    Guest
    Ako mislimo na istu srebrnu GTA iz Osijeka, onda znam i razlog. )
    Auto je vožen cijele zime po cijeloj Hrvatskoj i od toga mu je stradao lak na odbojniku, poklopcu motora (kamenčići rade svoje) i pragovima, pa je vlasnik odlučio polakirati te površine. Radove su obavili kod Lausa, ali prilično loše, pa mu se sad ljušti lak na lakiranim površinama.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  8. #233
    OS-300
    Guest
    Ono je prilično amaterski odradjeno.

  9. #234
    mc
    Guest
    Hondo, ako hoces vidjeti kaj je zestoka razlika u boji na plasticnim i metalnim dijelovima, mailam ti sliku izvjesne Alfe 147... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  10. #235
    Hondo
    Guest
    mc, pusti mi da vidim. Imaš mail?<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  11. #236
    mc
    Guest
    Poslano...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •