Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: test COROLLE ts

  1. #1
    MKO
    Guest
    Dobar dan!
    molim Vas ako mi netko može reći gdje naći neki test ili usporedbu corolle ts.
    Ili ako znate iz prve rkuke kako to ide.Cuo sam da je onih deklaririh 8,4 do 100 laž...Od google-a nisam nista pametno izvukao..
    Hvala

  2. #2
    mytbyte
    Guest
    Laž je, nešto je brža od deklariranih 8,4...netko je izmjerio ispod 8...

    Imaš usporedbu nekoliko "sportskih" automobila u nekom od starih brojeva Auto Blica, među njima je i Corolla TS...

    Ne znam što te konkretno zanima ali ima tipova na forumu www.teamtoyota.co.uk koji imaju TS-icu pa se tamo malo raspitaj...generalno je mišljenje da ima boljih sportaša od TS-a jedino što je jeftinija od, recimo Civica Type-R i pogodnija za svakodnevnu uporabu...zapravo je riječ o običnoj Corolli s jakim motorom, za situacije kada snaga ustreba...<br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  3. #3
    mc
    Guest
    Da. TS-ica nije pravi sportas. Motor je divljih manira, a ostatak je isti kao i kod standardne Corolle. Pardon, TS ima kontrolu proklizavanja koja prema testu u AK ne radi bas idealno. Ljudi iz Toyote to opravdavaju niskom cijenom i niskim troskovima odrzavanja. S obzirom na rastuce Toyotine ambicije, ocekujem da ce novi TS biti puno bolji...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  4. #4
    ŠULE
    Guest
    Otipkaj "Corolla TS vs" na Yahoo i odmah ti je drugi test protiv 206 s16.
    Puno podataka.

  5. #5
    mc
    Guest
    Ja sam nasao "ovo"...

    <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  6. #6
    Bmw Touring
    Guest
    jao kume

  7. #7
    mytbyte
    Guest
    mc, i zakaj je tak ne naprave već u tvornici...kaj se boje da ljudi neće kupovati???

    <br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  8. #8
    Bmw Touring
    Guest
    sigurno je nize od 8.4 sec do stotke.
    Pa Celica ide 7 sec a nije nesto puno laksa od Corolle

  9. #9
    mytbyte
    Guest
    Naravno, za bolje performanse od 8.4 treba se sroditi s mjenjačem i šaltati kak spada, nema ljenčarenja...

    Celica ima bolju trakciju, brijem...<br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  10. #10
    Bmw Touring
    Guest
    a jos ima 6-brzinski mjenjac

  11. #11
    mytbyte
    Guest
    Da, prve tri su jaaako kratke...

  12. #12
    Bmw Touring
    Guest
    znaci treba znati saltati sa Corollom

  13. #13
    mc
    Guest
    Ova TS-ica gore i nije daleko od originalne - jedino ovu odlicnu boju jos nisam vidio. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  14. #14
    mytbyte
    Guest
    Mislim da je kompletno prefarbavana + spuštena u odnosu na original, mada tvrde da je i faceliftirana TS-ica po novom ponešto spuštena i da su nešto radili na ovjesu...

  15. #15
    cdti
    Guest
    u tom auto blicu pise da ide 7.9 do stotke

  16. #16
    Bmw Touring
    Guest
    felge su jebada teska

  17. #17
    mc
    Guest
    Morali bi poraditi na ovjesu ako zele konkurirati u toj klasi... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  18. #18
    mytbyte
    Guest
    Evo oficijelnog looka nove TS-ice...

    :URL=http://adexl.funpic.de/4images/categories.php?cat_id=42&sessionid=4a3f51c95ec87b8 a9c1802adadc67810:Corolla TS facelift:/URL:

  19. #19
    Bmw Touring
    Guest
    nekako premale su mi ove alu felge

  20. #20
    mytbyte
    Guest
    Pa da, ko da su 15-ice??? a znam da su 16...treba je još spustiti, al tada to više nije sportaš za svaki dan po gradu što, je brijem, bila Toyotina namjera....

  21. #21
    mc
    Guest
    Zar vise u seriji na TS-ici nece biti krovnog spojlera?!? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  22. #22
    ŠULE
    Guest
    Sa 1.8 i 190ks sigurno nije sportaš za po gradu.
    Zapravo jedan upitan sportaš.

  23. #23
    mytbyte
    Guest
    Evo novi TSport...





    inače, biti će dostupna i verzija Sport, ali samo kao paket opreme (kožni mjenjač, plave presvlake, umeci od karbona, pragovi etc.)

    Evo podataka:

    :URL=http://www.channel4.com/4car/gallery/T/toyota/2004-corolla/2004-corolla_page_11.html:TSport:/URL:

    Evo još:

    :URL=http://toyotaownersclub.com/forums/index.php?s=b8556ebfc00ba8ecd72890c968b478ed&showt opic=16324:TSport2:/URL:<br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  24. #24
    mc
    Guest
    Na njoj su ipak ostavili dobri stari prednji gril, za razliku od obicne na koju je dosao Hyundai-look... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  25. #25
    mytbyte
    Guest
    Hvala bogu...

Slične teme

  1. eko test
    By ...... in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 21-08-2004, 12:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •