Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 107

Tema: najdrazi automobili

  1. #1
    Mickey1
    Guest
    pozdrav svim ljubiteljima automobila, znam da je bilo dosta ovakvih temaali zanime me kakav ukus forumasi imaju sto se tice auta. kad bi imali novaca da kupite sta god hocete, kojibi automobili bili u vasoj garazi?

  2. #2
    Rossonero
    Guest
    Evo da lupim prvi cisto bez pretjerivanja... jedan plavi 330Ci s M paketom bi bil cisto dosta. Samo kaj ih ima ko pljeve... al' kaj kad su super.

  3. #3
    206-os-
    Guest
    Estoril plavi m3 s smg mjenjacem

  4. #4
    INTERCEPTOR
    Guest
    Hm, jako teško, ograničit ću se samo na nove aute, mislim da bi to bio lotus elise sa toyotinim vvti.


  5. #5
    Rossonero
    Guest
    Meni jedan manualac molim...

  6. #6
    206-os-
    Guest
    Smg se mora probati da bi se zavolio

  7. #7
    Rossonero
    Guest
    Ma tipkal sam po volanu, ali istina ne po BMW-ovom SMG-u pa necu nist reci. Ali za mene je i dalje samo manualac.

  8. #8
    206-os-
    Guest
    ..dok ne probas smg )

    Ma znam sto zelis reci, ima cari u tom..ali kada je nesto ucinkovitije i lakse onda..

  9. #9
    Rossonero
    Guest
    Znaci linijom manjeg otpora...

  10. #10
    turbo-limac
    Guest
    nemojte zaboraviti da ima dva SMG-a, jedan koji se ugradjuje u M-ove a drugi koji ide u obicnjake... isto su mehanicki ali od dva proizvodjaca te razlicito kvalitetno rade....

  11. #11
    Rossonero
    Guest
    A moze i bez krova...


  12. #12
    petak
    Guest
    Pa recimo jedan V70 T5 recimo (volvo naravno)
    Ili jedan koji se više ne proizvodi ali je noviji Renault Avantime, a moran reći da ni novi megan turbo nebi bija loš )

  13. #13
    206-os-
    Guest
    TL, znam ja to dobro..zakljucak je da smg u m3 moze biti samo bolji od onog u 330

    Rossenero, ja sam ipak za coupe

  14. #14
    mytbyte
    Guest
    Inty,

    Lotus Elise mi je prvo palo na pamet kad sam vidio temu a ti me eto prestigo...

    totalni gušt, brijem... ) ) )

  15. #15
    Rossonero
    Guest
    Eto razlog vise za manualac... ide tu i hard top za zimske dane... ma i s krovom je... <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  16. #16
    Cezy
    Guest
    Hm,tesko mi je samo jednog piknut.

    Posto sam jos "jako" mlad pasao bi mi jedan MINI COOPER S. Metalic sivi sa crnim krovom i sa malom naljkom iza Italianjob!!

  17. #17
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ne znam, mene taj auto više ne privlači. Previše je snobski, još mi ni jedan novi mini nije zablendao, dok stari blicaju ko ludi. :smile24: Baš se osjeti kako e vozači tih auta drže kao da su uhvatili boga za jaja.

  18. #18
    Cezy
    Guest
    Ma meni je on zakon!! Boli me ona stvar ko ga vozi.Meni se on svida u svakom pogledu,guba je za vozit,i nekak pase uz mene.

    E da nadoplatio bi i za tablice 33EJB

    Te tablice je imao mini cooper sa kojim je Paddy Hopkirn dobio rally monte carlo 1964-te.

  19. #19
    drugmirko
    Guest
    paa, ja bi se u ovom mogao vozit jaaaako daleko . ovak s nakaćenim hardtop krovom i bez njega :


    <br><hr>

  20. #20
    S V T
    Guest
    Pa recimo za svaki dan jednu Subaru Imprezu sti wrx w solberg limited , a za vikend 2 ili 3 oldtimera!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  21. #21
    OS FIAT>>>
    Guest
    Zadovoljio bi se jednim autom kakvog vozi Dom-Dom.

  22. #22
    alfist_zg
    Guest
    paaaaaa...vjerovatno Alfa GTcoupe 3.2V6,crna sa felgama s rupama. <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="red">Alfistički delirij</font>

  23. #23
    Bmw Touring
    Guest
    M5 E34 Touring EVOLUTION ili M5 E39
    Ima jos dosta kandidata )
    Npr. Bmw B12 Alpina 6.0

  24. #24
    Axl
    Guest

  25. #25
    Axl
    Guest
    e to bi ja, s tim bi bio zadovoljan

Slične teme

  1. ZVAM automobili
    By astra in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-05-2004, 22:07
  2. ST-automobili
    By ALONSO in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-12-2003, 20:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •