Stranica 3 od 24 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 585

Tema: Alfe? cuore sportivo?

  1. #51
    activa
    Guest
    ...Ljubljana !!

  2. #52
    Dom unlog.
    Guest
    Jezuš Marija , ak hočete natuči postove postove gospodi u Vidiauto , evo prave teme.

    Ma je Bento , Alfa je zbilja drek , da ti ja zbilja savjetujem da bežiš od tog dreka.

    Ciao!!!!

  3. #53
    Cezy
    Guest
    Ima istine u tome kaj decec prica.Ali se nebih slozio sa tim da svaki auto napravi 300 000km. I nebih se slozio sa tim da su Honda i BMW toliko ispred Alfe.

    Prednost Honde je ta sto je samostalna,nema svezane ruke ko Alfa.

    Osim toga HONDA RADI I VAN-ove. Oni shuttele ili limuzina Legand ili soft coupe Accord coupe,ili bufla civic 5p. Di je tu Sport???? Naravno da imaju R modele i to jako jako dobre,ali ne zivi sport u svim modelima Honde.
    BMW ima v12 v8 motore i mracne 6-take koje alfa nema.Uz to imaju jos i super diesele i meni omiljeni RWD prema tome slozio bih se sa time da je BMW ispred.
    Ali samo sto se sporta tice,kad uzmes ulozeno/dobiveno mislim da alfa ima bolje karte.

  4. #54
    Cezy
    Guest
    I jos nesto,ALFU shvacati kao sportski auto je pogresan pristup. ALFA je nacin zivota,ljubav i bol,uzitak i tuga,sve u jednom.
    Ovih dana sam imao priliku voziti ALfettu gtv 2000. i to je ujedno bila prva alfa koju sam vozio.Ona nije sportski auto,jedan Focus c-max diesel,je brzi i bolje lezi i bolje koci i bolje se salta.Ali osjecaj voznje u GTV 2000 je Maserati like.
    Cim sjednes unutra,to osjetis karizmu u zraku,i cim okrenes kljuc i cujes brundanje dohc-a,odmah ti kroz glavu prolaze Juan Manuel Fangio i Nino Farina.Da ne duljim,ja si ALFU zelim zato sto volim talijanski stil,zato sto patim za detaljima,zato sto zelim vozit auto kojeg je slozila firma koja vec preko 90 godina slaze aute prema istoj filozofiji. A ako cu zeljeti sport,a zelim sport,onda ce kad tad u mojoj garazi stajati Porsch 911sc,BMW m5 e39 ili neki pig from japan sa awd-om.

  5. #55
    wt
    Guest
    cezy, oprosti ali ne mozes reci da je BMW sportskiji auto od Alfe.Ti govoris seve bas za 180 stupnjeva obrnuto od toga kako stvari stoje.
    Dobro se zna da su talijani uvijek radili najsportskije aute, a ja mislim iz iskustva ljudi koje poznajem da BMW moze biti samo luksuzna limuzina, a M ionako nije djelo BMW-a.
    Uzmi za primjer 320i koji ide ko da ima 4 tone.

  6. #56
    Bento
    Guest
    cezy, to sto si rekao je ok, ali samo mi smeta sto alfisti na ovom forumu pljuju po drugim autima a uzdizu previse alfu , sto se tice alfe, ja nisam rekao da su lose nego da nisu nista posebne objektivno gledajucu. Istina je da ta auta imaju karizmu i karakter koja vecina auta nema, a dizajn je poseban. cezy, sto se tice ulozen/ dobiveno, BMW je skuplji od Alfe zato sto je taj auto kvalitetniji, napredniji, ima jaci imidz, ali nemozes reci ni da alfa objektivno gledajuci nudi puno za svoj novac, jel ako cemo gledati ulozeno/dobiveno, onda je bolja recimo Toyota ili Honda.

  7. #57
    Bento
    Guest
    ""cezy, oprosti ali ne mozes reci da je BMW sportskiji auto od Alfe.Ti govoris seve bas za 180 stupnjeva obrnuto od toga kako stvari stoje.
    Dobro se zna da su talijani uvijek radili najsportskije aute, a ja mislim iz iskustva ljudi koje poznajem da BMW moze biti samo luksuzna limuzina, a M ionako nije djelo BMW-a.
    Uzmi za primjer 320i koji ide ko da ima 4 tone.""


    Wt, nisi upravu, BMW je vise sportski od Alfe, ali Alfa je kao marka sportivnija, znaci po povijesti, ali i BMW je sportska i luksuzna marka.

  8. #58
    wt
    Guest
    ma daj bento ucini i sebi i drugima uslugu i ne trkeljaj bezveze ako se ne kuzis

  9. #59
    Dom unlog.
    Guest
    Ovih dana sam imao priliku voziti ALfettu gtv 2000. i to je ujedno bila prva alfa koju sam vozio.Ona nije sportski auto,jedan Focus c-max diesel,je brzi i bolje lezi i bolje koci i bolje se salta.Ali osjecaj voznje u GTV 2000 je Maserati like.

    Cezy , jel si ti svjestan kaj drobiš gluposti na ovom forumu.Pa ta Alfa GTV je u svom dobu bila takav sportski auto, da ta linija i danas se nema čega sramiti.Focus diesel je brži , bolje leži, ali ipak u Alfi je Maserati like???? Bože koja količina gluposti da ne povjeruješ

    Dva pitanja:1. jesi se ti ikad vozio u Alfi sa 200 konja?

    2.jesi se ti ikad vozio u Maseratiju???

  10. #60
    wt
    Guest
    uostalom, kako svabo moze biti sportskiji od talijana

  11. #61
    Bento
    Guest
    wt, M nije djelo BMW??? , ne drobi molim te, jel to slucajno talijani rade M modele a BMW ih kupuje od njih???
    BMW ima bolje ovjese od Alfe( bolja kombinacija sporta i udobnosti, bolje podeseni ovjesi ), ima zadnji pogon , jace motore, bolji raspored tezine, bolje mjenjace, i plus ima jaci imdz i kvalitetniji je, jace i cvrsce sklopljen , znaci ispred Alfe, ali to ne znaci da Alfa nije dobra, nego da se zasad nemoze mjeriti sa BMW po nicemu.

  12. #62
    Bento
    Guest
    wt, ako neko drobi gluposti to si prijatelju ti )

  13. #63
    wt
    Guest
    ajoooooj, s kim ja pricam, aj bok

  14. #64
    aaaaaaa
    Guest
    Bento baš si Blento

  15. #65
    alfa099
    Guest
    ...bento, mama ti nema ni S od Sporta!
    ...pa ne sjećam se da je ikad ijedna Alfa imala oznaku Sport, osim naljepnica kaj su ljepili vlasnici...
    ...otpeljaj si mamu na špur, flaksa u zavoju i troši gumu... :smile25:

  16. #66
    alfa099
    Guest
    ...i logiraj se...i upiši se u temu: Tko si i što voziš...

  17. #67
    Girrari
    Guest
    Kaj se imiđa BMW-a tiče, to si pak ne bi poželel.

    A da C-MAX leži bolje od Alfette GTV... hmmm...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  18. #68
    wt
    Guest
    GIRRA, kada sam prvi puta dosao na forum vidio sam slike tvoje 164-orke i ostao zaprepasten.
    Stvarno svaka ti cast, malo sa zakasnjenjem...sredio si je

    Puno kilometara!!!

  19. #69
    Girrari
    Guest
    Grazie mille. <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  20. #70
    wt
    Guest

  21. #71
    alfa099
    Guest
    ...kad operem GTVjku, i ja ću stavit slike na forum...dakle za 6 mjeseci..

  22. #72
    wt
    Guest
    ...pokusavas skupit sto vise građevinskog materijala na haubi ili... )

  23. #73
    Bento
    Guest
    alfa×××, zar nista bolje nemas da kazes osim da provociras, necemo sada spominjati mame jer to nije uredu, pogotovo preko interneta, reci mi to u lice a ne na ovaj nacin , uostalom, ja sam rekao sta sam htjeo da kazem , sto se tice c max, taj auto je hypermoderan , ima vrlo dobre vozne osobine a GTV 2000 je ipak auto iz 70tih, u svoje doba je ta alfa bila medju najboljima u pitanju sporta, nemozes mjeriti stari model sa novim , ali sadasnje alfe nisu nista posebne, ima puno boljih auta sto se tice sporta, alfe vise nisu sportske, samo imaju taj imidz, kad se alfa vrati RWD i pocne raditi vrlo brze top modele sa AWD i RWD onda ce biti sportska, a sad je samo sportska po imidzu, dizajnu ali ne po konceptu i performansima.

  24. #74
    Dom unlog.
    Guest
    Bento , a koja je to brzina po tebi , da bi auto bio brz.Kad veliš da Alfa nema brze aute???

    Pa pogledaj samo u svojoj klasi 2.0 JTS 220 na sat i 8.2 0-100.Pa 156 1.6 ide 200 na sat.Da ne nabrajam sad dalje.

    Ajde više dosta prepucavanja s tim BMW-ima, već sam bolestan od gluposti.

  25. #75
    Cezy
    Guest
    Dom imam osjecaj da si me krivo shvatio.Ja sam samo htio opisat situaciju onak kak sam je dozivio.

    Alfetta gtv koju sam ja vozio je starija od 25let.Ona ima i dan danas mrak ovjes i motor ali da ju je pojelo vrijeme i da njene karakteridstike nisu vise nonplusultra,dragi moj nisu!! Banana kocnice i teske komande nemogu pratit danasnje standarde,sto na kraju krajeva nije niti cudo.Da auto ide ide,stvarno grize,ali ide samo toliko koliko konja ima.Moderan diesel sa 6 kratkih brzina ti na semoforu ×××× majku.A i novi auti su meni osobno nekako laksi za vozit.Neznam mozda se tebi u autima starim 30 let bolje koci i salta???

    I hebemu misa,kad spomenem C-max onda ne zato kaj je to tak mracan auto za vozit nego zato kaj je nov i moderan auto.A i dosta sam ga vozio u zadnje vrijeme,pa sam ga zato spomenuo.Ne zato da mi omalovazio kvalitete vase a i moje ljubimice nego cisto da napravim usporedbu sa prosjecnim slicno motorirziranim modernim autom.Ispricavam se ako je radi toga doslo do nesporazuma.

    Dom Najaca alfa u kojoj sam se vozio je bila 155 V6 koja nema 200cv

    A odgovaor na druga pitanje NE,ali sa tim sam htio reci da se JA u tom autu osjecam ko da sam u nekoj puno skupljoj staroj pili.Na alfa thredu kad sam opisivao gtv 2000 sam rekao de tomaso.



Slične teme

  1. Španjolski cuore sportivo...
    By T-IE in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 66
    Posljednji post: 18-08-2003, 23:55
  2. svaki "cuore sportivo" je ustvari "la brutta anitra"
    By "alfoljubac" in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 27-10-2002, 23:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •