Stranica 24 od 24 PrvaPrva ... 14222324
Prikazujem rezultate 576 do 585 od 585

Tema: Alfe? cuore sportivo?

  1. #576
    Koshpa
    Guest
    Ne bi vjerovao, ali razlika izmedju 2.0 benza i 1.9 JTD je kojih 30ak kg. Dizel koristi tzv. Nodularni lijev koji mu omogucuje tanje stijenke!

  2. #577
    INTERCEPTOR
    Guest

    Jednostavno ne vidim prednost diesela. Osim toga zar nisu turbolimac i mario haas čini mi se pričali o manama diesela na takvom tipu ceste.

  3. #578
    TRANS AM
    Guest
    Jedina prednost traktora u odnosu na benzinca je u potrošnji i eventualnoj komociji zbog mogućnosti rijeđeg šaltanja. No, di je tu onda sport?<br><hr><font size="+1" color="red">Zašto vozite brzo?</font>

  4. #579
    Koshpa
    Guest
    Pa ne sjecam se, sta? Ja sam kazem da bi moj osobni izbor bio 1.9 JTD 16v. Ne moram biti najbrzi na cesti.

  5. #580
    Mario Haas
    Guest
    Turbodiesel mi se sviđa 90% vremena u vožnji, a onih 10% mi se izrazito ne sviđa. Možda ga ja ne znam vozit, ×××× ga i to je moguće, naučio sam na najbolje.


  6. #581
    turbo-limac
    Guest


    dizl je najljepsi na pumpi, prvo ga zgasis i konacno osjetis mir i tisinu.... onda naas i odes platit pa te dodatno razveseli.....


  7. #582
    chevy
    Guest
    JTD motori u Alfama, su čisto povijanje zahtjevima tržišta i nužnost opsa proizvodnje, a ne želja istinskih stvaratelja i sportskih zanesenjaka u Fiatu. Jer da je pr. mom starom netko prije trideset - četrdeset godina, kada se zanosio Alfama i Alfetama rekao da će se iste danas proizvoditi sa diesel motorima, rekao bi mu da je lud. No velika potražnja za dieselašima na automobilskom tržištu, je primirala Fiatovce da i u Alfu ugrade DIESEL. No ako hoćete pravu Alfu Cuore Sportivo, onda je to ona s bezinskim motorom. Tko voli velike brzine i sportski štih i užitak, potrošnja mu je sporedna stvar, a ne primarna. Po tome se prepozanje pravi Alfista onaj koji u autu uživa a ne mjeri potrošnju i strepi od nekog kvara. Svaki gušt se plaća. It is your choise !!

  8. #583
    Dr. Strangelove
    Guest
    E jebate otvoril si mi oči...

  9. #584
    mc
    Guest
    Isusek, takvim ljudima treba pomoc!!! ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  10. #585
    chevy
    Guest
    Da, samo "mudraca i doktora" nikad dosta. Osim toga, ionako po našim cestama ima dosta plovnih ALFA kanti, o kojim nije vrijedno trošiti riječi.

Slične teme

  1. Španjolski cuore sportivo...
    By T-IE in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 66
    Posljednji post: 18-08-2003, 23:55
  2. svaki "cuore sportivo" je ustvari "la brutta anitra"
    By "alfoljubac" in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 27-10-2002, 23:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •