Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: 406 HDI (110 ks)

  1. #1
    406 HDI
    Guest
    Namjeravam kupiti Peugeot 406 HDI (110 ks),4 vrata, 2000. godište.
    Molim da iznesete svoja iskustva o tom autu ako ga netko posjeduje.
    Hvala.

  2. #2
    piquet
    Guest
    vozio sam hdi 90ks.to je preslabi motor za tako veliki auto, ali taj od 110ks bi već trebao biti uredan. jako udoban auto. instrumenti su mi malo zastarjeli. mjenjač standardna koorchina.
    uredan auto.

  3. #3
    activa
    Guest
    ...ja znam samo za motor , da je sjajan , mala potrosnja , relativno dobre perfomanse , dugovecan !!

  4. #4
    406 HDI
    Guest
    Jako mi se sviđa ta linija sa izduženim prozirnim farovima.
    Da li možda postoji neka veća mana na tom autu?

  5. #5
    activa
    Guest
    ....majstori kod nas kukaju na taj auto , zato sto se " nista ne kvari "...!!??

  6. #6
    406 HDI
    Guest
    Nakon koliko tisuća km se mijenjaju remeni na tom motoru?

  7. #7
    AR
    Guest
    imo sam priliku voziti 1.8. 16v, i mogu reči da nevjerojatno dobro drži cestu, upija neravnine, završna obrada super, nema nikakvog popratnog zvuka iz unutrašnjosti ni na lošim cestama, super udoban...
    Uglavnom auto za preporuku

  8. #8
    turbo-limac
    Guest
    ja bi remenje mijenjao odmah nakon kupovine rabljenog auta... nikad se nezna...

  9. #9
    Bmw Touring
    Guest
    remenje obavezno.
    preporuka jos da promjenis ulje i sve filtere

  10. #10
    406 HDI
    Guest
    Bio sam u servisu da se malo raspitam o motoru, i svi mi veliju da je mašina odlična te da bez problema ide 500.000 km ako se redovito mijenja ulje.
    Da li netko od vaših prodaje upravo taj model jer ga nije baš lako naći od 1. vlasnika, jedino iz uvoza a to mi se baš ne sviđa.

  11. #11
    406 HDI
    Guest
    Čitam novi auto-blic i evo testa 307 sa tim motorom,pa to je živi užas da su ga dva puta šlepali u servis.
    Razletio se turbo i još ona stvar sa zamašnjakom !!?? .
    Izgleda da ću zaboraviti dizala i ostati vjeran Hondi koja ionako ne troši puno.

  12. #12
    Aero
    Guest
    Aha. Stvarno gadno kaj im se dogodilo.

  13. #13
    sky_unlog
    Guest
    neka, neka...×××× ih dizajn.

  14. #14
    BILD
    Guest


    AUTO BLIC JE ČLAN AUTO BILD GRUPE KOJI JE FINANCIRAN OD STRANE VW GRUPE.


    TOLIKO O OBJEKTIVNOSTI!




  15. #15
    activa
    Guest
    ...a oni su poznati po izuzetnoj objektivnosti !!! ........zar ne ??? )

  16. #16
    activa
    Guest
    ....znaci bolje je da kupis WV boru tdi , za 50% vise novca , i da se " nauzivas " u voznji !!??

  17. #17
    nicebag
    Guest
    Vlasnik sam 406 s HDI 110ks, 2001. god.

    S autom sam vrlo zadovoljan sto se tice udobnosti, opremljenosti, pouzdanosti. Do sada sam imao problem s Bosch pumpom koja je otkazala 2 mjeseca nakon isteka garancije, ali je zamijenjena pod tzv. "tvornickom garancijom" besplatno. Drugi put mi je auto stao zbog prljavog filtera goriva (elektronika je zblokirala motor zbog sigurnosti). Motor dobro vuce, mjenjac je isto tako dobar, malo spor za brzo saltanje, ali pogodjen za vrstu auta. Auto po gradu trosi 7-8 litara, na otvorenom pak 5 litara.Na autoputu ga je najugodnije voziti do 160km/h, kada je voznja vrlo tiha. Iznad toga pocinje se malo cuti buka vjetra. Auto se moze vrlo ugodno voziti izmedju 1500-3200 okr/min. U usporedbi s Passatom i TDI 110Ks, motor je nesto manje zivahan, ali i manje bucan od TDIa.
    Najneugodnije iskustvo s 406icom je bilo servisiranje u Auto Otoku. Zeznuli su mi nesto oko ventilacije i sada kazu da je to netko na silu strgao i ne priznaju da su to oni napravili. Kazu imao sam peh.Stoga, u sirokom luku zaobilaziti taj servis.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •