Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: 500 kn i 1 mjesec bez vozačke?

  1. #1
    Đuzepe
    Guest
    Cesta ide ravno i ima semafor za skretanje u lijevo.
    S doljnje strane ceste je drot(na olfo skrivenoj poziciji),drota uočavam i stavljam pojas.
    U samo skretanje u lijevo ušao sam kada je bilo upaljeno žuto na 1m od semafora pali se crveno i prolazim kroz crveno.
    Nije bilo smisla naglo kočiti na crveno jer iz suprotnog smjera dolaze vozači kojima se treba upaliti zeleno.
    Iza mene ''švercer'' u Fiesti koji veljda nije uočio drota bez muke ulazi u čisto crveno.
    Mene i njega zaustavlja i lupa kaznu 500 kn i 1 njesec bez vozačke.Da li se žaliti?

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Žali se.
    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Iako me čudi da nisi uspio sredit stvar na licu mesta.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  4. #4
    TRANS AM
    Guest
    Obavezno piši prigovor i tupi da si prošao na čisto žuto. <br><hr><font color="blue">I\'m to old for this shit!</font>

  5. #5
    pack0575_
    Guest
    Ne, moras tupiti da si usao u zavoj na treptavo zeleno i izasao van na zuto. U pravilniku koji je pisan za polaganje auto skole pise da ako si ispred semafora i blinka ti zeleno trebas ubrzati kako bi prosao.

    Ako spomenes da si isao na zuto onda nista.

    Iako iovako sumnjam da ce ti ista pomoci, organi u HR su uvijek u pravu ma koliko glupi bili a cesto jesu jer ih Bog takve napravio. Da je normalan ne bi radio taj posao. Zato nam je i drzava takva kakva je.

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Štima, ali kaj ak na semaforu nema treptavog zelenog nego samo žuto!? Reci da ti se metar prije križanja upalilo žuto i da ne bi stigao zakočit pa si, kako ne bi uzrokovao eventualnu veću opasnost, prošao kroz križanje. Varijanta B je ta da kažeš kako si u retrovizoru vidio da auto iza tebe vozi brzo i da ne namjerava kočiti te da si, kako bi izbjegao nesreću, prošao kroz raskrižje. U tom slučaju činjenica da je ovaj iza tebe zaista prošao kroz križanje ti je od velike koristi.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  7. #7
    sepra
    Guest
    Uglavnom treba se žaliti. Ja sam se žalio i kad sam zaspao na motoru s 2,4 promila. I prošlo, odnosno umanjili su mi kaznu <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  8. #8
    TRANS AM
    Guest
    Eto Girro ti je dao dobar savjet. Ukomponiraj varijantu A s varijantom B. Girro, iz aviona se vidi tko tumara hodnicima izjesne građevine na TMT-u

    Btw, moj savjet. Pišite prigovor na svaki prometni prekršaj koji napravite. Naše pravosuđe je sporo i velika šansa je da predmet ode u zastaru. Dakle, na policijsku kaznu, prigovor. Na rješenje prekršajnog suda, opet prigovor. Dok na Višem prekršajnom vaš predmet dođe na red, prošlo dvije godine i nastupila zastara. <br><hr><font color="blue">I\'m to old for this shit!</font>

  9. #9
    Girrari
    Guest
    TRANS, to je sustav razmišljanja i nema veze sa žutom zgradom na TMT-u koju zaobilazim kaj više mogu. Tam ionako do sada niš pametno nisam naučil. Tužno, ali istinito.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  10. #10
    ŠULE
    Guest
    Žaaaaalba odmah.
    Nema primisli da ti se nakon 5-6 mjeseci na sudu pojavi plavi.

    Riješeno, slijedeći.

  11. #11
    Tehnicar
    Guest
    Pa možda izvučes uslovnu ako oni mogu dati uslovnu za taj prekršaj.....samo se ti žali,nemaš što izgubiti!

    Meni su oduzeli na 3 mjeseca+kazne 60eur.!pas da im mtr.jeb. Imao sam 1.50 promil alc. i na licu mjesta sam pokušao rješit stvar a on neće

Slične teme

  1. matrualac dubrovnik,dubrava 6 mjesec 2007 ,
    By lolollo in forum Dubrovnik i okolica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 18-03-2008, 08:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •