Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 68

Tema: Vaše mišljenje

  1. #1
    Kupac1
    Guest
    Kupio bih Fiat Mareu, i vidio sam jednu na net-u, na stranici www.bl-interrent.hr u rabljenim vozilima.

    Zanima me da li je to stvarna cijena za takav auto, pa bih vas zamolio, ako nemate pametnijeg posla, da otiđete na tu stranicu i pogledate auto i kažete svoje dojmove.

    Fakat sam se zapalio za auto a ne razumijem se previše u cijene pa mi je potrebno vaše mišljenje.

    Thx

  2. #2
    Tehnicar
    Guest
    Puno ti je to šoldi za tu mareu iz 2000.god.,a baš i nešto ne vjerujem da ima 40tkm,treba je vidit uživo
    a što nisi razmislio nešto iz uvoza?

  3. #3
    Kupac1
    Guest
    Kolko po tebi vrijedi takav auto?

    Nebi iz uvoza jer mi je gnjavaža

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    88
    Rep Power
    2179
    sta ce ti marea, ima hrpa boljih auta za odprilike istu cijenu, ali dobro , to je moje misljenje )

  5. #5
    pack0575_
    Guest
    Da je to cijena bez poreza, rekao bih da je jos malo preksupa. Ovako...., kuzis, karavani su inace 15-20% jeftiniji ovo je previse, puuno previse.

  6. #6
    pack0575_
    Guest
    Prvo da smo na cisto ja ne volim Fiat. Moj pajdo ima mareu 1.6 ali ne karavanku i s njom ima 23 pobjede na ilegalnim utrkama i jedan poraz od mx-5. Ta marea pun ××××× dobro drzi cestu ak joj odrezes jedan navoj na oprugama.
    Svejedno, ova karavanka je preskupa.

  7. #7
    Kupac1
    Guest
    Prema oglasniku i nije previše love....cijena im se tamo, tih godišta kreće i više od ove....i sve imaju puno višu cijenu.....

    A Fiat je Fiat i htio bih takav obiteljski auto....talijanski ofkors

  8. #8
    pack0575_
    Guest
    Neznam za oglasnik no mislim da su tamo pretjerane cijene, ja sam gledao mecke, jaguare i bembare i fakat su malo pretjerane, vjerojano su i s fiatima tako.
    Uglavnom, na auto-pijacu nadjem isti takav (bilo koji auto) po 10% nizoj cijeni i jos ju 7-10% mozes spustiti. Isti je drek uzet na pijacu ili u auto kuci kad ti svejedno garancija nigdje ne vrijedi. Jedino je psiholoski lakse, "ajd kupio sam ga u salonu, valjda je dobar". Ma, vraga, oni ti kazu; je,imate garanciju a kad se nesto strga onda vele; pa da imate garaciju ali ne na taj dio (naravno, vec na onaj koji se nije strgao).

  9. #9
    Kupac1
    Guest
    Ima tamo i meca ali to je malo preveliki zalogaj....imaju i novi SLK

    No da, Marea ima 40000km. Izgleda da ima s obzirom kolko se na slici vide sicevi i volan....

    A to nije nikakva kilometraža za taj motor i općenito auto

  10. #10
    activa
    Guest
    ...kupi odmah !!....dobar auto , ako je sve kao sto pise !!??

  11. #11
    Kupac1
    Guest
    Activa, a dal ti je cijena ok?

    Jel skupo održavanje takvog auta?

    Kolko troši?

    Kvaliteta?

    Ne nužno tim redosljedom

  12. #12
    activa
    Guest
    ...ovo ponavljam vec ko zna koji put ??....pa se izvinjavam svima koji su citali , zbog ponavljanja !!!
    ...dakle za cenu ti ne mogu reci da li je OK , zato sto nisam iz HR !!!
    ..kod nas / Si CG/, takav se auto moze kupiti od 6500 do 8000 e , ali sumnjivog stanja / kilometraza , lupani auti.../
    ..ja imam bas takvu marea-u vec 2 godine !!
    kada sam je kupio imala je 130 000 km, sada ima 170 000 km.
    kvarovi minimalni , oko 500 e za 2 godine , racunajuci i redovne servise !!
    ...amortizeri prednji kostaju npr. 45 e, prednja viljuska 40 e, krilo prednje 40 e.....
    auto je sve u svemu sjajan !!
    dobre perfomanse , prostran , veliki gepek , prijatan enterijer , izuzetan motor ....
    ..zamerke je tesko naci ??
    ...meni je malo tvrdji , ali je to zato sto sam navikao na francuske automobile, ali je u svakom slucaju udobniji od nemackih automobila !!
    ..potrosnja u gradskim uslovima je kod mene 13 l , ali je u pitanju izuzetno ostra voznja !!
    ....normalnom voznjom , se moze potrosnja svesti na 11 l u gradu !!
    ..na otvorenom , auto trosi izmedju 7 i 8.5 l, sa klimom !!
    ...motor je izuzetan , u svakom pogledu !!
    ..zivahan , rado se vrti , ustvari najvise pruza iznad 3500 o/s, kvarova na njemu nikakvih , moze preci , uz redovno odrzavanje , preko 400 000 km !!
    ...zvuk motora , kada se vrti preko 3500 o/s je nezaboravan , i mami na " dranje !! :smile25:
    zamerka se moze dati eventualno na sitnice vezane za zavrsnu obradu....npr. kvake na vratima su od losega materijal , pa se posle par godina prosto raspadnu / dve prednje , kostaju 50 e /
    ...lezanje na drumu odlicno / ako su naravno gume kvalitetne / , kocnice zadovoljavajuce , udobna sedista , omogucavaju visesatnu voznju bez umora , servo je odlican, ergonomija sjajna !!
    ...dakle , sve u svemu , iznenadjujuce dobar auto , i izuzetno kvalitetan !!
    ...ja sam skoro kupio citroen picasso , 2003 godiste 2.0 , hdi , i mogu ti reci da mi je mnogo veci gust da vozim mareu !!!!

  13. #13
    Bmw Touring
    Guest
    meni se najvise svidja ono veliko trece stop svetlo na karavanu

  14. #14
    activa
    Guest
    ...jeste , to je bas onako " zabarski " uradjeno !!

  15. #15
    Axl
    Guest
    dobra je Marea

  16. #16
    activa
    Guest
    ...samo dobra ??
    ...dobar dan/ vece AXL !!?? )

  17. #17
    Axl
    Guest
    dobar dan tj. vece

  18. #18
    Axl
    Guest
    ma odlicna je , po Kanadi se voza ko blesava

  19. #19
    activa
    Guest
    ...hoces reci da FIAT-a nema uopste kod vas ??

  20. #20
    Axl
    Guest
    evo sad cu ti reci
    Ima FIAT Spider-a i to dosta, i ima Alfi Spider i Alfa 164 ima i isao sam gledati i Fiat Spider i Alfu Spider cena 7 000 $, a 164 je bila 3 000 $ 3.0 V6

  21. #21
    Axl
    Guest
    ostale modele do sada nisam video, a sad najavljuju povratak 2005-te godine i Fiat i Alfa i Lancia, doduse dosta Ferrarija i Maseratija ima oni su jedino prisutni stalno, tj. Maserati se nedavno vratio<br><hr>

  22. #22
    activa
    Guest
    ...kupi 164-orku....opasan auto !!
    ..a nije ni skup ??

  23. #23
    Axl
    Guest
    toliko zelis da kupim 164-ku da si dva puta to napisao, nije skupa da, mozda ,razmisljam.
    Jako sam se bio zagrijao za Fiat Spidera i otisao sa parama u Hamilton da ga vidim , i da ga kupim, ali nije bio u dobrom stanju kako je rekao covek preko tel. posle toga sam se lomio i jos se lomim sta da radim

  24. #24
    Axl
    Guest
    sad je tvoja jedna poruka nestala

  25. #25
    activa
    Guest
    ....BMW T. radi svoj posao kako treba !!

Slične teme

  1. Vaše mišljenje o stranici...
    By Alphawill in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-12-2007, 18:54
  2. Vaše mišljenje?
    By B.S.gost in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 02-10-2004, 11:06
  3. Vaše mišljenje o Astri 1.7 TDI '96
    By Hrga in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-06-2003, 16:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •