Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Seicento klima

  1. #1
    alfa099
    Guest
    ...mogu li naknadno ugradit klimu u seicento?<br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  2. #2
    rs turbo
    Guest
    Nemoj ak imaš slabu mašinu.

  3. #3
    Axl
    Guest
    pa seicento ima samo jednu masinu 1,1, i naknadno je uvijek skuplje

  4. #4
    rs turbo
    Guest
    Sory nisam znao

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Jel' ima Seicento klimu u nadoplati?<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  6. #6
    Bmw Touring
    Guest
    Meni se cini da ima.
    Budem provjeril

  7. #7
    activa
    Guest
    ....da li to uopste moze da ide sa klimom ??

  8. #8
    Bmw Touring
    Guest
    ne da ide nego leti

  9. #9
    Bmw Touring
    Guest
    Girra za klimu se moze nadoplatit u normalnoj i Sporting izvedbi

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Odlično, onda se ziher da i ugraditi. Ecco Alfa×××.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  11. #11
    Bmw Touring
    Guest
    Ecco Opel Corsa Alfa××× )

    Girra vidjeh sada na stranici Fiata Seicento 1.1 SX 6300 eura kljuc u ruke.
    Nije lose

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Nije. To je zato kaj bu valjda skoro u mirovinu ili bu bila šema kao sa Unom, pa bu se prodaval još 5 godina za nikakve nofce.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  13. #13
    FpuntoHGT
    Guest
    Ak postoji Seicento s originalnom klimom onda znaci da ima mjesta za kompresor, a ak ima mjesta mozes ju naknadno ugradit! Sad je isplativost u pitanju jer sam negdje citao, doduse prije dosta vremena da je oko 10 soma kn naknadna ugradnja klime, mozda je u meduvremenu pojeftinilo... Ak nemas u planu bar 5 godina mjenjat auto onda si ugradi! Ic ce ti puno slabije kad upalis klimu, al uvijek mozes ugasit kad se mislis natjeravat ili preticat, a pretpostavljam da ti ionak natjeravanje po gradu nije najbitnija stvar u zivotu ako si kupio seicento pa ako imas love za klimu svakak si stavi!

  14. #14
    chevy
    Guest
    Ako je seicento isključivo za gradsku vožnju, šteta što nema klimu, jer ionako gradske brzine nisu velike, niti potrošnja značajno veća, a ljeto je tu. No svaka dodatna ugradnja je skupa i jednostavno nije isplativa, pa čak da to isto radiš i u inozemstvu (pr. Italija). Ne znam točno kod seicenta, ali kod ugradnje klime, čini mi se da cijela armaturna ploča mora van, gdje postoji opasnost od oštećenja iste i nestručnog ponovnog montiranja (vlastito loše iskustvos Renaultom). Sve ono što se drugi puta montira ima svoj danak (cvrčci, trešnja i loše prijanjanje plastičnih dijelova). Čast izuzecima, no savjet: ako imaš novca ugradi šiber, otvori prozore i uživaj u klimi koju imaš u izobilju, ne troši ništa, samo se pripazi propuha.

Slične teme

  1. Seicento, Punto ili Twingo?
    By zjzjzjzj in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 21-02-2003, 18:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •