Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: punto i marea

  1. #1
    Puntac111
    Guest
    Imam pitanje , htio bi u punto stavit masinu od Marea-e 1.6 16v , gledao sam mašina paše i getribu ću stavit , jedino me nešto mući al valjda ovdje ima znalaca koji bi mi mogli pomoći , ta Marea ima servo a moj punto ne , dali to ima kakve veze???

    Kakvi su ti motori 1.6 16v , koliko pouzdani , koliko troše po gradu uz normalan režim a koliko uz malo oštrije , a koliko po otvorenom , valjda neko ima iskustva.

  2. #2
    turbo-limac
    Guest
    jok, samo nemoj montirat servo pumpu, i stavi kraci mikro remen.... i sve bu 5...

  3. #3
    activa
    Guest
    ...motor 1.6, 16v , je fantastican !!
    ..potrosnja po gradu , ostra voznja od 13 do 14 l , normalana voznja , oko 11 l !!!
    ...na otvorenom , od 7 do 8.5 l
    ..motor uz normalno odrzavanje , moze preci oko 400 000 km , bez ozbiljnijih zahvata !!
    ..sve ovo se odnosi na mareu karavan , znaci 1250 kg..!!
    punto je znatno laksi , znaci bolje perfomanse , i manja potrosnja !! )

  4. #4
    activa
    Guest
    ...ubrzanje od 0 do 100 ...ispod 11 s
    ..maximalna brzina 185 km/h

  5. #5
    Bmw Touring
    Guest
    185 km/h

  6. #6
    activa
    Guest
    ...ja vozio ??!!, jeste malo , ali sasvim dovoljno!! ) <br><hr><font face="Impact" color="blue">citroen on the road again</font>

  7. #7
    Bmw Touring
    Guest
    pa oderem te ja sa Sportingom na blagoj nizbrdici

  8. #8
    activa
    Guest
    ) ) ..pa mozda i mozes ??

  9. #9
    A L F
    Guest
    HaHaHA pa ta marea ide u trecoj brze nego siecento maximalno :smile25:

  10. #10
    activa
    Guest
    da , ali sportinga vozi bolji vozac / tzv. BMW vozac, a zna se da su oni najbolji ??/...?? )

  11. #11
    Bmw Touring
    Guest
    Hvala Activa )

  12. #12
    activa
    Guest
    ..nema na cemu kolega !!! ....samo surove cinjenice !!

  13. #13
    alfa099
    Guest
    Honda Civic, 1.6 Red Dot ima maximalu 185, sa 110KS...

  14. #14
    passenger57
    Guest
    1.6 u punteka,pa to cudo ima da ideee...

  15. #15
    puntac111
    Guest
    E hvala znači ne montirat servo pumpu i stavim kraći mikro remen i sve funkcionira ,super važno da nema nekih većih caka i preinaka.
    Pa dosta je potrošnja je potrošnja po gradu uz tešku nogu al nema veze ,auto će ić kak treba ,znači dobri su motori i uz dobro održavanje puno prelaze.
    E jedino mi je sadašnji vlasnik koji još vozi taj motor u marei dok sebi ne nađe nešt jače da je prošlo ljeto stavio sva 4 nova injektora.
    I to je onda ispod 11 do 100 ,dobro a punto ima manje od tone ,nisam siguran koliko prometna je u autu , al kak samo 185 km/h , to bi trebalo i brže ,to je 103 ks? PA sad sa puntom 55 idem 160 km/h al sad će ubrzanja i prestizanja bit brutala , ne smijem previše startat da mi ne počupa mulde , ma nebi smijo ima punto tvornički sa 90 ks a gledao sam onak laički nije puno jači po šasiji , stavit ću šipku i onda sam neka me motor služi , pa sad moja 55 sa oštrim načinom vožnje na 10 000 km od izmjene do izmjene ne potroši kap ulja.
    FIAT je zakon

  16. #16
    Girrari
    Guest
    Ugodnu zabavu.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  17. #17
    activa
    Guest
    ...ja sam promenio dizne pre petnaestak dana , ali ne bih rekao da trosi manje ??.....ali ide znatno bolje !!

  18. #18
    activa
    Guest
    ...BMW T. , ...znas kako je ?...celog zivota sam vozio francuze / citroen , peugeot , renault.../...tako da i nisam mogao nauciti dobro voziti !!??
    oni su ti tako laki za voznju , da ih i zene mogu bez napora ganjati !!??
    ...ali za BMW -a , vec treba biti maher , ....ne moze to svako voziti ....treba znanja i umeca !!?? ) )

Slične teme

  1. marea i kod - kartica
    By zubo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 09-03-2003, 12:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •