Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Kako skinuti kilometražu na autu

  1. #1
    sss
    Guest
    hoču da skinem malo kilometara.
    rijeć je o golfu 3,ima digitalni pokazivać.

  2. #2
    xxxX
    Guest
    treba tebi nalupat p... znas i svim ostalim muljatorima :smile23:

  3. #3
    sss
    Guest
    ) ko da ju ti nebi skido!
    ajde ko ju nije skido?

  4. #4
    Dom unlog.
    Guest
    Ja nikada!!!!

    I ovak mi nisu nikad vjerovali da je km prava!

  5. #5
    kizo
    Guest
    treba ti dodat kilometara u auto, a tebi ulit pameti u glavu da ne zajebavaš ljude s bolesnim pitanjima :smile23: :smile23: <br><hr>

  6. #6
    T-IE
    Guest
    He, he, a ja bi trebao povisit kilometražu. Kad sam kupio auto onda mi se je sama od sebe resetirala i poništila kilometraža i sad pokazuje nekih 85000km. U to neće nitko povjerovat.

  7. #7
    sss
    Guest
    gle!kupil sam u italiji golfa3.td. 97g za samo 900 eura,ali taj autek ima malo previše km na pokazivaću 375000tkm i to me malo nervira. ako neko zna kako za male novce da mu skinem malo km.

  8. #8
    Bodoo
    Guest
    Pa najbolje ti je da pitas nekog susjeda, automehanicara...on ce te sigurno znati uputiti na pravu adresu, kad ti vec nitko sa foruma ne pomaze. Ja bi ti pomogao, al ne poznajem nikoga.To ti tipovi rade za par sto kuna, ako ne i manje, barem se tako prica. Na digitalnim pokazivacima to nije nikakva nauka, softwerski problem i to je to,samo trebas nekoga tko ima potrebnu opremu!<br><hr>

  9. #9
    alfa099
    Guest
    ..znam "stručnjake" koji su skidali digitalnu kilometražu pa su sa 225tkm "skinuli" na 380tkm... :smile25:

  10. #10
    Dom unlog.
    Guest
    Pa imaš u Plavom oglasniku, legalne oglase.Lijepo pišu ljudi da popravljaju km satove , čitaj skidamo km.

  11. #11
    AR
    Guest
    probaj malo vozit u rikverc )

  12. #12
    sss
    Guest
    znaš kolko traže ti u plavom oglasniku? od 900 do 1200 kn!Pljačka zar ne? :smile25:

  13. #13
    Dom unlog.
    Guest
    A ×××× ga stari , kaj ti je 100 ili 150 eura , ako možeš zaraditi 1000 ili neznam kolko više???

Slične teme

  1. jel ima gdje za skinuti program frond page za izradu web str
    By fffffddddddddffffff in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-02-2009, 19:48
  2. Sub za po autu
    By djbrx in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 132
    Posljednji post: 03-12-2003, 02:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •