Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 75

Tema: Od 01.07. poskupljuju auti - PROKLETA GAMAD

  1. #51
    Rossonero
    Guest
    Pozdrav Activa i zivi mi zdravo! Svaki dan sklekovi, trbusnjaci,... i zdravo mi jedi! I naravno zaboravi alkohol, cigarete i ostale poroke! <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  2. #52
    activa
    Guest
    ...a ja sve obrnuto !!??
    ..pijem , pusim , jurim devojcice, a spotrom se uopste ne bavim !! ...cak i ne pesacim , svuda se ide kolima/ sve sto je dalje od 100 m !!/
    ...dobro , ici cu u pakao , ali sa tim sam se davno pomirio !!! ....bar mi nece biti dosadno !!?? ) )

  3. #53
    activa
    Guest
    ..zaboravih !!
    pozdrav Rossonero, i zivi mi porocno !!?? ) )

  4. #54
    Rossonero
    Guest
    Djevojke nisam spominjao.

  5. #55
    alfist_zg
    Guest
    To valjda onda znaci da ih i nema, jel tak calibra?

  6. #56
    activa
    Guest
    ..nije valjda da i ti " vozis citroena ".. ) ....., posto su nas proglasili za " nastrane "..??

  7. #57
    activa
    Guest
    ....ali neeeeee, ...ti vozis opela , a to voze samo prave " muskarcine "!!?? )

  8. #58
    Girrari
    Guest
    Ne Rossinjo, sve je za badava.
    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  9. #59
    komandante
    Guest
    ima nekaj bitno kaj svi previdamo!!!

    ok,auti budu isli malo gore,par posto sve skupa i odmah se svi grozimo
    ali su generalno auti u hr jako pojeftinili i postali dostupni svima.
    cijena auta,klasa do 15-ak soma eura je na nivou EU

    ako pogledamo svakih kolko godina prosjecan hrvat mjenja auto(moj je star 10 godina),npr svakih 4-5 god to nije tako strasna cifra,ovo zadnje poskupljenje

    ono kaj je zastrasujuce da je samo imanje/odrzavanje/registriranje/kazne/itd auta tako enormno poskupilo da je to BOLESNO!!!

    pa ne tako davno benzin je bio 4 kune,osiguranje i cestarine su poskupile nekoliko STOTINA posto!!!

    tako da mene ne brine to kaj cu sad auto kojeg cu voziti najmanje 5 godina poskupiti za 500-1000 eura vec me brinu svakodnevni troskovi

    al nam serviraju ta sva poskupljenja na mala vrata pa se ne kuzi toliko jer je sve malo po malo...a kad nam dignu trosarine za par posto to je ocitije i svi skacemo

    ono kaj zelim raci da su danas,i uz ovo najavljeno poskupljenje,auti dostupni prosjecnom hrvatu ali da ni ne kuzimo koliko svaki dan dajemo na njih<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  10. #60
    alfa099
    Guest
    SUPER!
    ..neka poskupe auti, novi, naravno, time dižu cjenu i rabljenim krampovima... :smile25:

  11. #61
    Domk unlog.
    Guest
    Je Alfa , zvali su te Optimista.

  12. #62
    alfa099
    Guest
    ...×××× ga...ja sam svoje dobro prodal nakon 7 godina raubanja i 130tkm divljanja...
    ...stože mi Sparco štanga za mulde za GTV drugi tjedan...cijena je sitnica, stvarno...
    ...a u narudžbi je i 30% špera... :smile25:

  13. #63
    Dom unlog.
    Guest
    Nemoj jebat!!!

    A kaj će ti špera na 150 konja???

  14. #64
    alfa099
    Guest
    ...zakaj ne?
    ...nemam ASR, pa ima koristi, i te kakve...
    ...trebaš ti kaj za GTA?

  15. #65
    Dom unlog.
    Guest
    Ne bi vjeroval , ali ništ mi ne treba.Sve je štrumfastično

  16. #66
    Hondo
    Guest
    Alfa×××, čija špera (proizvođač) i kolko perja? I naravno, jel ima za GTA?<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  17. #67
    Dom unlog.
    Guest
    Hondo , Auto delta ima šperu za GTA i sport kuplung.I nije tak stravično skupo.

  18. #68
    Hondo
    Guest
    Znam Dom da ima i malo sam računal troškove. To zadovoljstvo ugrađeno u moja kola bi me koštalo cca 20.000 kn. :smile25:
    Meni ipak previše.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  19. #69
    Dom-Dom
    Guest
    Hondo , pa kaj ti je 2500 eura uložiti na 40000 eura auto.

  20. #70
    Hondo
    Guest
    Hm, provokacija, ha?
    Da vozim trke, sigurno mi ne bi bilo puno. Ovako... <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  21. #71
    Dom-Dom
    Guest
    Nije namjerna provokacija.Da je od nekog drugog došla , sigurno bi bila namjerna.

  22. #72
    alfa099
    Guest
    Hondo, ima špera, moraš reć kakvu hoćeš...to su trkaće špere za aute kaj se slažu u Italiji i imam nabavnu cijenu, a možeš si onda i sam dofurat a svatko tko je ikad slagao trkaći auto zna složit šperu...cijena je od 500 do 1000 eura...

  23. #73
    Vž-156
    Guest
    ××× koliko dojde štanga i da li bi mi je mogel nabaviti?

  24. #74
    komandante
    Guest
    HA!!!
    evo vecernji me kopira i ima clanak o onome kaj sam ja napisao na ovoj temi unazad nekolko postova

    clio 1.4 98ks vlasnika godisnje dode 15 282kn!!!
    i to bez gubitka vrijednosti auta

    KATASTROFA!!!!!!!!!!!
    tak da su ove nove trosarine samo kap u moru

    copy/paste
    Hrvatski vozač na godinu prosječno automobilom prijeđe oko 20.000 kilometara, a prosječna je potrošnja goriva modela koji smo uzeli za primjer 6,7 litara. Znači da se na godinu potroši 1340 litara goriva. Prosječna je cijena goriva BMB 95 u prvih pet mjeseci bila 6,74, pa proizlazi da se godišnje na gorivo potroši 9031 kunu, od kojih 61 posto, odnosno 5508 kuna (PDV i trošarina) pripada državi. Barem jednom godišnje potrebno je automobil servisirati, što je trošak, u prosjeku, 1000 kuna (PDV 180 kuna). Ukupno je trošak, za registraciju, gorivo i servis, 15.282 kune


    a prosjecna placa 4 soma kuna

    UZAS!!!
    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  25. #75
    Girrari
    Guest
    Bože...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •