Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 75

Tema: Od 01.07. poskupljuju auti - PROKLETA GAMAD

  1. #26
    MONSTER
    Guest
    alfa×××?!?!?!?!

    pa to je od PRODIGY FUEL!!!!

    kako neznas tu stvar!?

  2. #27
    Rossonero
    Guest
    mc, a odakle investirat? Para nemamo, treba ih uzimat vani ili rasprodat sve kaj imamo, a MMF je povukel crtu na deficit BDP-a koji je lani ionak prosel predvidjeno i dozvoljeno tak da... nije mi nist cudno da se povecava harac. A za smanjenje PDV-a sam odmah rekel da je bedastoca i mazanje oci. <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  3. #28
    Brock
    Guest
    Dakle.. poskupljuju pljuge, auti, kava i pivo...

    ... ima li kakvog smisla živjeti?

  4. #29
    alien5
    Guest
    Ima: iden sutra u Istru na 7 dana(sve plaćeno, biftek sa tartufima, ombolo sa tartufima, divljač sa fužima a ostale dane riba -sve dogovoreno, pa zatim Kozlović malvazija barrique i sad je već napunija Muškat momjanski od prošle godine- to će biti ludnica, Arman teran barrique, Degrassi chardonay barrique, Anima Matošević -kaos od vina), pa kad se vratim 4 dana na Kornate, pa 3 dana na Krapanj, pa onda 7 dana vanjski otoci...to je plan negdi do 10.07.2004.
    I sad ja vas pitan jel se isplati živit!?!?!?!
    Je!!!!
    Je!!!!
    :smile25: ) :smile25:

  5. #30
    Brock
    Guest
    Mrzim te...

  6. #31
    alien5
    Guest
    He, he:
    9-12 o7. u Zadru, pa u Opatiju na 7 dana, ali ne smin dugo ostat jer triban nazad u Istru na utvrđivanje gradiva iz 6. miseca, a onda off line: 26.07.-20.08. godišnji na Braču i vježbanje Pučišća-Supetar-Pučišća. Kad se vratin isti dan ponovo u Istru, pa Mljet, pa 5-12. 09. u Talinn, Estonija pa...
    Brock jel me voliš malkicu više??? :smile22: :smile25: ) :smile22: :smile22:

  7. #32
    Girrari
    Guest
    ) Pljuge idu gore za 4-5 kn. Gamad!<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  8. #33
    Brock
    Guest
    22.06. - 27.06 Rab
    27.07. - 31.07. London
    07.08. - 29.08. Pag

    )

  9. #34
    alien5
    Guest
    Viš da i ti imaš u čemu uživat! :smile25:

  10. #35
    mc
    Guest
    Monster (i Alf×××) - koliko je meni poznato, to je stih iz pjesmice Fuel od Metallice - ufuravam se lagano... )

    ×××× mi se za cigarete - ionako pusim jednom tjedno i to tudje... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  11. #36
    mytbyte
    Guest
    Brock,

    London 5 dana??? Prekratko...

  12. #37
    Brock
    Guest
    Nije, ako uzmeš u obzir da sam već bio 2 puta po 8 dana... )

  13. #38
    mytbyte
    Guest
    Aha, ja sam bio nešto duže... )

  14. #39
    activa
    Guest
    alien5...pa tvoj zivot je " nocna mora " ..!!?? )

  15. #40
    alien5
    Guest
    A štaš: neko se mora žrtvovat!!!
    Sve za dobrobit čovječanstva! :smile25: :smile25: :smile25: :smile25: :smile22: :smile22:

  16. #41
    activa
    Guest
    ...treba te predloziti za nobelovu nagradu !!??
    ..to je ipak nadcovecanska zrtva !!??.....majka tereza je " malo dete " u odnosu na tebe !!??
    ...zamisli samo ...putujem , jedem , pijem , kupam se .....putujem , jedem , pijem , kupam se.............., i tako do iznemoglosti !!!!
    P.S...jos usput utamanis po kojeg morskog cuceka !!?? ) )

  17. #42
    Dr. Strangelove
    Guest
    Aliene pa ti imaš plan ljetovanja ko skupa zagrebačka ×××××... )

    ..šala šala... imaš dobre sponzore BTW

  18. #43
    activa
    Guest
    .....tzv.....sponzorusa sa skodom !! ) )

  19. #44
    Rossonero
    Guest
    Ne pijem kavu, ne pusim, ne pijem pivo... a za nov auto nemam para tak da me ovo ne tangira ni pol posto! )

  20. #45
    activa
    Guest
    ....a sto zivis onda ???? )

  21. #46
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  22. #47
    activa
    Guest
    ..vazno je da zivot ima nekog smisla !!.....pa bilo to i na tvoj nacin !!?? ) )

  23. #48
    rossinjo
    Guest
    Al ga brišeš Girra! Svaka čast.

  24. #49
    Girrari
    Guest
    Posel je posel; nothing personal. <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  25. #50
    rossinjo
    Guest
    A jel ti plate?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •