Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 75

Tema: Od 01.07. poskupljuju auti - PROKLETA GAMAD

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Rep Power
    2173
    Bok ekipa. Kako čujem poskupljuju auti od 01.07. Nevjerovatno. U početku sam mislio da nam to Evropa nameće, a onda čujem kako nema love u proračunu pa da će se malo tako prikupiti. Osim novih trošarina na aute idu i trošarine na cigarete. Tko zna što će se naši "stručnjaci" još "pametno" sjetiti.
    ××××× im materina prokleta Oprostite na psovanju!

  2. #2
    INTERCEPTOR
    Guest
    ××××ga, ili ćemo se zaduživati ili će se povećavati davanja. A mislim da je vanjski dug dovoljno iznad normale.

  3. #3
    Vž-156
    Guest
    Nažalost, auti se kod nas još uvijek tretiraju kao "luksuz" a ne potreba, pa ako se vlada vodi ovim stajalištem ništ čudno za poskupljenje. Mislili su povečati trošarine na naftu i benzin, ali hvala bogu odustali.

  4. #4
    širokobriježanin
    Guest
    Njima je i tramvaj luksuz. Ako se ne varam, prije 5-6 godina ZET karata je bila duplo jeftinija...

  5. #5
    Koko
    Guest
    Pa dajte imamo najjeftinije automobile u Europi i najjeftinije Cigarete u Europi... Što ste očekivali da će sniziti PDV i vratiti dug umirovljenicima?

  6. #6
    mc
    Guest
    Poslusajte nekad vijesti od pocetka do kraja, pa ce vam biti jasnije sto i zasto. Slijedece je naredu smanjivanje investicija i socijalnih davanja - to bude tek veselo... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  7. #7
    piquet
    Guest
    jesu bili izbori.
    jesu.
    i?

  8. #8
    ajnšpric
    Guest
    Treba poskupit aute. I bencin. Jedina šansa da konačno prohodaju debili koji nisu u stanju preći 20 m pješke.

  9. #9
    Dr. Strangelove
    Guest
    Istovremeno se donose i nekakve norme u vezi prodaje i servisa automobila...jučer je bila presica neznam kojeg ministarstva... navodno će se omogućit prodaja i ovlašteni servis i drugim poduzetnicima koji nemaju za to odobrenje od matične firme...tako nešto.... možda to anulira ovo povećanje trošarina...

  10. #10
    Vž-156
    Guest
    Ja smatram da je to normalna stvar. Na žalost, stopa investicija i otvaranja radnih mjesta kao i naplate poreza je na vrlo niskoj razini pa prema tome nemamo kaj očekivati. Nebre se dati lova ako nema od kud.

  11. #11
    alien5
    Guest
    Živija HDZ!!!!!!
    Živili svi veliki Hrvati!!!
    A vi mali ko vas j...!!!!! ) :smile23:

  12. #12
    fergazer
    Guest
    Pa trebaju napunit proracun sa necim, najlakse je dic trosarine mamu im, to je sve SDP s×××× sa svojim zataskivanjima i neevidentiranim troskovima...
    Jucer sam procito da je sa nagibnim vlakovima dosao cattering u vrijednosti 60000 eura po vlaku. Pa majke ti kaj posluzuju, kavijar s lososom i jastogom da to tak kosta. Koje su to muljaze bile i mito da covjek ne vjeruje...

  13. #13
    alien5
    Guest
    Oče li me ko podsjetit ko je vlada Hrvatskom do 2000 godine?
    Ja san tada bija u Burkini Fasso pa mi pamet za to vrime baš i ne radi? )

  14. #14
    mytbyte
    Guest
    Eto, umjesto da potiču ljude smanjivanjem davanja pa da ljudi više kupuju te se obnavlja vozni park a kvantitetom prodaje se nadoknadi visina davanja oni ovako...tako je svuda: uhvati budalu, prodaj mu skupo uzmi lovu i bježi...nema razvoja nema konstantnosti...

  15. #15
    Girrari
    Guest
    ×××× im konj mater u uho da im ××××.
    Ak se to ostvari ja definitivno ostajem na svojoj Alfi i prestajem pušit pička im čorava. I lepo su im rekli iz Ronhila; to će samo još više potaknuti šverc cigareta, pa bu država na kraju još i spušila.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  16. #16
    alfa099
    Guest
    "Budi popularan sine,
    nek ti missice puše ×××××!
    Ko Zdravko Čolić karaj
    sa estrade cure fine..."

  17. #17
    mc
    Guest
    Girro, tebi pod hitno treba jedna terapija "kontrole bijesa"...

    Prvi izracuni kazu da bi automobili poskupili od 2 do 20 i kusur tisuca kuna, za koje cemo se jos vise zaduzivati u inozemstvu. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  18. #18
    alfa099
    Guest
    ...mc, kaj ti znači potpis?
    ...nekak mi se ovo "which" gramatički ne uklapa...
    ...ispravnije bi bilo "what"...

  19. #19
    Dom unlog.
    Guest
    A dobar mi je Girrari

    99% ljudi pizdi kaj budu auti poskupili , a jedini on popizdio zbog cigareta.Stari ×××ך cigarete , pređi na brašno , to ti je bolje i duže traje. :smile25: :smile25:

  20. #20
    mytbyte
    Guest
    alfa×××,

    ...to je fraza, i upravo se tako piše i mislim da je odnekud direktno preuzeta...vjeruj nezavršenom studentu engleskog jezika...

  21. #21
    activa
    Guest
    ... ) ..tesko da Zdravko Colic " kara cure fine " !!??
    ...nemojte se mnogo nervirati , to je sasvim normalno !!??....kod nas postoji npr. taksa na mobilni telefon , naravno zato sto je to luksuz !! :smile25: ....bolje da se dovikujemo sa brda na brdo !!! ) )

  22. #22
    alfa099
    Guest
    ...ma sad ću pušit još i više!
    ...nek se vidi da baja ima para!
    ...zato sam i škembu pustil...
    ...activa, to je stih iz nove pjesme Ede Maajke "Prži"...

  23. #23
    activa
    Guest
    ..e pa nisam znao ??
    ...ali sada znam !! )

  24. #24
    activa
    Guest
    ...a skembu si pustil verovatno zato sto ne izlazis iz alfe ??
    ...treba malo voziti biciklo , ...pesaciti , ......trcati ...!!?? .....fuuuuuj......ma ne izlazim ja iz kola !!!! ) )

  25. #25
    Girrari
    Guest
    Dom, mene cigare trenutno više pogađaju nego auti jer ne planiram tako skoro nekaj ubosti, a za 2 godine bumo vidli kaj bu od svega.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •