Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: FIAT STILO salonski primjerci kod Di-EL

  1. #1
    mytbyte
    Guest
    Frend je pronašao u plavom oglasniku reklamu u kojoj se prodaju salonski primjerci FIAT-a Stilo za koje u temi navedeni salon tvrdi da imaju 0km i da su proizvedeni u 12.mj. 2001. Da li je itko čuo za to i da li je poslovao s tim salonom (Di-EL) ili nešto zna o tom kontingentu (otkuda je došao i ima li neki catch?) Frend je bacio oko na 1.6 16V 3v full oprema...

    Što više podataka i mišljenja je dobrodošlo!!!

    Hvala!!!<br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  2. #2
    bbb
    Guest
    BJEŽI OD NJIH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. #3
    mytbyte
    Guest
    Zbog auta koje prodaju ili od salona kao takvog (servis, garancija)?

  4. #4
    ART
    Guest
    Mislim da je vec bilo dosta rasprava o tom DiELu, garancija gotovo i nepostoji u biti oni ti postave neke bolesne uvjete da bi ti priznali garanciju, a i vozila koja prodaju mislim da je Fiat otpisao na neki otpad a oni su ih se na neki nacin domogli. Kao sto je rekao kolega bbb bjezzzziiiii od te gamadi.

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Reci frendu da zaboravi na to.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  6. #6
    Hondo
    Guest
    Ja sam kod njih prije 3 g. kupio takav salonski Punto (auti se kupuju na neviđeno) kod kojeg sam kasnije skužio da je bio lakiran. Kod pokušaja reklamacije prvo su se pravili blesavi i tvrdili da kao ja izmišljam, auto mi nisu htjeli zamjeniti ni vratiti novce. Kada sam se poslužio odmjerenom fizičkom silom, priznali su ono što se na autu vidjelo i kao tražili objašnjenje iz Torina, a koje je bilo da je auto lakše oštećen u transportu i da je zato lakiran. Nakon toga su mi vratili punih 300 DM i obečali vrhunsku muziku za auto u znak isprike, koju do dan danas nisam dobio.
    Sličnu priču ima i moj frend za ispričati. Bježi od lopova.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  7. #7
    mytbyte
    Guest
    Hvala, dečki...zahvaljujući vama, frend je odustao od tog STILA i upravo zaključio da Polo 1,4 16V nije tako skup...

  8. #8
    Girrari
    Guest
    E da sam to znao... )

    Zeka; Polo je OK auto. Bolje to nego jedan razočarani vlasnik FIAT-a.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  9. #9
    mytbyte
    Guest
    Ispravka, zaključio je ipak da je Polo skup jer kad ga se opremi "normalno" tj istovjetno kao i neki auto kompaktne klase košta skoro jednako...VW...

    <br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  10. #10
    Tajo
    Guest
    Nek si kupi novi Stilo 1.4 95 ks za 12.990 eura s klimom itd.

  11. #11
    Tajo
    Guest
    Bil sam i ja kod DI-EL-a a To je bilo prije par mjeseci i htel sam kupiti "salonski" Stilo, kao cijena za 5 vr je bila 10.500 ojra 2002 god sa oko "5.000 km" 1.6 103 ks ali kad sam videl kak zgleda taj "salon" i da auta uopce nema i da ga moras naruciti na nevidjeno otisel sam kod ovlastenog dealera Fiata i kupil novi Stilo 1.4 5
    v za 2,500 ojra vise sa ful garancijom i bez muljanja )
    Sad sam prezadovoljan

Slične teme

  1. Fiat STILO ZA 7999€
    By JPS (đipsi) in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 29-11-2004, 21:25
  2. 307 1.4 Hdi XR ili STILO JTD 80 KS Active
    By Dankas in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 21-10-2003, 19:13
  3. Trazim "salonski" PEUGETO 307 HDI ili SW
    By C. Bill in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 04-08-2003, 11:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •