Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: POLO ili 206ica iz 2000.g???

  1. #1
    alenBMW
    Guest
    Ovako društvo zanima me, po vašem mišljenju što da uzmem od ova dva modela iz 2000godine?? Imam sada stariji BMW 318 iz 9god. i odlučio sam se na veliki zaokret, uzet slabiji a noviji autić i uložit lovu u stajling, tj. u polo ili 206ice(1.4 ili 1.6motor)i nabacit spojlere, felge i sl...pa me zanima šta bi vi odabrali od ta dva modela??? cijena je tu negdje 6000-65000EUR...kvaliteta, pouzdanost, podloga za ¨tuning¨?''

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ako se radi o onom zadnjem redizajnu Pola prethodne generacije (sa unutrašnjošću od Lupa).. moj glas za Polo.... taj mi je ljepši i od aktualne serije... Ima jedan takav crveni GTI tu na Trnju.... jedan od jaaaaako rijetkih VW-a koji mi se sviđaju...

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Slažem se Dr. Str.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  4. #4
    Koshpa
    Guest
    U i meni je predzadnji Polo puno ljepsi od ovog aktualnog. U unutrasnjosti ima malo "Alfa" feelinga. <br><hr>

  5. #5
    Dr. Strangelove
    Guest
    Taj crveni GTI ima onu rupičastu masku, maglenke, ××××ne felge i siceve sa crvenim središnjim dijelom.... uopće me čudi da je to VW ?? Mora da im je glavni dizajner bio na godišnjem pa je ovoga dovršio neki talijan na zamjeni...

  6. #6
    activa
    Guest
    ...mozda to uopste nije WV ???...mozda je neki nesretni i postidjeni vlasnik alfe , stavio WV znak i masku , .....da bi sakrio sramotu !!?? ) )

  7. #7
    alenBMW
    Guest
    Da radi se o redizajniranom polu, prije ove najnovije generacije ¨okaša¨, s plavičastim osvjetljenjem, lupo interijerom...Dakle polo ha?! JOš da je onako modro-plave boje.. Ajde hvala

  8. #8
    OS FIAT>>>
    Guest
    Moj glas ide isto Polu koliko god mi VW bila omrazena marka.Polo predzadnje generacije i posebno ovaj novi su mi najljepsi VW-i svih vremena.Moram priznati da mi se i Golf 5 sa troja vrata i sa nekim opakim felgama isto svidja.Sve ostale VW-e bolje da ne komentiram. )

  9. #9
    activa
    Guest
    pa i ovo je preko praga dobrog ukusa !!??

  10. #10
    AR
    Guest
    evo crne ovce, ja bi za razliku uzeo 206, jer je još uvjek u proizvodnji a ovaj polo za koju godinu bit ce 2 generacije star polo-znači baja!
    A sređene 206-ice ako su s ukusom sređene plijene pogled ko niko drugi (npr bijela svjetla iza ).
    Oko pouzdanosti 206 najbolje ti govori to kad ih tražiš ko polovne nigdje ni traga o njima.
    usredotoči razmišljanje na to da je jedan još u proizvodnji (206) a drugi več 4 godine nije

  11. #11
    OS FIAT>>>
    Guest
    "Oko pouzdanosti 206 najbolje ti govori to kad ih tražiš ko polovne nigdje ni traga o njima. "



    I ptice na grani vec znaju da to nije tako.
    ) ) )

  12. #12
    Axl
    Guest
    Polo definitivno

  13. #13
    OS FIAT>>>
    Guest
    Po meni u toj klasi trenutno novi Polo nema uopce dostojnog suparnika.Koliko god znao iz osobnog iskustva kvalitete Punta kojeg i sam imam, ovaj danasnji model je meni preruzan da bi prije uzeo Polo nego Punto.Clio i 206 se takodjer ne mogu mjeriti jer su na zalasku karijere.Opcenito mislim da je ovaj novi Polo najkompletniji auto u ovoj klasi.Konacno neki VW da se i meni svidja. )

  14. #14
    activa
    Guest
    ...pa ti ga stvarno pretera sa hvalospevima !! ) )

  15. #15
    S16
    Guest
    I moj glas za Pola.

  16. #16
    OS FIAT>>>
    Guest
    Eto, kad ti covjek koji na avataru drzi Peugeotov logo to kaze, onda nemas sta razmisljati. )

  17. #17
    S16
    Guest
    Budimo realni... 4 godine star peugeot... )

  18. #18
    activa
    Guest
    ....sto stariji , to bolji !!

  19. #19
    S16
    Guest
    Ko i žena... )

  20. #20
    activa
    Guest
    .....a vi "pritajeni " fanovi WV ...... ......sram vas bilo !!! ) )

  21. #21
    activa
    Guest
    ....to sa zenom si u pravu !! .....

    znam iz licnog iskustva !!

    ...uostalom videces jednog dana i sam !!?? ) )

  22. #22
    OS FIAT>>>
    Guest

  23. #23
    INTERCEPTOR
    Guest
    ...ma ovako realno mislim da je polo u prednosti samo po potanju skupe plastike u unutrašnjosti i preciznosti izrade. Drugo je sve isti k...

  24. #24
    activa
    Guest
    OS FIAT , sta te je " zbunilo " ??

  25. #25
    Bmw Touring
    Guest
    alen ja sam za njemca

Slične teme

  1. Rabljena 206ica
    By 2OS6 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 67
    Posljednji post: 03-07-2004, 15:18
  2. VW POLO drzac za ruku
    By Dario in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-04-2004, 10:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •