Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 136

Tema: Vi se ufurali da ste nogometna nacija

  1. #1
    Redar
    Guest
    ) )

    Nesto vas gledam, vi ste se stvarno ufurali da ste nogometna nacija

    Sto jest jest imali ste ekipu u Francuskoj i rezultat..svaka cast ekipi kazem ekipi a ne onoj glumcu od Blazevica koja nema nista s uspjehom igraca.


    A ovo sad su stvarno trubaduri i to treba realno priznati..pustite Ota, nije vam on kriv. )
    :smile24: nema veze sa autima al moze malo

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Čiji si ti? ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  3. #3
    turbo-limac
    Guest
    kad smo kod nogometa....

    jel netko gledao novu TV kad je Prasičko komentirao vrucinu na terenu i izjavio da smo slicnih problema imali i s Japanom na SP jer da su "mali žuti kosoki naviknuti na vrucinu..." mislim, trebalo bi JAP veleposlanstvo dic takvu halabuku da se cijela Nova TV zatrese... Najbolje bi bilo da ih sve fino kupi Toyota (onim sitnisem kaj im ostane od zaokruzivanja racuna dnevnog utrska.... i kao primjer drugima sve fino baci na cestu.... to bi ih naucilo a ja nebi vise morao trpit Prasička i još jednu iteraciju St*** super govno talent showa....

  4. #4
    chevy
    Guest
    Kao prvo, Oto se piše sa dva t i g. Barić strašno ljuti kada mu ime pišu s jednim t. Kao drugo, mi nismo nogometna velesila, ali stvarno jesmo nogometna nacija. Zašto ne ???? Volimo nogomet, volimo pivo (neki vino), volimo navijati za svoje bili dobri ili loši ali su NAŠI. Ipak ono najvažnije, HRVATSKA igra na EU prvenstvu, dok drugih tamo ipak nema.

  5. #5
    Dr. Strangelove
    Guest
    Važno je sudjelovati....

  6. #6
    mytbyte
    Guest
    ja mislim da smo u Franacuskoj bili onako dobri jer nitko od igrača više nije slušao Blaževića i njegove bedastoće i dogovorili su se međusobno kako će igrati... )

    čim počne prvenstvo, treneri i selektori više nemaju što reći niti učiniti: sve je u srcima, volji i želji samih igrača...sve taktike su luk i voda...<br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  7. #7
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ćiro je legenda!

  8. #8
    mytbyte
    Guest
    Da, legendarni ×××××n!!! :smile25:

  9. #9
    širokobriježanin
    Guest
    Vidjet ćete sutra kako igra jedna nogometna velesila...

  10. #10
    turbo-limac
    Guest
    vec smo vidjeli, nabili su engleze maestralno u zadnim minutama...

  11. #11
    GTT- the beast
    Guest
    Sutra bu bilo: BOŽE OPROSTI (pomozi) IM JER NEZNAJU ŠTO ČINE!!!

  12. #12
    cuore
    Guest
    dobri su nasi,ali trebamo biti objektivni i shvatiti da vise nikad nece ponoviti onaj uspjeh jer je ono nemoguce ponoviti,sticaj okolnosti i konstelaciju sretnih zvijezda koji su pratili vatrene na tom prvenstvu.a od stare slave se ne zivi(tako tvrde protivnici njemacke auto-industrije tu na forumu),zato bismo trebali biti malo skromniji u prognozama i izjavama..naprijed nasiiiiiiiiiiiii :smile25:

  13. #13
    GTT- the beast
    Guest
    Ma sve to stoji ali kao što sam kažeš ne živi se od stare slave a ono kaj su naši tad napravili nikad više neče!!!

    No bez obzira na sve ja naravno navijam za naše i sutra bum ih bodril punom snagom ispred malog ekrana uz par gemišta!!!
    ) <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  14. #14
    Nocas
    Guest
    :smile21:
    Fracuska-CRO
    3-0
    Svoju prognozu donio sam iskljucivo na osnovu do sada vidjenog na terenu i nema nikakve veze sa mojim osjecanjima prema Hrvatskoj.
    :smile24:

    Pustite Ciru da rest in peace

  15. #15
    pack0575_
    Guest
    Ciru za predsjednika!!!!

    Francuska-Hrvatska 3:4!

  16. #16
    alien5
    Guest
    Jesmo ova 4 gola dali u sudačkoj nadoknadi?!?!?! )

  17. #17
    Girrari
    Guest
    Ma skupinu ne bumo prošli i bok. Naša realnost je da se uspijemo kvalificirati na ovakva natjecanja, a onda ak nam se sve porihta idealno napravimo nekakav rezultat. <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  18. #18
    chevy
    Guest
    Ma dajte. Ne budite toliki skeptici. Pa valjda ima još pive u frižideru. Pa što da izgubimo??? Barem ćemo izgubiti od majstora. Uspjeh je bio uopće doći na EU prvenstvo. Ova ekipa nije ni sjena onoj iz Francuske, ali dečki se trude i žele pobjedu, ko i svi mi skupa s njima. Sve je to za 5 !!!!

  19. #19
    širokobriježanin
    Guest
    Kladi li se itko od vas? Dva luđaka s posla su stavila 5000 kn na francuze, a nas par je skupilo 200 kn i stavili smo na Englesku i Hrvatsku... Koeficijent 9,6

  20. #20
    piquet
    Guest
    pa ja sam isto u razmišljanju staviti 10000-20000 kuna na francuze i bok.
    dignem kredit i ...

    u psk reklamiraju kof 1,70 što je poklanjanje novaca.

  21. #21
    širokobriježanin
    Guest
    Smanjili su ga...

  22. #22
    piquet
    Guest
    pametno.
    koliki je sada?

  23. #23
    mc
    Guest
    Mislim da ce danasnja utakmica jako liciti na onu sinocnju izmedju Rusije i Portugala... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Gimme fuel
    Gimme fire
    Gimme that which I desire</font>

  24. #24
    širokobriježanin
    Guest
    1,5. Na Englesku su isto snizili na 1,5

  25. #25
    T-IE
    Guest
    SUPER SPORT, 1,70 bonus tip. Na našima 7,00.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •