Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Servis za Mercedes

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    sepra
    Guest
    Hvaljen Isus,

    želio bih štovane forumaše da mi preporuče servis za Mercedes u Zagrebu ili okolici. Euroline ne treba ni spominjati. Radi se o G-u 300 D, auto je star 10 god. i ima 250000 km. Stalno se grije i dok vani nije bilo jako vruće sve je bilo još OK ali sada kad nastupa ljeto ne bu dobro. Promijenio sam visko ventilatora jer je sahnul i pročistio hladnjak no dečec se još grije. Nekak mi sve hoće reći da je glava ili dihtung glave otišel.
    Zato bi volio ak netko zna kakvog kvalitetnog sevisera koji se kuži u starije Mećave pa da to zdeljamo.
    Hvala.

    Živijo Čegevara.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  2. #2
    Hondo
    Guest
    Navjeke!

    Ak ne nađeš ništ pametno u Zg, ima u mojem malom gradu jedan doktor za te klasične Mercove diesele, pa se javi. Preporučam ga.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  3. #3
    sepra
    Guest
    Čuj ak je zaista OK bum potegnuo do VŽ, imam to u vidu.
    Zahvaljujem.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  4. #4
    Dr. Strangelove
    Guest
    Sepra ima jedan jako dobar Mercedes servis u Kosnici... to ti je selo pored Mičevca (drugim rječima 10 min od N. Zagreba)... lik ima ful sređenu radionu i svi koji imaju malo starije mećave voze ga kod njega...navodno je lik jako dobar... probat ću ti se raspitat za broj telefona...

  5. #5
    sepra
    Guest
    Može Dr. Strlv to bi mi jake pahalo<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  6. #6
    Dr. Strangelove
    Guest
    Voila!

    Servis Grubić, Kosnica

    tel: (01) 6258 281

Slične teme

  1. Subaru Servis u Hr
    By TurboManijak in forum Auto servisi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-11-2004, 22:35
  2. Servis Tomić BMW
    By sepra in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 68
    Posljednji post: 01-09-2004, 10:26
  3. GMC Servis ili zastupnik
    By Seatibiza in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-06-2003, 14:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •