Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: policajci će patrolirat internetom

  1. #1
    drugmirko
    Guest

    baš sam pročitao na htv ttx, da će policajci patrolirat mrežom i identificirat se ikonicom "Virtualnih policijskih snaga".

    pazite se, ak ćete downloadat prostote prevelikom brzinom mogli bi vam dat puhat.
    <br><hr>

  2. #2
    activa
    Guest
    ....pa to se radi poodavno !!??

    ..veliki brat vidi sve !!?? :smile25:

  3. #3
    activa
    Guest
    ...jedan " veliki " i " srdacan " pozdrav , za sve drotove , kerove , pandure , zbirove ......... i ostalu gamad !!?? :smile25: :smile23:

    ....ovo je bilo od srca !!?? )

  4. #4
    _Stevo
    Guest
    Pa ak gospon O. Haramina čita ovaj forum onda ga lijepo pozdravljam. Do sad je jedini policajac koji mi se svidio, naravno poradi svog nastupa u Forumu Kokoške Novak Srzić. Ili ak već ne čita on onda ga lijepo vas molim pozdravite. Za pifu vam nebum dal jer bu to dal neki Jožek u Mrduši Donjoj kad ga zaustave kolege zbog vožnje u neispravnom Golfu erste generacije.

    A ostali policajci su goli ××××× i umjesto da patroliraju po gradovima i mjestima ××××ju ××××× na Seve isto ko i mi svi skup zajedno. Đubrad pokvarena!

    Hvala<br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  5. #5
    activa
    Guest
    ....pa nesto mi se bas i niste pretrgli sa zeljama i pozdravima , drugovima-gospodi !!!......cuvarima reda , mira i zakona !!??

  6. #6
    ZEGA
    Guest
    Ma Haramina je zakon koje obrate je izveo u emisiji hehe guba (najbolji je onaj njegov "saljivi remark" valjda sam zato policajac) zna covjek sto radi i kako to ide... uglavnom kad sam cuo sto sve trube ovi odvjetnici u navodnim optuzbama odmah sam znao da su do nedavno pasli travu, bedaki jedni nepismeni kako ljudi lako ispadnu ××××××...
    ZEGA<br><hr>

  7. #7
    HaHaHa
    Guest
    Smiješan je taj lik,ful.Još s onim glasom(kao da priča kroz nos, a ne usta). )
    ps:drotići,pržim na crno seve,prodajem za 15kn.....švercam preko grane cigarete,ponekad bugare i rumunje(nađe se i koji tajlanđanin)
    Uh da, nabavljam i novu vrstu droge..speedboost.... :smile23:

  8. #8
    activa
    Guest
    ....ja sam " posten " i " ispravan " gradjanin !!??

    postujem zakone !! , idem redovno u crkvu !! :smile23: , placam poreze sa " zadovoljstvom " !! :smile25: , perem zube redovno !! ) ........ma to ide dotle da cak i saobracajne propise postujem i pridrzavam ih se " slepo "!!

    prebrza voznja !!?? , preticanje !!??, nepropisno parkiranje !!??.......... sta je to ?? )

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Naša policija uvijek ima razumjevanja i zato je vrlo poštujem. Ne do Bog da jednog dana postanu kao Janezi ili Austrijanci.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  10. #10
    activa
    Guest
    ....dodji kod nas , pa ces spoznati sta je " razumevanje " !!?? ) )

  11. #11
    _Stevo
    Guest
    Naša policija uvijek ima razumjevanja i zato je vrlo poštujem. Ne do Bog da jednog dana postanu kao Janezi ili Austrijanci.


    Jap, imaju razumjevanja. Prema kriminalcima i sranjoradcima. Rađe ću se vezat 50 kroz naselje, sa upaljenim svjetlima, vezan i trezan ko majka tereza(ček pa to i radim sve osim onog prvog) pa da oni održavaju zakon i red i da mogu normalno hodat kroz grad a da ne čekam samo da me neko flašom zvizne i ujutro zovem staru sa traumatologije. E kad će oni bit takvi onda ću ih poštovat pa makar mi naplatili kaznu i zbog 1km/h prebrze vožnje. Do tad, steram ih sve u×××××! <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Ta ti filozofija obično drži vodu do prvog puta kada te skinu kak voziš 30 iznad ograničenja, a onda ti to nekak oproste i progledaju ti kroz prste umjesto da ti na licu mjesta maznu vozačku.

    A za čelavce i kriminalce više ×××× pravosuđe nego policija. I sasvim mi je jasno kad dački ne zaustavljaju nekog čelavca u novoj BMW trojki Cabrio; imaju i oni familije i nije im svejedno zato kaj iza njih NITKO ne stoji. S takvim tipovima ni ja ne ulazim u raspravu na cesti kaj god da napravili.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  13. #13
    MONSTER
    Guest
    ma murija mi moze patrolirati samo u ovome...


  14. #14
    activa
    Guest
    ....ma suvise je to " luksuzno " , i komplikovano za njih 1!?? :smile25:

  15. #15
    activa
    Guest

  16. #16
    activa
    Guest

  17. #17
    activa
    Guest
    ...prosto mi je nekako zao ovih zivotinja !!??


  18. #18
    activa
    Guest
    ...oooooops 1!?? ...ovo se omaklo , i nema nikakve veze sa temom !!??


  19. #19
    activa
    Guest
    ...svinje !!!!!! :smile25: :smile25: :smile23: :smile23:



    ..ma i oni su ' ljudi " !!// ...samo rade svoj " posao ' !!/? :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Impact" color="blue">citroen on the road again</font>

  20. #20
    activa
    Guest

  21. #21
    zeNNoN
    Guest
    i smell bacon on the net... i cant stand it anymore...

  22. #22
    activa
    Guest
    ...ovi iznad " uteruju globalizam "..!!??

  23. #23
    activa
    Guest
    ...a cim se pomene globalizam , ja se setim onog engleskog glodara , i americkog pereca men-a !!?? ..... i pripadne mi muka !!?? <br><hr><font face="Impact" color="blue">citroen on the road again</font>

  24. #24
    activa
    Guest

  25. #25
    activa
    Guest

Slične teme

  1. Prometni policajci
    By Hella in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 01-11-2002, 16:16
  2. A gdje su policajci??
    By tužan in forum Arhiva
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-10-2002, 19:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •