Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: 1 bod i 300kn

  1. #1
    RedDragon_Os
    Guest
    U naselju 95kmh a dozvoljeno 70. Jel moguće da je kazna tolika?
    Mito,korupcija i kriminal i epilog je 100kn da čovjek ima za pivo.

    Šta niko ne zna kolika je kazna za prekoračenje brzine u naselju za 25kmh?
    Aj ak neko zna pa nek kaže da vidim jel mislim da mi je srao.
    <br><hr><font size="+1"></font>

  2. #2
    activa
    Guest
    .....nije valjda da je pivo 100 kuna ??

  3. #3
    brziii
    Guest
    da ja mislim da je kazna 200 kn i 1 bod , a ovih 1oo kn je za neku kurvu.
    Ma zaj... se , pa kakvo je to naselje di je 70 km/h ograničenje , al dobro , pa jel ti dao uplatnicu za uplatu u državni proračun il si ti to odmah iskeširao na licu mjestu , ak jesi ,nisi trebao ,to je najgora mogućnost ,nemreš se ni žalit ni ništa

  4. #4
    _Stevo
    Guest
    210 kn kazne, 100 kn troškova i kazneni bod. <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  5. #5
    FpuntoHGT
    Guest
    He, slusajte ovo: dolazim na naplatne kucice na pocetku autoputa prema zaboku, vozim se u ljevoj traci 100, twingo ispred mene pocne usporavat po onim ogranicenjima, lik vozi 60 a kucice vidis onak u daljini, jos 3 dana jahanja do njih... Ja uredno zmigavac, predem u desnu traku, usporim na 80 i prema kucicama i taman prije kucica murija... Uglavnom platio sam prestrojavanje preko pune crte, prekoracenje brzine i kaznu zbog maglenki po suncanom danu, sve skupa 500 kunica!! Vjerojatno zato sto imam talijansku regu... Zato mi je najveci gust mahat kameri dok me slikaju sa 150 na ljubljanskoj, ne salju globe u italiju, valjda im je skupa postarina...

  6. #6
    pack0575_
    Guest
    Moj pajdo je isto platio tako na autocesti, to im je izgleda omiljeno, znak 60 a jos 1000m do kucica.

    Ovak, ti si prekoracio za 25,10 ti tolerira znaci za 15. To ti je 200Kn i jedan bod ako platis odma.
    Ako uzmes uplatnicu onda je 200kn + 100kn uplatnica + 10 Kn troskovi uplatnice = 310 KN

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Kaj se nisi pokušal izvuč da ti belu piše???<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  8. #8
    RedDragon_Os
    Guest
    Ma lik mi je djelovao podmitljivo sam što nisam znao kako ga pitat, ××××ga nemoš đonom ić odma. Pa sam ga pitao jel može bez bodova, da idem iz Krapine i žurim kući, ovo ono. I gleda lik u mene i pita jel radim negdje, rekoh ne. Pita jel imam novaca, reko imam nešto, na što će on "Dobro dat ćeš 100kn i mislim da je to pošteno." Reko može i tak sam prošo.

  9. #9
    T-IE
    Guest
    Recite mi kolika je kazna ako nekog prestižete na autoputu po zaustavnoj traci sa cca 200km/h?

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Onda si se dobro izvukel. Meni su za 35 km/h prek ograničenja pisali 150 kn.

    T-IE, kazna je giljotina. ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  11. #11
    T-IE
    Guest
    Giljotina kažeš?

    U u u, dobro me nisu onda uhvatili u nedjelu.

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Izvukao si živu glavu... ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  13. #13
    kazna
    Guest
    @TI-E

    200 po zaustavnoj

    ako to radiš onda si već dovoljno kažnjen

  14. #14
    Dom unlog.
    Guest
    T-IE , ja takve stvari nebi ni iznosio javno.

    Kaj ti to treba u životu?????

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Nemojte osuđivat čovjeka. Možda je doletavo sa 220 po levoj traci i tip mu se u zadnjoj sekundi sa šleperom hitio ispred njega u preticanje cisterne s razlikom u brzini od 2 km/h. Ja to najvjerojatnije nikad ne bih napravio, ali...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  16. #16
    Rosso odog.
    Guest
    Dom vreba s moralnim prodikama! ) ) ) Autoskola spike... ) ) )

  17. #17
    T-IE
    Guest
    Nije Girrari bilo 220 jer Golf toliko ne ide, bilo je negdje ravno 200, a u lijevu traku se izbacio Merc. CLK koji je prestizao auto, ja reko šta ću kočit
    pa sam ih sve obrijao po zaustavnoj. Ali nije uopće bilo rizično kako izgleda.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •