Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: Off topic:Mala pticica

  1. #1
    zabrinuta
    Guest
    Juce sam na putu ispred kuce nasla pticicu,ne znam sta je, jos se ne razaznaje, sigurno je ispala iz gnezda. U komsiluku ima dosta macaka, pa nisam htela da je ostavim...Mozda je greska sto sam je donela kuci, ali nisam mogla pomisliti da ce je nesto pojesti.
    Mlada je, ne leti jos, mada pokusava...iznad krila ima malo gole koze, nisu joj sva pera porasla.
    Cime je hraniti?
    Sada je trenutno u kutiji, sa pamucnom krpom ispod, ispod svetla , toplo joj je. Da li neko ima iskustva sa mladim pticama?
    Hvala unapred na odgovorima!

  2. #2
    Bmw Touring
    Guest
    hraniti je cokoladom Milka )

  3. #3
    pack0575_
    Guest
    ovisi, ako vidis da bi iz toga mogla izrasti velika ptica onda joj trebas davati sjemenke a ako opet mislis da ce biti neka mala pticica (vrabac, lasta) onda kukce; muhe, komarce. Ne mrave!!!

  4. #4
    zabrinuta
    Guest
    Mislim da je to mala lastavica.Da li joj davati kruh?I koliko bi ju muha nahranilo za jedan dan?

  5. #5
    mytbyte
    Guest
    Ak' je Firebird onda hraniti kerozinom!!! :smile23: :smile25:


  6. #6
    zeNNoN
    Guest
    ma da, mislim da je bas tako izgledala pticica

  7. #7
    pack0575_
    Guest
    Pa, daj joj i kruh, moze ona to probaviti samo neka bude barem 2 dana star zbog kvasca.
    Mislim da treba dosta muha, barem 20-tak, to je puno tebi za ulovit.

  8. #8
    Girrari
    Guest
    To ti sve crkne za max. 3 dana kaj god da radiš. Vjeruj mi, ko klinac sam imal čitav vrt pun leševa malih ptičica.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  9. #9
    600
    Guest
    zabrinuta, dofuraj je k meni da nahranim macke! :smile23:

    Girro the undertaker! )

  10. #10
    zabrinuta
    Guest
    Evo posle par dana, pticica je jos uvek sa nama...hranimo je psecom hranom natopljenom u vodu, po savetu veterinara, i jede skoro svakih pola sata, napreduje odlicno, nekoliko puta dnevno je pustamo iz kaveza da leti i vezba...
    Za prethodni komentar, nazalost, gnezdo je bilo svo pokidano, ocigledno ga je nesto napalo, i samo sam ovu pticicu nasla ispod auta.
    Moja dvogodisnja devojcica je odusevljena pticicom, boji se da je drzi ali je mazi psticem, a pticica uziva.
    Mislim da cemo je ili zadrzati dok ne pocne da jede sama, ili cu zvati neko drustvo za zastitu ptica, pa cemo je odneti njima...
    Toliko za sada

    Pozdrav svima a narocito ljubiteljima pticica



  11. #11
    mc
    Guest
    Ne vjerujem...

    Girro, dobar crnjak!!! <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #12
    Brock
    Guest
    :smile25:

  13. #13
    POLOVNJAČA-odlog.
    Guest
    Eh , žena ima sriće i gotovo

    ... prije nekoliko dana bila sam pozvana na krizmu i moj Matej se zaljubio u mamu mačku i dva mačića ... nije se tio igrat ni sa dvadesetoro dice , niti htio jest , ni pit , ništa , nego te mačke ... kad smo pošli doma raspizdio se , plače , oće nosit kući .... ajde , ali samo jednu , i dobro !!!

    donili smo mačića starog misec dana koji je samo biža od zaljublčjenog mi sina , vika je na nju , meni dolazio da ga maca ne voli i neće da se igra davljenja

    treći dan dolete one moje dvi ... MAMA , MAMA VIDI ŠTA JOJ MATEJ RADI ...ja ka bez duše... , kad on je macu stavio u kadu , pustio vodu po njoj i cilu pastu za zube izlita po bidnoj beštiji

    odma zvala u pomoć zakonitog da je negdi odnese , ali on neće jer Matej plače ka blesav za macom

    poslala sam i jednog i drugog u P.M.

    ODLUČILA SAM DA TEK ZA JEDNO DESETAK GODINA MOŽEMO RAZGOVARAT O ZLATNIM RIBICAMA

  14. #14
    Dr. Strangelove
    Guest
    ...kad se sjetim što smo mi ko klinci radili tim mačkama.... neznam zašto djeca imaju nekakav nagon za maltretiranje tih mačaka...valjda zato jer su to jedina toplokrvna bića nad kojima mogu u tom trenutku imat dominaciju....××××ga kad si klinac svi su iznad tebe... jedino male mace moraju "slušat"

  15. #15
    mc
    Guest
    Pole legendo, sad si mi popravila dan... :smile25: :smile25: :smile25:

    Jebat ga, ni ovaj put nisam uspio pobjec iz Makarske za Split - imali smo par festi... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">\'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  16. #16
    POLOVNJAČA-odlog.
    Guest
    mc , ti bio ovdi , a ja gori
    išla sam zbog posla i svratila kod prijatelja kojima sam kupila Jack Daniels , pa dok smo to strusili morala sam hitati za Opatiju , pa onda na neki rođendan u Kerestinec , pa ...

    ima u Boga dana )

    p.s. je , tako to ide kad si mali , a maca još manja , skužila sam

  17. #17
    piquet
    Guest
    jadan mc....
    par fešti.

  18. #18
    Girrari
    Guest
    )

    Ja nikad nisam terorizirao mačke. Valjda zato kaj sam od malena bio okružen mačkama. Tako i danas imam mačora starog 9 godina odgojenog da kolje ljude i zakopava ih u vrt.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

  19. #19
    vrabac
    Guest
    Letio je vrabac
    ispred moje kuće,
    sletio na prozor,
    pa tiho šapuće.

    "Ja sam mali sirotan,
    gladan sam i žedan,
    daj mi malo hljeba,
    molim te, do neba!"

    Dala sam mu mrvice
    i čašicu vode,
    najede se i napi,
    pa sav srećan ode.

    Gledala sam za njim
    kako nebom kruži,
    pa poželjeh opet
    da se sa mnom druži.

    Jelena Radulović
    Osnovna škola "Maksim Gorki" IV 4
    Podgorica


  20. #20
    POLOVNJAČA-odlog.
    Guest


    Ovo postade ozbiljna tema

  21. #21
    mc
    Guest
    Hvala na suosjecanju piquet. Tak se zderalo da sam jos zastopan... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">\'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  22. #22
    NOS
    Guest
    Ja sam upucao mačku malokalibarskom puškom :smile23:

  23. #23
    S16
    Guest
    Koju, onu šta si je upozna na Baćama? Nisan zna da imaš mali kalibar... )

  24. #24
    rs turbo
    Guest

  25. #25
    Brock
    Guest

Slične teme

  1. off topic
    By dudlica in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 199
    Posljednji post: 16-07-2004, 12:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •