Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 126

Tema: TURBO PALJO

  1. #1
    calibra_vž
    Guest
    Svaka čast legendo, pokazao si šta mali sportski fiat radi puno večim i jačim pilama. Bez konkurencije u klasi do 2000ccm, a zatim i pobjeda u klasi do 3000ccm . Još sad ne mogu vjerovati , sa njegve lijeve strane na startu Porsche a zdesna Ferari, a mali fiat u sredini i ostavlja obojicu iza sebe . Čestitam legendo bio si daleko najbolji.

  2. #2
    Brock
    Guest
    :smile25:

    Kaj? Taj masakr je bio ovaj vikend?

    LEGENDOOOOOOOO!!! ) ) )

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    ozbać? Dajte detalje!!!

  4. #4
    TRANS AM
    Guest
    Ljudovi, evo ovako je to bilo. Došao ja turistički na varaždinski street, uglavnom zbog susjeda i njegove prekrasne Almere koja je bila prijavljena za styling, a i zbog Palje, da vidim to čudo od Unića. Zakasnio sam na klasu do 1600, a u stvari stigao sam baš na vrijeme da vidim malog zelenog fiata. U klasi do 2000 bilo je otprilike 15-ak automobila. Rekao sam ekipi da obrati pažnju na Fiat Uno zelene boje. Da skratim. Paljo se prošetao klasom do 2000. No, to mu nije bilo dosta pa se prijavio i za klasu do 3000. Tu je bilo zanimljivih autića. Golf II G60 rally, Toyota Celica (200ks), Bagi od 130 ks, Astra Coupe Turbo ... Kaj da vam Paljo je pobijedio i u ovoj klasi, jedina koliko-toliko konkurencija bio mu je Bagi.

    Poslastica je došla na kraju.

    Lijevo Porsche Carrera 4, desno Ferrari 355 F1, a u sredini mali zeleni Fiat Uno Turbo. Na kraju 402 metra ciljem je prvi prošao Fiat Uno.

    LETEĆI PALJOOOO!!!

    Poslije sam izvadio mast vlasnicima Porschea i Ferraria. Gazda Porschea se pokrio "s vuhima prek' face" i pokupio doma, a vlasnik Ferraria je bio crven ko paparika, para mu je (kao na crtiću) išla van iz ušiju. Pitao me sav u bijesu da di je moj monstrum. Rekoh mu, onak šeretski: "Kaj Fiat Uno nije bio sasvim dovoljan!" :smile24:

    Paljo MAJSTORE!!! :smile23: <br><hr><font color="blue">I\'m to old for this shit!</font>

  5. #5
    Dr. Strangelove
    Guest
    IDEEEEEEEEEEŠŠŠ!!!! :smile25:

  6. #6
    GTT- the beast
    Guest
    Paljo svaka ćast i nisam uopće sumnjal za ove dve klase kaj si razvalil ali mi nije jasno kak si dobil ova dva bolida "talijana i njemca", kaj su glupi jebate, nemaju oni pojma vozit...

    Bez obzira sve ćestitke Paljo!!!
    ) <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  7. #7
    FpuntoHGT
    Guest
    Svaka cast legendo!! Trebao bi si i ti nabavit naljepnicu koju ja imam na straznjem staklu- "Fiats are faster then you think" Cestitke!!!

  8. #8
    Turbo Paljo
    Guest
    :smile23: eto me upravo sam se probudio nis spal 3 dana.
    Ovako Ferari si je sam kriv, nedostakak cohones (po naški muda) i vozačke vještine, a od Porša sam jednostavno brži jer probali samo i u povratku :smile23: .
    Ovako Ferari je bil jako ljut na mene i htel je revanš, ja rekoh nema beda, ali startnina je 1000 ojra nisam ja tu da si ti komplekse lječiš, mateerijal se troši, a svaka škloa se plaća . I deda počne vikati da nema lovu, a ja rekoh kaj si kupil ferarija ak nemaš soma ojra za ubiti.
    Ljudi skoro ga je kap lupila, zgubil se skroz, puko ko kokica htel se tući dvojca ga dreže,a ja još žešće kurim :smile23: onda me moj majstor Turbo Prika maknul da dedu u grob ne otjeram.....
    I tak jučer je bio jedan od najboljih dana u mom životu
    Turbo Paljo Racing Team powered by T.P.Corse & Garage Gajger fućka dalje
    idući nastup 13.6.2004 AutoSuperSprint 505 Osijek
    Još jednom hvala Starcima, sponzorima i svima koji su mi pomogli i podržali me.

  9. #9
    Brock
    Guest
    :smile25:

    Samo tako majstore!!!!!

    Žao mi je što nemrem doć do Osijeka, pa da navijamo kak se spada...

    Želim ti puno sreće i što više skalpova! :smile23:

  10. #10
    FpuntoHGT
    Guest
    Takvi su najbolji koji puknu pare za ferari, brabus, lotus i slicne stvari i onda misle da su kraljevi pa se jako iznenade kad ih neko dere! Mogli bi si platit i neku skolu voznje kad vec uzimaju takav auto...

  11. #11
    Dr. Strangelove
    Guest
    Svaka čast stari! Samo tako dalje!....mislim da nema veće moralne satisfakcije nego kad uzmeš skalp nekome u takvim nazovi "pilama"... )

  12. #12
    Fresh
    Guest
    Kapa dolje majstore

  13. #13
    širokobriježanin
    Guest
    Svaka čast legendo!!! Nadam se da ćeš i pokoravati rulju na 402 s ovim novim pravilima...

  14. #14
    piquet
    Guest
    fiat uno rules!

  15. #15
    Bad Boy Blue
    Guest
    Ima 355 F1 a nema 1000 ojra??????

    Tu nekaj ne štima!!!!

  16. #16
    TRANS AM
    Guest
    Ohoho, vidi, vidi pa neko se otrijeznio! Bilo mi je odmah jasno kakva je situacija čim te do sada nije bilo na forumu.

    Deda je bio lud totalka. Vjerojatno još sada puše ko stari zmaj.

    Nemrem izdržati da ne ponovim ono kaj sam ti rekao poslije racea: "Kak' ti nije neugodnjak prati dedeke na raceu!" U kut se sramiti! )

    <br><hr><font color="blue">I\'m to old for this shit!</font>

  17. #17
    alfa099
    Guest
    ...ajd Paljo daj neke slike ili filmić...
    ...opet velim: seve ste snimali a auteke nemrete?
    ...molim filmić... :smile25:

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Viva FIAT!!!

    Paljo, klanjam se i bilježim sa štovanjem.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  19. #19
    Black Knight_
    Guest
    Svaka cast paljo! )

    Zbog tebe sad vise cijenim svog malog fiateka

  20. #20
    Bmw Touring
    Guest
    Paljo majstore legendo nema te zemlja!!

  21. #21
    activa
    Guest
    ...ako se ne salite , jedino sto se moze reci ...BRAVOOOOOO MAJSTORE !!!!!! ) )

  22. #22
    activa
    Guest
    .....a sta bi bilo da jos vozis neki " ljudski " auto !!?? ) )

  23. #23
    activa
    Guest
    .....npr ......hmmmm ??.......daaaaaa !!....BMW !!

  24. #24
    Tehnicar
    Guest
    Paljo cestitke!!!!!!!
    Najjaci si!!
    aj nabaci neke fotke

  25. #25
    ŠULE
    Guest
    No fear.
    Dakle biti u takvom sendviču i slaviti..

Slične teme

  1. TURBO PALJOV UNO TURBO i.e.
    By Pocket Rocket in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 26-11-2003, 17:47
  2. TURBO???
    By Limač in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-10-2003, 22:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •