Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Pezo 205

  1. #1
    Svicar
    Guest
    Pozdrav svima.
    Tako ste vrijedni bili u prvom mom javljaju a evo i druge zamolbe.

    Mali maljusni Pezo 205 poce malo da strajka,istina da je 14 godina mlad i nesto manje od 190.000 predjenih i 1.1 motor sa 60 konja(oznaka motora HDZ-koja simbolika-obitelj TU1M).
    Malenije je vozi donedavno samo tako,ali sada trza,zamjenjene su svecice ali opet se javljaju poteskoce i to kada zelim da jako ubzam(koliko se to moze sa 60 konja)kada mislim da ide dobro pocme se gusit i palise lampica od katalizatora,malo se protrese i opet je ok.
    Tako se desava i u u zbrdici kada nemoze ubrzati ali moze odrzavati brzinu,i dok drzim gas pri podu opet se upali lapica i pocme gusenje.Budjetiraosam jos zamjeni kablova ako je skuplje ide pod presu,inace trosi 5.5 litara i prelazi mjesecno 4000 km.
    Pozdrav.

  2. #2
    ZEGA
    Guest
    Prvo zamjeni filter zraka i goriva to su jednostavnije stvari (meni je to radio uno kad je trebao vise goriva) naglo ubrzati...crkavao je, filter goriva je bio zastopan i nije mogao osigurati adekvatan protok goriva...
    Problem je rijesila kupovina high flow sport filtera za gorivo u ipercoopu za 36kn aluminijski koji ima umetak od sinterovanih kuglica (presanih) i da se rastaviti i ocistiti, izgledao je odlicno i radio isto odlicno, a cijena prava sitnica (originalni plasticni su po 10kn)...
    Moze ti biti i pumpa za gorivo koja je lagano pri kraju i stosta...
    Eto to su jeftinije varijante...
    Dalje ide karburator/injection...
    ZEGA<br><hr>

  3. #3
    Svicar
    Guest
    Inekcion je.

    Moj majstor sumnja na kablove ali mi je to malo cudnocvato,kada ce ono otici alternator radio je malo neuredno,on ler mu nije bio stabilan,jedva da se osjeti ali su svjetla varairala,sada isti ili slicno radi,nisu stavilni obrtaji ai tose desava samo kada je hladan,ili kada je topal ali pri ukljucivanju na autocestu,taman da ubrzam i hocu da uzmeci stupanj on se malo zagusi(doslovce ugasi) sekunda onda pojuri juri kao raketa,sekund kasnije se upali lapica od katalizatora.Majtor kaze da je lapica javlja kada lamda nemoze odretiti parametre pa komp tih par sekudi radi na not programu,a to za filter drzi vodu.Budem to zamjenio.Zaomijega baciti,ovdje su mali auti skuplji od velikih,primjera radi,Corsa jg 97 kosta vise nego Vectra istog godista.A ovaj je u zadnjih 18 mjeseci presao 60.000 i onako nam je drag,po gradu je prava zabava ga vozit.Neznam koliko bi pomoglo da stavim onaj dodatak benzinu sto prociscava cijeli dovode,ventile i td.
    pozdrav

  4. #4
    Svicar
    Guest
    ZEGA,koritisli msn ili ICQ?Ako te mrzi mozes ostaviti ovdje ili na unicum2002@icqmail.com posalji

  5. #5
    Svicar
    Guest
    Da odgovorim sam sebi,rijesiosam problem sa trzanjem(barem se nadam da se nece opet pojaviti).

    Staviosam u rezervar poseban dodatak bezinu za porciscavanje cijelog motora (STP ili tako nekako )i da covjek nepovjeruje da je samo par decilitra tekucine rijesilo stvar.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •