Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: Problemi sa prodajom

  1. #1
    Unić
    Guest
    Imam problema sa prodajom auta.Radi se o Unu, 1999.godina , ja sam prvi vlasnik sa prijeđenih 57000 km,auto je kao novi,neogreben,nikad lupan,ni lakiran,registriran do 4mj. nagodinu,bordo metalik,5 vrata,stvarno dobar autić za gradsku vožnju.Tražim 3600 eura i nemogu dobiti.Zadnja cijena mu je bila 7040 eura.Tko god dođe pogledati svima se sviđa ali nitko ne daje novce.Bio sam 3 puta u Osijeku i jedanput u Zagrebu na sajmu.Svi pogledaju i odu.U ČEMU JE PROBLEM? Da li ljudi nemaju keš ili svi misle da je puno love,neznam.Kupio sam drugi auto i sad mi ovaj stoji kod kuće.Neznam više šta da radim. Jel ima tko kakav prijedlog?

  2. #2
    Axl
    Guest
    problem je u tome sto za iste novce mozes kupiti Punto 1, Peugeot 106, Saxo i tako te ljepse i atraktivnije aute od Una, mada par godina stariji oni su mnogo atraktivniji i njihov dizajn je noviji.
    Uno(dizajn) je ipak sa pocetka 80-tih, dobar je to auto ali vreme gazi sve
    strpi se jos malo, naletit ce neko<br><hr>

  3. #3
    activa
    Guest
    ...snizi cenu i nece biti problema sa prodajom !!??

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Očito buš moral snizit cijenu. Danas će ljudi radije dati 3000 € učešća i dići kredit na 5 godina da kupe kakav Punto koji je ipak puno opremljeniji auto. Nažalost, Una je pregazilo vreme i to je danak koji buš moral platit.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  5. #5
    activa
    Guest
    .....a . girrari , nova slicica !!
    ako se ne varam to je tvoja alfica !!??

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Jest.

    To je u osnovi ova slika samo umanjena...
    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  7. #7
    activa
    Guest
    ...lepo , lepo !!!...nema sta !!! )

  8. #8
    Bmw Touring
    Guest
    ja vidim onu crvenu slicicu gdje je 164

  9. #9
    activa
    Guest
    ...jesi li mnogo pio nocas ?? )
    ...koliko alfi vidis ??? <br><hr><font face="Impact" color="blue">citroen on the road again</font>

  10. #10
    Bmw Touring
    Guest
    mislis sinoc? )
    pa jedna buteljica Bordeauxa(2000 godina) i dvi tri pivice

  11. #11
    mc
    Guest
    Girro, a tko su ti ovi "alieni" koji se prikradaju Alfi?! ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Ovaj "niži" alien je Anti u trenutku slikanja, a "viši" sam ja u trenutku divljenja. ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  13. #13
    Bmw Touring
    Guest
    jebate onda Anti ima metar i lamicu )

  14. #14
    FBI
    Guest
    To nije ista slika, jer na velikoj su dva eliena, a na maloj samo jedan.
    I drveće nije isto.
    Zovem Scully

  15. #15
    activa
    Guest
    ..." a "viši" sam ja u trenutku divljenja. "..........!! ) )
    kakav " ludak ".. ) )
    to se zove " ljubav " !!??

  16. #16
    Girrari
    Guest
    Anti čući što se i vidi po kutu slikanja. U stvarnosti je viši od mene (ima oko 1.80 i nešto).

    Slika nije ista zato sam i rekao u osnovi. Na velikoj slici se vidi celi auto i zato sam je dao BMW T-u da je metne na net dok se na maloj slici baš ne vidi stražnji kraj auta, ali mi je pogodnija za avatar jer je prednji dio zoomiran i time se auto bolje vidi. Ecco.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  17. #17
    Bmw Touring
    Guest
    Opel Corsa ECCO? )

  18. #18
    Girrari
    Guest
    ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  19. #19
    FpuntoHGT
    Guest
    Konacno sam uspio stavit slikicu hgt-a, namucilo me ono ogranicenje 4kb!! Ti unic bus moral jako skinut cjenu ak oces prodat, moja stara je prije par tjedana prodala punto 1, 10.mj 99. 55ks, crni, 3 vrata, 40 000km, prva vlasnica za 4500eur a punto i unic se nemogu usporedivat (zracni jastuci, servo, mp3 player, el.stakla, dalj.centralno a da uopce ne usporedujem motor, dizajn i velicinu)

  20. #20
    FpuntoHGT
    Guest
    Opcenito je jako tesko prodat male i uobicajene aute jer ljudi rade kupuju nove na kredit, npr. covjek je dao 4500eur za punto od stare a za 8000 mozes dobit novi, das tih 4500 ucesca i dignes kredit na 3ipol i ipak imas novi auto! Stari je prije 4mj bez problema prodao alfu 166 jer taj auto puno vise gubi na cijeni i ljudi rade kupe 3 god star za pola love novog, a i mene za punto stalno pitaju dal bi prodao jer je HGTa jako malo, pogotovo punta 1 s turbinom koji je po meni puno bolji od dvojke bez turine! Mozda ovaj novi mk3 s HGT 1.9 popravi stvar...

  21. #21
    maxmax
    Guest
    ....ništa stari ne gubi nadu ,auto uglancaj i drži ga takvog što više možeš, lagano papir sa brojem mob. na prozorčić i malo se s njime češče vozikaš i to je to,prije ili kasnije netko će se upecati.
    S time da malko korigiraš i cijenu

  22. #22
    Girrari
    Guest
    HGT, varaš se. U pravilu veliki auti najviše gube na cijeni i teže se prodaju od malih. Problem kod Una je specifičan kao i kod sličnih takvih autića tipa Kia Pride, Daewoo Tico itd. kaj su već odavno tehnološki zastarjeli i nitko ih neće jer za nešto više love može dobiti kakav ozbiljan auto (u dnosu na njih) tipa Punto, Clio... To je breme koji nose svi koji su kupili takve aute.

    BTW, ono na slici nije HGT nego GT kaj ne?<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  23. #23
    Mario Haas
    Guest
    Ili drugim riječima prijatelju, realno 2,500€ na tvoju veliku žalost.

  24. #24
    Bmw Touring
    Guest
    ma ja bi taj autic ostavil za vozikanje po gradu

  25. #25
    Axl
    Guest
    Yeaa, najbolje ga ostavi sebi , jer steta je da ga das ni za sta

Slične teme

  1. Problemi
    By TheBorgKing in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 27-01-2006, 09:04
  2. Problemi sa Sacred
    By wow in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 02-01-2006, 19:15
  3. Problemi sa Monitorom
    By PCPlayer[SER] in forum Hardware
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-09-2005, 21:09
  4. Problemi sa umrezavanjem
    By darmar in forum Hardware
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 31-08-2002, 22:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •