Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 90

Tema: Renault LOGAN (DACIA X90)

  1. #51
    Dr. Strangelove
    Guest
    Evo i ja se baš vratih od Štarkelja... razgledao sam malo Logana... auto je po kvaliteti materijala i izrade u rangu bilo kojeg drugog Renaulta niske klase (plastika ništa lošija nego u Modusu ili Thaliji)... mjesta daleko više nego u Thaliji... unutra otprilike ko u Meganeu... nevjerojatno koliko je mjesta za glavu i naprijed i nazad... spojevi armatura, kvaliteta vrata (sound zatvaranja)... plastični dijelovi karoserije...sve u rangu europskih automobila nižeg cjenovnog razreda... a cijena debelo ispod...
    BTW Logan mi je estetski daleko uspjeliji od Thalije...kako iznutra tako i izvana...
    I ja sam bio skeptičan prema Dacii... ali definitvno Renault misli ozbiljno s njom...
    E usput na Loganu je gepek ogroman!....
    <br><hr>

  2. #52
    Dankas
    Guest
    Nije mi jasno zašto ta kuknjava: "sve je dobro dok će ugrađivati motore od Renulta, ali kad počnu sami ugrađivati ..."

    Nikad više oni neće ništa sami ugrađivati. Vlasnik Dacie je Renault i to gotovo 100%. Oni će ugrađivati samo ono što im kaze i dozvoli Renault. Ta suradnja nije ono što je bilo između Zastave i Fiata u Jugi. Zastava je otkupila licencu za sklapanje, a kasnije i za izradu motora. Zastava nije bila u vlasništvu Fiata niti je Fiat imao priliku određivati što će se tamo raditi i kako. Odnos Dacie i Renaulta sličniji je odnosu koji ima Revoz Novo Mesto sa Renaultom. Niti tamo oni ništa sami ne odlučuju niti ugrađuju bez blagoslova Renaulta.
    Gume i akumulatori na Loganu su Rumunjski ili čiji već. Renault je zaključio da iste pašu na taj auto. Uostalom i Michelin Energy koji sam dobio na novom Saxu nije bila bog zna kakva guma. Continentalke koje sam poslje kupio bile su po svemu bolje. Tako da im to ne uzimam za nikavo zlo. <br><hr>

  3. #53
    rs turbo
    Guest
    Tako je )

  4. #54
    Stjepan th.
    Guest
    Dankas Zastava bi rado bila(imala znak)
    Fiata samo što Talijani ne daju.
    Isto je i sa Rumunjima ili Tofasom u Turskoj.Da su dobri bili bi Renault,a ne Dacia.
    Uskoro će Dacia sklapati motore i mjenjače za Logana,a mogu pretpostavljati kvalitetu.
    -Gume su važne.Na Thaliji sam dobio Goodyear GT2(Made in Turkey)ali je to Goodyear gdje god se proizvodio.
    Dobro drže cestu po svim prilikama na cesti i stalno imaju isti pritisak.
    Nakon 40000km(tri godine) izgledaju kao nove.Niti jedanput ih nisam balansirao,a to govori o kvaliteti.
    -Ne može se mješati Revoz ili Tursku i Rumunji.To je kao kruške i jabuke.
    Rumunjima se mora progledati kroz prste za neke stvari ali je zato Logan dosta jeftiniji od recimo Thalije.
    Logan je nešto novo ne isprobano dok je Thalije derivat Clia(Fiat128 i
    Z-101)provjeren recept za dobar auto.
    Zašto ne imati i prtljažnik za iste novce?
    Novinari kada nisu našli problem u porijeklu stvorili su mit o ružnoj stražnjici koju danas možemo često vidjeti i na drugim markama vozila(recimo novoj Vectri).

  5. #55
    alien5
    Guest
    Aj Stipe još od mene te gomila ekipe demantirala sa pravim dokazima i činjenicama a ti ne puštaš pa ne puštaš:
    jel ti mrziš rumunje ili...??

  6. #56
    Dankas
    Guest
    Uopće mi nije jasno što je to razliučito u Novom Mestu. Valjda za to što su oni Slovenci pa su jako pametni ili kaj?
    MOtori i mjenjaći se već i tako rade u Rumunjskoj.
    Zastava bi rado Fiatov znak ali im ga ne da FIAT. Sory stari ali kada Zastavu netko kupi onda će joj ili staviti svoj znak ili će ju forsirati kao brend kao što to radi Renault s Daciom. Problem Zastave je što ju nitko neće kupiti zbog katastrofa situacije u Srbiji.
    Ti fakat nekaj imaš protiv tih Rumunja.
    Za informaciju mi smo u dobu globalizacije. Porsche se proizvodi u Finskoj. Audi TT u Mađarskoj kao i motori koji se ugrađuju u sve tipove Audija. Proizvodnja se seli tamo gdje je jeftinija. Tvronice su robotizirane. <br><hr>

  7. #57
    jethro
    Guest
    Dankas se lijepo kuži u aute i mudro govori. Eh, da je više Dankasa...Pročitajte današnji Autoklub i pročitajte da je Dacia Logan prijedlog za izbor za auto godine. Pročitajte i što ukratko pišu o njemu.. :smile24:

  8. #58
    jethro
    Guest
    "Najveća i najudobnija limuzina za najmanje novca. Vrline su i provjerena Renaultova mehanika, solidna izrada i veliki prtljažnik. U cijelosti i s mnogo ozbiljnosti napravljen u Renaultovoj režiji, Logan je prva Dacia za zapadna tržišta. S nekadašnjim Dacijama nema ništa zajedničko..(dalje još nabrajaju ponudu motora i cijenu)"Autoklub broj 471 s datumom 8. studenoga 2004. Naslovnica: BMW serije 3 i A klasa s testa.

  9. #59
    Stjepan th.
    Guest
    Nemam ništa protiv Rumunja.
    I ja želim jeftiniji automobil samo da je Renault,a ne neka no name marka.
    Znam da mnoge poznate marke sklapaju vozila po cijelom svijetu i to nije ništa loše.
    Revoz kao i u Turskoj nadziru i kontroliraju kvalitetu Renaultovi stručnjaci.Oni ne žele propuste i reklamacije.
    Problem su no name marke koje koriste tehnologiju poznatih marki jer šteta je baciti nešto što se može još koristiti.
    -Prave dokaze i činjenice iznijeti ću kasnije.


  10. #60
    Dankas
    Guest
    Stjepane th. pretpostavljam da si jako oprezan čovjek koji se nekoliko puta opekao i sada puše na hladno. O.K. to razumijem. Thalia koju voziš upučuje i na to da si čovjek koji ne pati od luksuza već realno procjenjuje što mu treba i to koristi. I to je O.K.
    Ali, Stjepane, Dacia je u 100% vlasništvu Renaulta. Oni tamo šalju svoje ljude. Dizajn automobila se tamo ne radi. Kontrola i postupci proizvodnje propisuju se od strane vlasnika.
    Možda je za nas u Hrvatskoj Dacia no-name, ali vjeruj mi na istoku Europe, Bliskom istoku i Sjevernoj Africi to nije no name marka. Tamo su oni poznati i prodavali su i inaće dosta automobila.
    Dacia Logan se prodaje i u Engledkoj (pogledaj preko interneta Auto Express časopis - to je valjda njihov Auto Klub). Danas se više nikome ne isplati proizvoditi po dvojnim standardima, jednima za zapad i jednima za istok i jug. Danas ili radiš kako treba ili te nema. Razlike u cijeni koje donose ekstra zaradu postižu se kroz pakete opreme i ugradnje motora starije generacije koji su na zapadu isplatitli novce za svoj razvoj i sada se proizvode se prema ustaljenoj proceduri, pa svaki prodani motor donosi samo profit i iz njga se više ne financira razvoj. Razvoj novog motora traje 2-3 godine. To je vrhunski rad vrhunski plačenih ljudi u vrhunski opremljenim centrima. To košta. Zato to više nitko niti ne radi to sam. Primjera radi HDI motor originalno je nastao u PSA grupi i radili su ga skoro 5 godina. Za razvoj sljedeće generacije udružili su se sa Fordom i sada se ti motori ugrađuju u Peugeot, Citroen, Ford i Mazdu. JTD motori koje je razvio Fiat ugrašuju se u sve što je GM, dakle i u Fiat, Alfu, Lanciu ali i u Opel. Opet, PSA je procjenio da je postojeći motor 1.4/8v/75 KS zastario i da bi trebalo naprviti novi. Torškovi razvoja su procijenjenji i zaključeno je da se više isplati preuzeti Toyotin motor iste kubikaže sa 16 ventila i 95 KS.
    Cijena razvoja novog modela automobila je danas tolika da šljuka firme si to ne mogu više priuštiti. Zato Dacia u bliskoj budućnosti neće pokretati svoj razvoj već će preuzimati rješanja koja će im dostavljati Renault, a koji će prilikom dizajna koristiti informacije koje im dostavlja Dacia.
    Tako se to danas radi. Zato ne bismjelčo biti nikavih problema oko kavalitete Dacie. <br><hr>

  11. #61
    rs turbo
    Guest
    I zato bi Logan trebao biti prihvačen od strane ljudi koji traže dobar i prostran auto za malo novca.

  12. #62
    Stjepan th.
    Guest
    jethro imam u rukama AUTO+ od početka studenog.Tamo je usporedni test
    Renault Thalia 1.4.16V(98ks)94000kn,Hyundai Accent 1.5.12V(91ks)89000kn i Dacia Logan 1.6.(90ks)76000kn.
    Loganu je dobra cijena i oprema ali ima stari osam ventilski motor.
    Thalia je najbolja ali ima veliku cijenu.

  13. #63
    rs turbo
    Guest
    Logan ima stari motor jer znaju u Renaultu da je pouzdan, a u njega sipaš benzin kakav hočeš bez problema (on je posebno razvijan za siromašnija tržišta s lošim cestama, gorivom itd.)

  14. #64
    Stjepan th.
    Guest
    Ako ništa drugo makar se dobro zatvaraju vrata i lagano otvaraju prozori!
    -Uspoređujući svoju Thaliju i Logana vidim gdje su uštedjeli.
    Evo popisa :
    Zračni jastuk za suvozača,metalik boja,
    kvaka prtljažnih vratiju,svjetla sa dvostrukom optikom,mjenjač,plastični blatobrani,gume Barum,ratkape,imidž.

    <br><hr>

  15. #65
    rs turbo
    Guest
    Ne znam baš.
    Meni je Logan nekako skladnijih linija od Thalije.
    Ovo "kockanje" što spominješ, ne vjerujem da se kockaš ako kupuješ Renault, a kupuješ, samo s drugim imenom.

  16. #66
    Dr. Strangelove
    Guest
    Nemojmo zaboraviti da je Thalija samo produženi Clio, namijenjen uskom tržištu... dok je Logan od početka zamišljen i stvoren kao auto za globalno tržište... samim tim nevjerujem da su se u Renaultu kockali ugledom (točnije lovom!), pa da stvore neki poluproizvod... auto je klasu prostraniji od Thalije BTW...

  17. #67
    Stjepan th.
    Guest
    Auto popravljam sam pa ne bi volio iznenađenja prilikom rasklapanja.
    Nema težeg kada ne znaš što staviti.
    Svašta su mješali kod slaganja Logana.
    Ako auto daješ u servis baš te briga za cijenu ali neke stvari su skuplje nego za Clio.
    Koga ne smeta marka i misli voziti Logana više od deset godina zasigurno se isplati jer poslije ni nema neke vrijednosti.Na kraći rok se puno gubi.
    Nisu ljudi zainteresirani za Daciu.

  18. #68
    Dankas
    Guest
    Inaće glede prodaje dobio sam informaciju iz Baotića da su tijekom prezentacije naručili jednu količinu sa namjerom da ispitaju tržište. Uglavnom, sve su prodali u par dana. I oni su u šoku. <br><hr>

  19. #69
    Stjepan th.
    Guest
    Koliku količinu? 10 ili 20.
    Sada treba čekati reakciju šokiranih vlasnika Logana!
    Šalu na stranu.
    Meni je svejedno koji auto imam.Važno da dobro služi i da ima dijelova za kupiti.Da nije skupo održavanje.
    Volio bih koristi Logana pet godina da podijelim iskustva sa drugima.

  20. #70
    rs turbo
    Guest
    To bi bila dobra ideja

  21. #71
    rs turbo
    Guest
    I ja ću otić u salon da ga vidim i probam (ako je moguće) )

  22. #72
    Stjepan th.
    Guest
    Meni su nudili vožnju ali nisam imao vremena.Auto je bio upaljen i spreman za vožnju.
    Sasvim solidno za te novce ako misliš voziti na duže staze.

  23. #73
    jethro
    Guest
    Evo, kako sam vam i obećao, nakon vožnje i detaljnog pregleda LOgana, moja zapažanja:
    Iako novinari povezuju Logan sa komponentama Clia, Meganea ili Micre, mislim da je njegov istinski ekvivalent u Renaultovom programu Kangoo. Ako ste imali priliku voziti Kangoo (ja jesam već godiu i pol) onda znate sve prednosti tog auta, pa i Logana - Prostranost, lako upravljanje, lijepo ugođen ovjes, robusna šasija. Kao i Kangoo, koji je kombinacija svega pomalo iz Renaulta i Logan ima identične materijale sa zadnjom generacijom Renaultovog dostavnjaka - od upravljača, instrument. ploče, kvaliteta plastike i uopće ergonomskih i dizajnerskih rješenja.Očito ih je radio isti dizajnerski tim unutar Renaulta. Imaju isti način smještaja i oblik brisača, vrlo slične svjetlosne sklopove, vrlo jednostavne(ali ne i nekvalitetne)izvedbe limenih i plastičnih djelova. Ništa ne lupa, sve je na svom mjestu, ali doista bez ikakvog luksuza kojim su nas razmazili veliki proizvođači. Zato zamjeram isključivo dosta grubo obrđenom prtljažniku (federi se vide, naslon zadnje klupe ka prtljažniku ima dosta golog lima i nije presvučen, ali to se da urediti u kućnoj radinosti).Uglavnom kada izbacite nedostatak opreme, uglavnom šarenih laža i mamilica koje drugi proizvođači nude kao standardnu "uzmi jer moraš" opremu a od koje vam nikada ništa ne zatreba u autu, za siću dobijete identično upravljiv, nadprosječno udoban i izuzetno prostran automobil, koji će se vjerujem kvariti baš poput mnogo skupljih VW, Opelovih, Peugeotovih ili Renaultovih modela, a njegovi popravci koštati kao u Fiata ili još niže. P.S - odlično mu stoje zelene boje, crvene i bež također. Plava mu leži samo u najtamnijoj metalik varijanti. Slično mu boje leže kao i ostalim Renault modelima.

  24. #74
    rs turbo
    Guest
    Reko ja, sasvim dobar auto za male novce.
    P.S. vidio sam ga jučer u boji trule višnje metalic. )
    Izgleda bolje nego na slikama

  25. #75
    jethro
    Guest
    )

Slične teme

  1. Renault
    By autozinex in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 28-11-2003, 15:24
  2. Renault 18 FAN
    By Nixon R18 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 02-03-2003, 14:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •