Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 90

Tema: Renault LOGAN (DACIA X90)

  1. #1
    Valent
    Guest
    Sasvim solidno izgleda na slici ali u stvarnosti...
    Obiteljski auto
    Sedan ili Caravan sasvim svejedno teško će naći kupca.I cijena od 5000 Eura neće prodati taj auto.
    Isplati li se pričekati i kupiti Logana??? :smile25:

  2. #2
    pik
    Guest
    Čini mi se da je ta cijena ipak nekakav marketinški trik,cijena će vjerovatno biti viša u nekim tekstovima na Intenetu spominju između 8000 i 9000, a tu već ima i drugih izbora.
    A ako bude 5000 ja ću ga prvi kupiti.

  3. #3
    Valent
    Guest
    Dobro ti se čini ovo sa cijenom.
    Prodaja DACIE LOGANA kreće tijekom jeseni,a cijena osnovnog modela kretati će se oko 7000Eura.Riječ je o limuzini
    4250x1650x1500 sličnoj Thaliji po dužini i stražnjem kraju dok bočno sliči Puntu.Kasnije se očekuje Caravan i dostavna izvedba.
    Logan je nastao na platformi Renault Modusa."Kvalitetu jamči činjenica kako je ono potpuno orginalan Renaultov proizvod,od dizajna i tehnologije,do podvozja i razvoja,a koliko proizvođač ima povjerenja u pouzdanost i trajnost Logana vidljivo je i po tome što će se na nekim tržištima prodavati pod Renaultovom značkom." :smile25:

  4. #4
    FpuntoHGT
    Guest
    Steta za cijenu! Da je 5 soma eura sigurno bi se naslo dosta kupaca al ovak, cisto sumnjam!! Pod pretpostavkom da ko kupuje thaliu i slicne aute ionak nema kes nego kupuje na kredit razlika u cijeni od 1000 eura na 5, 6 godina za neki poznatiji auto se ne cini velika... Pogotovo s obzirom na bahatost i neinformiranost nasih kupaca koji mercedes, opel i VW smatraju svetinjom! Frend je nedavno kupio rabljeni polo stare generacije (auto izgleda ko kanta), a kad sam mu rekao da bi ja na njegovom mjestu uzeo solenzu s klimom htio me poslat na psihijatrijsko promatranje... Mislim da je nova dacia pouzdanija od 8 godina starog pola!

  5. #5
    FpuntoHGT
    Guest
    Bas sam vidio par slika logana, zgodan i simpatican autic, cisto ok zgleda... Ko sto sam rekao, steta jedino za cijenu jer 7 soma eura ce u HR rijetko ko dat za daciu, da se prodaje ko renault bila bi sasvim druga prica ili da kosta 5 soma eura, onda bi mu konkurencija bili tempo, kia pride, matiz i slicne igracke! Ovak, cisto sumnjam da ce se prodavat...

  6. #6
    Pak
    Guest
    Nebih ulazio u to dali je auto dobar ili ne,to će tako i onako pokazati vrijeme,ali meni je tu nešto drugo zanimljivo.Ako je Renault u stanju napraviti solidan auto po cijeni od 5000e,ili malo više,i na tome zaraditi,a očito je jer ga inače ne bi proizvodio onda ispada da su svi drugi auti debelo precijenjeni.A opet s druge strane,zašto takav auto prodavati samo Rumunjima ili njima ekonomski sličnim zemljama,kad sam siguran, da bi se i dobar dio Njemaca,Francuza ili Talijana odlučio na kupnju takvog auta za 5000e.Nisu baš svi ludi za autima kao mi,niti pate za markama ili prestižem,pa baš u Europi ima jako puno ljudi, koji auto smatraju samo prijevoznim sredstvom i ničim više.Iz svega toga ispada da će i konkurencija u dogledno vrijeme morati ponuditi neešto slično za te novce.Živi bili pa vidjeli.

  7. #7
    FpuntoHGT
    Guest
    Ma nase trziste je opcenito jako lose, u italiji postoji npr. puno vise modela punta i jeftiniji je, tamo je takoder fiat palio kojeg sam kod nas vidio jednom u zivotu, autic je super izgleda i sigurno bi se prodavao, neznam zasto ga nema! A sto se dacie tice, renault sigurno nebi spustio cijenu ugradujuci sumnjive djelove i tako ugrozavao ugled firme, logan i solenza sigurno po kvaliteti ne zaostaju za cliom i thaliom ali treba proci vremena da ljudi steknu povjerenje... Isto je bilo i s mnogim istocnjackim markama (hyundai, kia, daewoo itd.)

  8. #8
    haPPy
    Guest
    istina, auto izgleda na prvi pogled jako dobro i renault zbilja samouvjereno ide s tom kartom da auto bude 5000€, a to moze bit iz par razloga:
    1. Jer bi takav auto postao novi fico u HR.
    2. Jer bi onda Renaulta tesko bilo skinut s top liste najprodavanijih auta.
    3. Mozda konacno su shvatili da je bolje vecu kolicinu pa zaradivat na dijelovima nego manju pa se tuci nogom u guzicu.

  9. #9
    Valent
    Guest
    fPUNTOhgt ovo sa POLOM je ok.Tvoj friend ima drugačiju filozofiju i treba to poštivati.Novi auto je najbolji auto pa bila to i Solenza sa klimom.Za te novce nemože se kupiti Novi auto s toliko opreme.Nisi jedini koji tako razmišlja.Zaključak: Novi auto po cijeni rabljenog.Šteta što za naše tržište neće biti Renaultov logo jer bi puno pomogao u prodaji.

  10. #10
    FpuntoHGT
    Guest
    Da ga prodaju pod renault za nekih 6000eur mislim da bi postao najprodavaniji auto u hr! Za manje vise bilo koji auto se moze dobit bar soma eura, onda uzmes kredit na 5 godina za jos 5 soma i imas novi auto s klimom i ful opremom, nema veze sto je dacia, i to je sigurno bolje od 10god starih opela, folksova i ostalog, a da ne pricam o konkurenciji novih po toj cijeni! Logan izgleda kao prosjecan obiteljski auto, jos ako ima i klimu, sta ces bolje za te novce...

  11. #11
    Valent
    Guest
    Solenza s klimom i punom opremom je 71000kn.Diesel bez opreme 58000kn.Nevjerujem da će Logan imati istu cijenu s toliko opreme.Ipak je riječ o potpuno novom vozilu.
    Najbolje je tko može kupiti novi auto ali neki vjeruju i u stari 10god.To su dvije različite filozofije. :smile25:

  12. #12
    MadMel
    Guest
    :smile25:
    Oduvijek sam trazio sto veci auto za sto manje love,i izbor su uvijek bile neke polovnjare,a kakvi su polovnjaci u nas,svi znamo,nazalost...A ova Dacia,mozda i nije neka revolucija,ali je bar nova,××××ga,kakva je da je...A opet cijena,hm,5000 eura zvuci prelijepo da bi bila istina,opet ce ovi nasi iz vlade nekako sjebati stvar i zagorcati nam zivot,kao kad su 90-te zabranili uvoz Japanaca...A ako to zbilja bude 5000 eura,kupujem odmah dvije!A jos da mi je naci podatke o pasivnoj sigurnosti putnika i opremu...

  13. #13
    FpuntoHGT
    Guest
    Od opreme ce sigurno bit osnovna elektronika i klima a sad za abs, zracne jastuke i to bas nisam uvjeren al vidjet cemo... Novo je novo pa sta god bilo, frend je prije nekih mjesec dana uzeo polo 8 godina star za 4500eur i vec je bio u servisu s njim!! Ak stave cijenu od 5 soma sigurno ce se prodavat, kupit cu si i ja za grad jer nije normalno kak ti ljudi izubijaju auto za jedan dan u centru, tak mi je zao puntica kad svaki dan osvane nova ogrebotina!!

  14. #14
    Valent
    Guest
    LOGAN je stigao, kupci navalite!!!
    Nije neko remek djelo ali sigurno vrijedi svake kune.
    Za 60000kn ne može se dobiti tako velik automobil sa dosta konja i nešto opreme.
    Hyundai i Kia su preskupi u odnosu na Rumunje.
    Gdje su samo uštedjeli Rumunji da mi je znat?!

  15. #15
    pak
    Guest
    ej..pa getza i accenta (hyundai) imaš za 65 000kn

  16. #16
    dacia nova
    Guest
    Ne kupuj Daciu ... iz iskustva govorim, problema ko u prici, bez obzira; bio to logan, solenza ili nova .... Rumuni ne znaju raditi aute i tocka, ja sam se bezbroj puta pokajao !!!

  17. #17
    alien5
    Guest
    Koliko si ti samo puta kupija rumunja!??? )

  18. #18
    Dankas
    Guest
    Tamo negdje 1999. godine Renault je napravio dvije velike akvizicije: 1. Preuzeo je poslovni udio u Nisanu kako bi stvorio prisutnost na američkom tržištu, i 2. Otkupio je u cijelosti Daciu. Kupovina Dacije tada je opravdana s njihovom namjerom da u dogledno vrijeme Dacia proizvede moderno vozilo koje će se prodavati na Bliskom Istoku, Sjevernoj Africi, Istočnoj Europi i Rusiji. Tada je rečeno da je osnovni kriteriji za to modreno vozilo cijena koja neće prelaziti 9000 USD.
    LOGAN je rezultat tog plana.
    Auto sam vidio u Mercatoneu. Veliko auto za te novce, Renaultovi motori i to isti koji su u Cliu. Servisna mreža je u cijelosti integrirana u Renaultovu servisnu mrežu. Ima i garanciju od 2 godine.
    Zaista ne znam zašto porječna hrvatska obitelj ne bi uzela LOGANA. Iskreno i za vrijeme juge mogli ste kupiti novog stojadina ili polovnog Opela, pa su ljudi kupovali nove stojadine jer novo je novo.
    Mislim da treba uložiti malo više u porpagandu i obradu tržišta i rezultati u prodaji ne bi trebali izostati. Ali, uvijek ima ali, zastupnici i prodavaći Renaulta u Hrvatskoj ne žele ugroziti prodaju Clia i Thalie i zato ne žele reklamirati Daciu. Novi koji bi počeli posao na Dacii nemaju para za gresivnu kampanju. Zato možda LOGAN kod nas neće dobro proći.

  19. #19
    alien5
    Guest
    Misim da između Logana i Thalije nema nikakve razlike osim u cijeni gdje je očita prednost na strani Logana.
    Oču reć da je nekome ko misli kupit Thaliju bolje uštedit pare i kupit Logana. Znači da bi tržište moglo biti otprilike ko i za Thaliju, pa čak i nešto više!

  20. #20
    Stjepan H.
    Guest
    Nedam Thaliju za Logana.
    Logan je jeftiniji te je zato manje kvalitetan.
    Da je Renault imao bi šanse.Ovako sa oznakom Dacija nema nikakve.
    Da je Logan kvalitetan nosio bi Renault oznaku.
    Mogu ljudi pričati ali nije to to.

  21. #21
    rs turbo
    Guest
    Mogu ljudi pričat svašta, al meni je LOGAN izvana ljepši od THALIJE.
    Čini mi se dobar autić, al nema 5 vrata (velika graška).

  22. #22
    alien5
    Guest
    Ma znam ali sičan se početaka koreanaca pa vidi di su sad!

  23. #23
    Stjepan H.
    Guest
    Za Dankasa ----Prosječna hrvatska obitelj ne bi uzela Logana zato što su veliki novci u pitanju,a za još malo dobiješ Renaulta.
    Dacia nije marka,a i puno se gubi zbog toga.Da je Logan dobar bio bi Renault.
    Nisu Rumunji poznati po preciznosti.
    Problem će nastati kada počnu ugrađivati svoje motore i mjenjače.
    U vrijeme Juge ljudi su bili prisiljeni kupovati Zastavu.Danas se vidi koliko napreduje Zastava.Iako se znalo i onda da će otvarenjem tržišta biti marginalizirana.
    Tako sam i ja 1988god uzeo Yugo koral55 koji je te novce vrijedio.
    Susjed je za istu lovu uzeo Golf I star sedam godina.Uvijek je visio nad golfom,a dijelovi skupi.Brzo ga se riješio.
    Mene je Yugo izdržao 12-est godina i mogao je proći još toliko ali došlo je vrijeme za novi auto.
    Yugo sam zamjenio za Thaliju u akciji staro za novo.
    -Logan samo podsjeća na Thaliju.
    Logan je mješavina svega po malo.
    Prednji dio sliči Hondi acord,stražnji Megane sedanu,a sa strane Fiat Puntu.

  24. #24
    alien5
    Guest
    "Da je Logan dobar bio bi Renault"
    Stipe ovo ti je malo ×××××sto: mislim j... me se za Logana ali isto tako da je Renault dobar zva bi se Nissan (dijele iste motore valjda to znaš).
    Poanta je u tome da Renault drži Daciu, radna snaga i troškovi proizvodnje (dađbine, takse, struja, voda, problemi okoliša...) su jeftiniji kod Rumunja. Odatle i niža cijena Logana u odnosu na Thaliju. Normalno je da nisu isti, već su u Loganu vjerovatno stariji Renaultovi djelovi, ali isto tako to su već provjereni dijelovi što znači da uz trud francuza (jer to je ipak njihova kompanija a ne rumunjska) da predstave novi proizvod i na tome zarade, Logan za nas po cijeni sasvim O.K. auto.
    Jer kažeš da za još malo novaca možeš kupit Renaulta. Isto tako umjesto Renaulta za malo manje novaca moš kupit Nissana, pa tako dalje Hondu...
    Ono "malo novaca" u konačnosti uvik bude nepremostiva prepreka!
    A Logan po cijeni i karakteristikama sasvim zadovoljava za sada.

  25. #25
    Dankas
    Guest
    Za Stjepana H.
    Tvoja Tahalia je napravljena u Turskoj.
    Niti jedna Thalia nije nikada napravljena nigdje dugdje u svijetu nego u Turskoj. To je činjenica. Činjenica je i da su svi Megani I Karavni u zadnje 3-4 godine proizvodnje napravljeni u itoj Turskoj tvrnici. Dakle, Turska, Rumunjska to je ista stvar.
    Logan je Proizvod Dacie, a ne Renaulta.
    Dacia je u Renaultovom vlasništvu i već tamo se proizvode neki djelovi koji se ugrađuju u sve ostale Renaulte. To je posve normalna stvar.
    Garancija na Logana 2 godine, a svi servisi za Daciu su integrirani u renaultovu servisnu meržu, čak se u većini slučajeva nalaze jedan pored drugoga.
    Uspjeh Logana ovisi o uspjehu Renaulta u marketinškom profiliranju Dacie kao tržišne marke. Ako se na tom polju poradi ljudi će to kupovati.
    Auto je veći i pruža više od Thalie. Osim toga Thalia uskoro izlazi iz proizvodnje i pitanje je što će ju zamijenjiti. MODUS, ili novi Clio. Ali sam siguran da Renault neće više proizvoditi pod svojim imenom auto kao što je Thalia. Kupci Thalie bivat će preusmjeravni na LOGANA.
    Osobno, LOGAN s Dizel motorom od 65 konja, s malo jačim paketom opreme (klima) je dobar izbor auta. Čak i mali benzinac nije loš za one koji ne rade preko 10000 km gosišnje, a takvih je veliki broj. Za isto ili malo više možeš kupiti CLIO ili nešto iz te klase ali naš Croatikus vulgaris u gepek tog CLIA ne može smjestiti opremu za berbu, kolinje i sl. U Logana će moći. A servis i dijelovi kao kod CLIA. Garancija također.

Slične teme

  1. Renault
    By autozinex in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 28-11-2003, 15:24
  2. Renault 18 FAN
    By Nixon R18 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 02-03-2003, 14:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •