Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: SO-3 vs. AVS

  1. #1
    Yoko
    Guest
    Koja je bolja Bridgestone Potenza SO-3 ili Yokohama AVS Sport?

    Prednosti i mane?

    Druge gume mi ne stavljajte , jer me ne zanimaju.Hvala!

  2. #2
    turbo-limac
    Guest
    meni se SO3 prilicno brzo trosi.... AVS nisam probao ali s prethodnim yokohamama sam imao samo dobra iskustva...

  3. #3
    Hondo
    Guest
    Po karakteristikama su tu negdje, a to znači da su i jedna i druga odlične. Bridgestone je robusnija, sa grubljim profilom, dok je AVS nekako sportskija. Ovdje naravno mislim na izgled. AVS se sporo troši i zadržava konstantne performanse dok za S03 to još ne znam jer ju ne vozim tak dugo. I napomena da su i jedna i druga prilično bučne.
    Koju god da kupiš, nečeš se zajebat. <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  4. #4
    Yoko
    Guest
    Hondo kak misliš robusnija SO-3? Znači da izgleda šire na felgi?

    Inače sam danas gledao na Internetu Pirelli P Zero Corsa.Guma ima sve 5 ocjene.Također i P Zero Nero.

    Ove SO-3 i AVS su dobile loše ocjene po udobnosti.

  5. #5
    turbo-limac
    Guest
    je SO3 je vrlo sirokog profila za dimenziju, prilicno je sira od recimo Toyo-a... Preporucam da pogledas i novi pilot sport od michelina...

  6. #6
    ŠULE
    Guest
    Yoko o kojoj mački se radi kad se biraju tak fine šuze.

    Se smije znat?

  7. #7
    MONSTER
    Guest
    meni je taj AVS perverzija od gume i dizajna...zao mi je sto nisam imao te gume na sportu....


  8. #8
    INTERCEPTOR
    Guest
    Onda bi tek vidio koji je proxes šit od gume.

  9. #9
    turbo-limac
    Guest
    ajmo bit malo realni... .proxes je ok guma za neke aute.... SO3 je super guma al da se trosi, trosi se i po pricanjima onih koji su probali SO2 navodno je taj stariji model bolji...

  10. #10
    INTERCEPTOR
    Guest
    je Ok je ako imaš para svakih 5000 km za nove jer su ove izgubile svojstva. Dok ima svojstva je OK.

  11. #11
    turbo-limac
    Guest
    e pa moje SO3 su nakon 5000 na pola profila pa si misli... za 1800 kn komad ocekivao sam nes malcice trajnije, pogotovo kaj nisu neko poboljsanje glede gripa u odnosu na pirelli P700-Z

  12. #12
    MONSTER
    Guest
    neznam....za sporta su stvarno preidealne proxesice......drze mrak a i nakon sto ode onaj prvi sloj treba malo paziti kod preeeekstremne voznje.....ma za 330kn di ces naci bolje!!=!=!==!?=!$")"!#=Š)%Q=)&(

  13. #13
    turbo-limac
    Guest
    je, frend je imao toyo na pugu S16 i to je bio mrak....

  14. #14
    MONSTER
    Guest
    i jos nesto....ti TL kazes da si ih u 5000km istrosio....da ali si tih 5000 km napravio u sharf voznji, a kada ja govorim o skoro 15 000 km sa proxesicom onda je tu ukljucena i voznja autoputem i gradska lagana...

    ja sam taj auto koristio 24h a ti svoju deltu u biti samo za gust!

    kaj nije?

  15. #15
    turbo-limac
    Guest
    pa nije bas, tih 5000 km sam napravio relativno umjereno (za integralku - to je doduse sharf za vas clasnike CS-a ), no salu nastranu, mislim da to ima veze s geometrijom ovjesa koja je kod mene bila prilicno radikalna... Inace, zadnjih par somova sam imao proxesice straga i te su ko nove... Inace cuo sam od mnogih integralista da im se SO3 brzo trosi.. inace nije losa guma ali mislim da cu iduci set kupit ili pirelli p zero corsa ili michelin pilot sport (ovaj novi) zavisi dal bu bilo dimenzije i da nebu neka stravicna lova...

  16. #16
    INTERCEPTOR
    Guest
    Limac ma ne mislim na to koliko se troši već da drži cijeli vijek jednako, inače to je normalno šta kažeš za potenzu, na Type R-u Potneza RE-040 se podere za 10 000, ali prave vožnje i drži cijeli vijek.

    Što se tiče omjera grip-trajnost mislim si da je michellin pilot sport tu dosta jak kao i Dunlop sp9000.

  17. #17
    turbo-limac
    Guest
    je, za michelin sam upravo to cuo....

    inace, ja sam bio jako zadovoljan s Yokohamom A520, a bogme i s 510 kom...


  18. #18
    Cezy
    Guest
    Gemballa 996 750 evo,auto koji drzi rekord za seriske aute na Nürburgringu,je imao na nogama Yokohamu Avs sport!!

  19. #19
    INTERCEPTOR
    Guest
    Šta si te gume imao na integralki? Pa šta nisu to srednja kategorija guma? Ja sam jednom vidio A539 na jednoj Integralki i to mi je bilo neshvatljivo šta to radi na tom autu


  20. #20
    INTERCEPTOR
    Guest
    Zanimljivo

    cijene u 205/50 R16

    AVS Sport - 1.171 kn
    A539 - 1.011 kn
    A520 - 1.017 kn

    Kako može bit ovako mala razlika između top modela i srednje rangiranih guma? Ili yokohama ima neku svoju politiku kategorie guma Niš mi nije jasno.

  21. #21
    turbo-limac
    Guest
    A539 nije uopce losa guma, dapace znam neke koji to i imaju na integralki...

    Ja sam na gralki imao Pirelli P700-Z te bridgestone SO3 i Toyo proxes T1S

    A510 i A 520 sam imao na R5 Gtturbo...

  22. #22
    Yoko
    Guest
    TL, Pirelli P700Z je bila fantastična guma.Danas postoji 7000 Sport, ali grupacija P Zero baca u drugi plan sve ove 5,6 ili 7000.

    A BTW da na Integralku staviš Trayal držala se bude ceste bolje nego 50% današnjih auti.

  23. #23
    Yoko
    Guest
    www.1010tires.com

    Jako zanimljiva stranica za sve koji kupuju gume, bilo kakve.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •