Stranica 15 od 17 PrvaPrva ... 51314151617 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 351 do 375 od 407

Tema: Seve

  1. #351
    MONSTER
    Guest
    koja zvijezda???? ma ja joj dam i besplatno...


  2. #352
    POLOVNJAČA-odlog.
    Guest
    A jeste se popalili , ama baš svi ... zakoniti doša doma na ručak pa još jednom odgleda Sevu , kaže , da nije štagod smetnuo ,ali nije to to . Sad , jel moj zakoniti tako govori isprid mene a misli drugo , neman pojma . Stoji Mario da je tribala napravit frizuru doli za ovakav nastup isprid kamera .
    Ali neka vas je razveselila , baš mi je drago .

    ) ) )

  3. #353
    MONSTER
    Guest
    pole...necu nista komentirati...


  4. #354
    POLOVNJAČA-odlog.
    Guest
    MONSTER , ja samo znam da se dalmatinke najviše uživaju u sexu , a najčešće to rade one koje voze francuska auta !!!

    pa ja sam dobitna kombinacija :smile22:

    šala mala , ali di ima dima ima i vatre


  5. #355
    MONSTER
    Guest
    ) ) ) ) )

  6. #356
    POLOVNJAČA-odlog.
    Guest
    a taj drugi dio moram pribaviti ,pa ekipa , kad bude ,i meni jedna kopija , molim

  7. #357
    drugmirko
    Guest

    ) ) ) je Pole, je, vidjeli smo pravu dalmatinsku vatru. koliko je trljala malu o bilo koji dio tijela je mogla... čudo je, da kabina nije bila puna dima.

  8. #358
    turbo-limac
    Guest
    zato ju je i stalno hladio sampanjcem....

  9. #359
    drugmirko
    Guest
    izdatno!! <br><hr>

  10. #360
    POLOVNJAČA-odlog.
    Guest
    Prije sam samo pjevušila onu RASTE TRAVA .... , a ubuduće će cjelokupno nam pučanstvo pomno slušati ( i ja ) , a tek gledati ) ) )

  11. #361
    Mario Haas
    Guest
    već dugo nisam vidio ovakvu ljigu kao večeras kod JL-a.

  12. #362
    Megane_SB
    Guest
    Mario, a šta ti radiš subotom u 23 sata kod kuće ? I pri tome gledaš TV ?

  13. #363
    maxmax
    Guest
    ....ovo večeras kod JL je samo pokazatelj u kakvoj državi živimo i kako se oblikuju društvene i moralne vrijednosti prema potrebi i osobnom nahođenju,u drugim zemljama gdje je sloboda razmišljanja razvijena Sevku bi pitali dali je za 12 min.orgijanja dobila mercedes i konja a ovako smo mi ispali krivci ....jadno,jadno i još jedanput jadno a poslije nas zabavlja Beogradski darkwood dub ...živjella TV pretplata za ovaj kretenizam

  14. #364
    Mario Haas
    Guest
    <br><hr>

  15. #365
    Šime
    Guest
    Smradno i sramotno.Lokas se pretvorio u jadnog kretena a da toga nije ni svjestan.

  16. #366
    turbo-limac
    Guest
    kad je hugh grant bio uhapsen s prostitutkom u autu, in flagranti, odmah nakon se pojavio kod Jay Leno-a javno rekao "za×××× sam", svi su se malo zajebavali na njegov racun i nikom nista... covjek osto popularan, Jay Leno Show je skocio na Nr.1 i sve Ok... Ovo moraliziranje s prisavlja koje vise podsjeca na dan mrtvih mi je bilo toliko odvratno da nisam mogao gledat...

    Inace Show Joska lokasa-a je takvo kopiracko smece kojeg je jedino mogao spasit Svec i Minja kao gosti.... bas me zanima kaj bi rekao Conan o Brian da vidi kakvi ga amateri pokusavaju doslovno kopirati.....

    Mislim da cu Severininu izjavu godine uvrtsitit u svoj profil... "Fuj internet..." <br><hr><font face="Courier" color="red">"...fuj internet..."</font>

  17. #367
    piquet
    Guest
    najbolja fora je što je seve bila čisto ok, a ovaj megakreten odvratan.
    nakon što je izgovorio tri riječi idiotskim tonom povraćalo mi se.
    na kraju mu je i seve rekla da nitko nije umro.

  18. #368
    mc
    Guest
    Zivio ja sto sam odlucio ne gledati tu ljigu - samo bi se izzivcirao. JL ocito nije ni za sto drugo osim za Upitnik. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  19. #369
    Slastičar
    Guest
    do sad šta se zna ko ju je guzio:

    1.Tutić
    2.Adnan Teletović
    3.Sopta
    4.Lucić
    5.Tarik?
    6.frontmen Kojota
    7.Landeka
    8.Vergak

  20. #370
    drugmirko
    Guest

    hear, hear T-L! a ona "...Bil Gates je čovjek, je'l?"

  21. #371
    Megane_SB
    Guest
    Mislim da treba još napizditi cijene pristupa internetu, jer očigledno, to je zlo današnjeg društva.
    Čovjek se više ne može ni prašiti kako treba, i to snimati, a da to nikoga ne zanima...
    Really, brothers and sisters, where is this world going to ???
    We will all burn in hell :smile23:

    Velečasni Sudac će se vjerojatno pobrinuti za to

  22. #372
    Megane_SB
    Guest
    BTW, neznam jel ste čuli, ali su na Hrvatskom radijskom festivalu trenutno in majice sa natpisom " SVI SMO MI SEVE " ) )

  23. #373
    Girrari
    Guest
    Bolje bi bilo Velečasni Čuček. ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  24. #374
    VEX_RC
    Guest
    btw ako netko nije čuo, SEVE i njen jebač nisu sami tamo. iza kamere je jos barem 1 ženska osoba i kad joj ga jebač spakuje u prdu ženska kaže : " Gledaj u kameru " , i " jesi to htjela ??" .SEVE kaže "jesam"

  25. #375
    alfa099
    Guest
    ...jebate...pa treba napisat "knjigu snimanja", odnosno analizu snimanja...

Slične teme

  1. Seve mi zadaje probleme
    By HaHaHa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 07-06-2004, 15:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •