Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: Kočiona klješta

  1. #1
    Vž-156
    Guest
    Štovano pučanstvo foruma!
    Ako itko zna gdje bih mogao nabaviti prednja klješta za svoju alficu GTV, po mogućnosti rabljena i četverkolipna?<br><hr>

  2. #2
    alfa099
    Guest
    ...teško, jako teško...rađe si skrati muke i nabavi nova četveroklipna ili šesteroklipna klješta nekog renomiranog proizvođača i skrati muke u traženju...naruči kod nekog tjunera u ZG, pa kad stigne, stigne...

  3. #3
    _Stevo
    Guest
    Je kad stigne bu ovaj već bil mrtav hladan <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  4. #4
    alfa099
    Guest
    ...ja ti mogu nabavit Brembo za trke...isporuka je kojih 10 dana, al je skupo...ali dejstvuje...

  5. #5
    turbo-limac
    Guest
    alfa 166 3.0 V6, Kappa V6, Integrale EVO mislim da ti svi dijele ista klijesta... ali bojim se da ces ovdje tesko to nac... probaj otpade u italiji..

  6. #6
    alfa099
    Guest
    ...i kad nađeš, uvjek nekaj fali, a s kočnicama se nije za zajebavat!
    ...dakle, NOVO je NOVO...ma koliko mi šutjeli o tome...
    ...a kaj će ti takva klješta? Stavi bolje diskove i pločice!

  7. #7
    Vž-156
    Guest
    ××× jednostavno želim minimalno 4 klipa. Izgleda da imam neki fetiš prema sportskim kočnicama. Morati ću se prošetati po otpadima da nađem što me interesira. DA li možda znaš gdje bih mogao naći alu štangu za između prednjih muldi?

  8. #8
    ZEGA
    Guest
    hebate ja imam 4 klipa po celjusti na kocnicama od mog bicikla... ) vec sam potrosio jedan set plocica, grimeca ruljez

    ZEGA<br><hr>

  9. #9
    alfa099
    Guest
    ...pitat ću ti za štangu...a i za čeljusti...zubate čeljusti...a onda stavi šestklipne čeljusti pa da posao bude kak spada...

  10. #10
    Hondo
    Guest
    Vž-156, daj mail ili se javi na hondo@net.hr. Mislim, glede, a u svezi štange.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  11. #11
    alfa099
    Guest
    ...Hondo, nadam se da bum večeras dobil papriku pa da bumo trgovali ovaj tjedan...

  12. #12
    Vž-156
    Guest
    ××× morati ću se zadovoljiti s četveroklipnim, pošto su s alfe, tak da mislim da ne bi trebalo biti problema oko ugradnje. I naravno samo rabljena koja ću naravno reparirati (gumice i slično)!
    Hondo poslal sam ti mail!

  13. #13
    Bad Boy Blue
    Guest
    Kupi si full novo od GTA , crvena kliješta sa diskovima 305mm.Diskovi su 2000kn par , a kliješta, to neznam točno , oko 5000kn.Znači za 1000 eura imaš pravu stvar.Inače Movit 320mm 6-klipna kliješta sa rezanim diskovima za Alfu koštaju 2200 eura.

  14. #14
    BBB
    Guest
    www.movit.de


  15. #15
    Bad Boy Blue
    Guest
    VŽ budem ti nabavil web stranicu od Matjaža u Ljubljani.On ti je sad zastupnik za movit u Sloveniji , em kaj je tuner pravi , ima i drugih race stvari.Uglavnom čovjek za preporučiti.

  16. #16
    Bad Boy Blue
    Guest
    VŽ , evo ti adresu Matjaža.Večina hrvatskih auto fanova ide kod njega i on surađuje sa Sole auspusima ili gosponom Solenečkim.

    www.rsrmotorsport.com

  17. #17
    Vž-156 odlog.
    Guest
    Hvala ti BBB, budem probal! Ako bi mi mogel nabaviti rabljeno, to bi bil posel!

  18. #18
    ZEGA
    Guest
    Je posel i $parancija kojih 80% a ako dobro repariras imas novu stvar...
    ZEGA

  19. #19
    turbo-limac
    Guest
    poanta je da nabavis rabljeno s auta sa kojeg ti pase na saraf.. jer inace moras radit adaptere itd.... to je ××××no... tak da se ogranici na Fiat/lafa koncern i provjerena rjesenja...

  20. #20
    Vž-156
    Guest
    Već sam to jednom radil na alfi 33 za koju sam nabavil dvoklipna brembo klješta s alfe GTV6, s tim da sam moral napraviti adaptere, a diskovi su pasali sa lancie integrale (282mm).
    Limac sve mogu napraviti samo neznam nikog koji se bavi dopremom dijelova iz italije i koga bi mogel kontaktirati da mi ih potraži po otpadima. Ako nekog znaš, bilježim se sa štovanjem!

  21. #21
    turbo-limac
    Guest
    nazalost ne... ja sam svoje kocione probleme odlucil resit nabavom svega iz USA..... Brembo kakav zelim je malcice skup a za rabljena klijesta s porschea (koja su inace brembo) ljudi traze pravo bogatstvo...

  22. #22
    Vž-156
    Guest
    Za brembo s Porschea znam, a si probal na e-buy.de, može ih se nači, za oko 200 do 300 eura?

  23. #23
    turbo-limac
    Guest
    da ali svejedno imam nesto povoljno ali dobro... Wilwood 6 klipne naprijed, 4 klipne straga, diskovi (330/300), pedal box s dva kociona cilindra i balance bar-om, + pedala kuplunga s svojim cilindrom + cilindar za rucnu alles cuzamen cca 2 i nesto sitno soma dolara... ostaje jos napravit tanjure i adaptere za klijesta, te naravno cijevi...

  24. #24
    Vž-156
    Guest
    Za sve navedeno cijena je ok! Trenutno nisam pri lovi, tak da bi se zadovoljil s 303 diskovima i rabljenim četveroklipima! Imaš možda web adresu od dučana za ovo gore?

  25. #25
    turbo-limac
    Guest
    kaj ovo moje>?? www.wilwood.com je firma a ne kupujem prek web ducana... samo jedno upozorenje... ovo kaj ja kupujem nema zastitu protiv prasine.. tak da ih treba godisnje servisirat...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •