Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 166

Tema: Ispovijedi opasnog uma

  1. #1
    mc
    Guest
    Dakle, jucer sam imao jedan jako stresan dan u kojem sam krstio dvije stvari:
    1. lak moje nove Corolle
    2. kljuc te iste Corolle

    Krenuh jucer prema mjestu na kojemu sam parkirao auto (na parkiralistu mjesta ko u prici) i vidim cudno parkiranog Punta do svoje Corolle iz kojega je izasla vozacica i na svoja vrata (do mog auta - na drugoj strani mjesta koliko hoces) pusta dijete sa straznjeg sjedala. Kad je dijete izaslo vidim da pokazuje mami prema mom straznjem blatobranu na sto majka slegne ramenima i odmahne rukom, te uzme dijete za ruku i udalji se od mjesta dogadjaja. Kad sam dosao do auta, ugledah sto je dijete pokazivalo majci - ogrebotinu na mom blatobranu - malu ali meni jako bolnu.
    Drugi dio price vjerojatno pogadjate? Inace sam apsolutno protiv takvih primitivnih radnji, ali jucer mi se u tom trenu pomracio zdravi razum. Poslije mi je bilo krivo sto sam to ucinio i jos me pece savijest, ali steta je ucinjena.

    Eto, ovo je moja ispovijed, a pozivam i sve ostale forumase da priznaju pokoju gadost koju su pocinili u svojoj vozackoj karijeri... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  2. #2
    Brock
    Guest
    Žao mi je stari.

    Za sad nikakvu gadost ne učinih nikome... ali... mislim da se ni ja ne bih uspio suzdržati da sam vidio tko mi je na parkiralištu podrapao vrata prošle zime...

  3. #3
    turbo-limac
    Guest
    nadam se da si joj napisao neku edukativnu poruku (kljucem... :smile23: ) tipa: "IDUCI PUT PAZI KAKO PARKIRAS..." :smile24:

  4. #4
    johnny_
    Guest
    ja sam zgrebao susjedu mercedes kad mi se po 67 parkirao ispred garaže da ne mogu van.66 puta mu lijepo rekao da pazi kako parkira, jer mu je zadnji kraj pred mojim vratima. barem sam si malo olakšao.

  5. #5
    mc
    Guest
    Ma ovo na mojem autu stvarno nije strasno - bit ce toga jos vjerojatno. Vise me pece sto sam se ponio kao divljak, a i zao mi je njenog auta - nije on kriv.
    2 TL - samo je crta pala - znat ce ona zasto. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  6. #6
    Cezy
    Guest
    Naj se bedirat Mc ima i gorih stvari.


  7. #7
    turbo-limac
    Guest
    meni isto naleti 100 puta da likovima razbijem sofersajbu... no onda si mislim, "kaj da je to neko meni poznat..." pa me projde.... No u tvojem slucaju opravdavam buduci da si vidjel ×××××cu kak odmahuje rukom.... brijem da bi joj se ja potpisao ne s kljucem vec sa svojim branikom... :smile23: :smile23:

  8. #8
    mc
    Guest
    Da TL, to me najvise ispizdilo. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  9. #9
    Tehnicar
    Guest
    Kakva je to kuja pa pred tvojim ocima je kidnula !Dijete nije nista krivo al mogla ti je dati nesto love.....
    MC ××××s kljuc imas i rezervni )
    Ja bi njoj prednji far cekicem/uvijek ga nosim ispod sjedista/

    Ja sam zasad skinuo lijevi retrovizor a drugom neke ratkape sa alfe.Bilo je to davno :smile21:

  10. #10
    mc
    Guest
    Jednom je moj punac isto popizdio na budalu koja mu je prouzrokovala puno vecu stetu, ali dok se otisao naoruzat u kucu da mu dekorira auto, uspio se malo ohladiti i odustao od svega... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  11. #11
    mc
    Guest
    Tehnicar, nije ona mene vidjela da dolazim.

    Zbilja ne kuzim kako ljudi nemaju nimalo prometne kulture i ne postuju tudju imovinu. Ja uvijek pazim kako se parkiram, da ne ogrebem tudji auto, da nekoga ne zagradim, da ovaj do mene moze normalno uci u auto itd.. Tako sam radio sa starom 128-icom kao i sada s novim autom i tako radim sa sluzbenim autima za koje bi mi moglo biti svejedno.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #12
    ŠULE
    Guest
    Čist ko beba.
    Čekaj... jesam jednom na parkingu Bille.
    Potopuno prazan parking i još odem na sam kraj tak da nema baš nikog u blizini.
    Vraćam se, a sve i dalje prazno jedino do mojih lijevih vrata na 2cm neki (služeni) autić navaljen.
    Skupljao sam pljuvačku 3 minute i zviz na šajbu.

  13. #13
    Fresh
    Guest
    A, ipak si puko i morao olakšati dušu.... )

    A sjećam se ja jedne teme od prije nekog vremena u kojem sam se pozivao na opravdanost gore navedenog čina.

    Zasuli ste me drvljem i kamenjem, prijetili se, pozivali na otvoreni dvoboj i sl.

    A sad dotični gosp. napravi tu istu stvar, a vi kontra priču.


    Šta se promejnilo u ovih godinu, dvije.

    I da već odgovorim gosp. mc, zagrebao sam jednu Bravu po haubi koja se parkirala na pločnik 20 cm od zgrade (nekome se nije dalo uparkiravat kak treba pa je tip uletio dijagonalno, popeo se na pločnik, i ×××× se njega)

  14. #14
    širokobriježanin
    Guest


    Pitanje za sve vas. Nalazite se na parkingu, žuri vam se negdje, malo ogrebete tuđi auto, nitko vas živ nije vidio, znate da ćete se izvuć, šta napraviti u takvoj situaciji?

  15. #15
    turbo-limac
    Guest
    odmahnut rukom, popravit frizuru, uzet dijete za ruku i otic dalje....

  16. #16
    Fresh
    Guest
    A i gušt mi je sklopit nekome retrovizot na kontra stranu, samo par puta sam na××××, ne od vlasnika, nego od retrovizora (neće se gamad iskrenut).

  17. #17
    mc
    Guest
    Da da, Fresh. Ako se ne varam i ja sam bio medju kriticarima tih metoda, a ovo je samo potvrdilo da sam bio u pravu. Kao sto rekoh, kajem se zbog ucinjenog - blazena je samokontrola kome ju je Boga dao u dovoljnim kolicinama... :smile24: <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  18. #18
    Tehnicar
    Guest
    Pa otici cu malo dalje i cekati da vidim koga sam zgrebao.Ako ne dodje za nekih pola sata stavio bi mu ceduljicu sa brojem za brisac.
    Ako se pojavi neki tip kao Schwarzeneger onda cu normalno lagano da razgulim ak dodje neka maca onda cu da se prislepam ) Jedna kava svasta rjesava

  19. #19
    Fresh
    Guest
    Široki, da se nebi zajebao, ja sam tako na sudu završio.

    Izlazio sam s parkinga i navodno tipu na jugiću ogrebao branik. Dođem u firmu, zove policija, jeste li vozili taj i taj auto - jesam - pobjegli ste s mjesta nezgode

    Auto na uviđaj, zapisnik bla, bla.

    Tip čiji sam auto zagrebao me vidio, zapisao tablicu pozvao muriju i eto zajebancije.

    Najbolja spika je u tome da je murjak 10 minuta obilazio oko mojeg auta tražeći kod mene oštećenje i onda je našao zguljenu boju na spoju branika i blatobrana (onda si možeš misliti koliko je to bilo oštećenje)

    Na sudu sam pogledao oštećenja na Jugiću a ono zgrebana cijela strana i to na različitim visinama auta. Pitam suca, ako su moja oštećenja u visini branika, kako je on zgreban u visini kvake na vratima, lajsne i sl.

    Slučaj je završio zastarom... (bar se nadam)<br><hr>

  20. #20
    Dr. Strangelove
    Guest
    Fakat bed mc.... ni ja nisam pametan šta napravit u toj situaciji.... Neznam jel gore da mi to napravi neki tip pa se onda pošoram s njim i ispadne ××××××...ili baba pa jednostavno neznaš šta bi joj....
    Jednom je neki lik u gorici sparko djip od crvenog križa tak da smo prolazili uz njega 5 minuta mic po mic... meni dopizdilo, ja otvorio šajbu i odvalio mu retrovizor rukom.... a on stoji 10 metara dalje i priča s nekim likom... i skužim ja da je lik neki naš... al nije ni zucnuo...
    ...Nikad neću zaboravit parking pred Mercatoneom, ja i stari sjedimo u autu... pored nas se sparka twingo (fakat su mu zajebana ta bočna vrata) i baba sa suvozačkog otvara vrata i tup, tup, tup..jedno tri put rokne u naš auto... a njezina unuka ili šta već sa vozačkog samo odmahne..kao "...a e pa nećeš u zemlju propast, a e..." U takvim situacijam je teško zadržat hladnu glavu... definitivno...

  21. #21
    mc
    Guest
    Da, Twingo ima krila a ne vrata - ××××no ih je otvoriti u guzvi. Ja sam nekako uspijevao i nisam nikome istuckao auto s njima...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  22. #22
    neotesani
    Guest
    slucajno na parkiralistu voznjom unatrag napravio ulegnuce na nekoj mazdi, gotovo neprimjetno. Bio pljusak i moji me nagovorili da odem, da je to sitnica koja se ni ne vidi ako ne trazis. Ja ko moron 3 tjedna stalno na pameti drzo tu mazdu, ko da sam covjeka ubio. Konacno se pomirio s tim da sam krivo postupio bez obzira na maleno ostecenje i otisao kod frenda 200 km dalje od mjesta tragedije. Dolazim da auta a na istom mjestu samo s druge strane ostecenje jednakog intenziteta i oblika!
    SVE CE VAM SE VRATITI !

  23. #23
    activa
    Guest
    ...MC, !!....duboko sam razocaran tvojim postupkom !!??
    ...ali " bog " , ce te kazniti !!??
    ...sram te bilo !! :smile25: :smile25:
    ) )

    ....sledeci put sipaj secer u rezervoar ....mnogo je efektnije !!?? :smile23: :smile23:

  24. #24
    sepra
    Guest
    Jednom me frajer s Corsom zatvorio i otišao. Jedini način da se izvučem je bio da se popnem na rizol i prek pješačkog do ceste. Budući da je moj auto zabijen u pod svaki rizol je za mene avantura. Nakon što sam se teškom mukom i grebući karterom i pragovima po rizolu napokon popeo, lagano sam se došetao do Corse. Uslijedio je high kick nogom u retrovizor ali odozdola tak da sam mu i nosač odvalio.
    Joj kak sam se dobro osjećao <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  25. #25
    Bmw Touring
    Guest
    ja ispred kuce imam vanjski privatni parking ali svako malo jedna zenska parkira svog Pezoa 307.
    Nakon par svadja zasto parkira tu kad to nije njeno mjesto ona je i dalje parkirala.
    Jedan dan nije nasla vanjsku antenu.
    Pogadjajte jeli vise ikad parkirala )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •