Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 63

Tema: Alkohol

  1. #26
    maxmax
    Guest
    A i tema je dobra ALKOHOL ) ) ) ) ) ...izgleda da smo nas dvojica najgori po tom pitanju ) ) ) )

  2. #27
    S16
    Guest
    Znan ja jednu dvojicu koji su najgori po tom pitanju... )

  3. #28
    maxmax
    Guest
    Packo daj jednu rundu ili idemo kod Maria u birc,ti mu ispade konkurencija )

  4. #29
    Bmw Touring
    Guest
    Znan ja jednu dvojicu koji su najgori po tom pitanju...




    ZNA SE!

  5. #30
    S16
    Guest
    Meni daj za početak 6X po 0.5l točene bavarije

  6. #31
    S16
    Guest
    I još litru čistog za auto )

  7. #32
    S16
    Guest
    Bmw

  8. #33
    maxmax
    Guest
    ...to bi bilo ×××××× uvijek rezervari suhi, a lampica svijetli,pumpaši pijani ) ) ) )

  9. #34
    S16
    Guest
    Kad ti dođe kriza, samo cugaš iz rezervoara...

  10. #35
    maxmax
    Guest
    Šta reći... ) ) ) ) )

  11. #36
    S16
    Guest
    Tema je krenila u krivom smjeru - povlačin se...

  12. #37
    alien5
    Guest
    ...izvagao sam volan na svom autu i sa Airbagom ima oko 15kg šta mislite ako stavim lakši volan hoče li biti bolje ubrzanje,grip ili direktnije upravljanje ...

    Je, bit će ti bolje cilih 3,012 %!
    I onda drugi melju gluposti!
    Ha, ha!! ) )
    Prika, sidni ti sa mnom u auto, ili još bolje na motor pa da vidiš jel se ekipa razumi ili ne! Ja ću samo stavit kacigu da mi ne skričiš na uho!
    I triba bi znat da ovdje postoje 2 grupe ljudi:
    1. "mehaničari"
    2. "vozači".
    Ja spadan u ove druge, a to što vozači ne znaju sve mehaničarske stvari, je isto ko kad ti sidiš doma i lupaš po internetu o mehanici auta do kasno u noć, a ja vanka vozin auto ili motor!
    Kužiš ba razliku!?!? ) )

  13. #38
    Fresh
    Guest
    Mislim da je to za njega viša matematika...

    Sad će pitati i šta je to )

  14. #39
    mc
    Guest
    Joj kakvih faca ima ovdje, nisam bio ni svjestan toga!?!
    Ako smo vam glupi - nadjite si druge sugovornike....


    I samo si nasipajte sto vise alkohola u auto, pa nam javite kako se poslije voziti na biciklu. Pametniji ce vam objasniti zasto... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  15. #40
    Fresh
    Guest
    Pa ti si preživio još jednu večeru, šta danas piješ,

    2 bioaktiva

  16. #41
    mc
    Guest
    Tako nekako. Vidis da sam sav cangrizav od zgaravice... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  17. #42
    pack0575_
    Guest
    MC, u Brazilu su svim benzinima je min. 24% etanola jer je to najjefiniji aditiv, u Americi se normalno moze kupiti gorivo E85 za koje je potrebno nesto modificirati auto ali zato jer ima cak 85% alkohola, u argentini postoje kvalitetnija benzinska goriva s dodatkom alkohola u Njemackoj se razmislja o ukadanju propanon-etilolova i zamjenom metanolom bez ikakvih modifikacija na motorima.

    Vis, kak si ispao glup sa svojim komentarom o biciklu? )

  18. #43
    mc
    Guest
    Ufff, sad si zbilja sve dokazao. Bas sam bio glup... :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  19. #44
    alien5
    Guest
    PAck0575: 1975. je počeja program ubacivanja etanola u benzin u Brazilu radi smanjenja uvoza nafte. Odnos cijene etanola i benzina u Brazilu je 0,75. Odnos cijene čistog etilnog alkohola i benzina kod nas je 12 -15 prema 1. Inače oni etanol dobijaju iz šečerne trske čega imaju u izobilju.
    Moš ti kupit/prepravit auto da ide na kerozin, pa šta? Moš i na vodik, pa šta sad!
    Aj vozi se svaki dan na posal sa kerozinom, alkoholom ili vodikom...
    ttt... triba znat čitat cili tekst a ne samo naslove pa iz toga izvodit zaključke?
    Kužiš ba sada?!?! )

  20. #45
    alien5
    Guest
    Kažu da je dičici najbolje slikice stavljat pa evo i sličica cina benzina pravog i sa dodatkom alkohola u njemu u Brazilu:


  21. #46
    maxmax
    Guest
    Moji dečki ...na ovome forumu sam proveo dosta vremena kao gost tako da sam u stanju procijeniti njegovu težinu,ako pročitaš još jedanput moj zadnji post na koji si se "upecao" mogao bi možda onda i razumjeti da je to bila parodija na jednu drugu temu,a ovako si ispao brzoplet....u najmanju ruku...onako usput alien5 godišnje prelazim 50 000 km sa svojim autom i svojim novcima za razliku od večine ovdje prisutnih koji če se prepoznati i odmah opaliti paljbu po meni ....
    U pravu si Fresh za mene je to stvarno Viša matematika???? ,dapače,ali tko si ti da ulečeš sa komentarom kad nemaš pojma o meni...
    ...do sada sam bio fer prema svima i u svojim postovima uvijek stavljao
    ) ,a kada kritički sagledam stvari odmah ulečete sa glupostima.....ni jedna tema koja je ovdje postavljena nije prošla bez prepucavanja na relaciji Alfa-Bmw,japanci-talijani,itd ili trebam još...uostalom pametnom jedanput dosta...

    :smile23: MadMax

  22. #47
    Fresh
    Guest
    ''tko si ti da ulečeš sa komentarom kad nemaš pojma o meni...''

    Ovo mi je daleko naj××××niji ulet


    Nikako da shvatim kakve veze ima tvoj potpis sa tvojim nickom.

    Ali to je za mene vjerovatno viša matematika.

    Čudno je koliko se ovdje ljudi lako zapale. U žargonu nekome reći to je viša matematika je nešto najbezbolnije šta se može reći, ako to tebe vrijeđa sorry...

  23. #48
    maxmax
    Guest
    Fresh ....ulazimo u raspravu i gušimo temu....ali samo kratko,pročitaj svoj komentar pa sam zaključi.
    Nick je nick ,nema tu nekakve zagonetke.

  24. #49
    Fresh
    Guest
    idemo dalje

  25. #50
    S16
    Guest
    Svađaju se zapravo normalni ljudi oko onih koji to nisu...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •