Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: Alkohol

  1. #1
    pack0575_
    Guest
    Jel tko probao voziti na to? Recimo na 20 litara benzina 1 litra alkohola 80-90%. Navodno bi ta mjesavina trebala biti nesto jaca ali opet da li se stavlja metilni ili etilni?

  2. #2
    alien5
    Guest
    Usporedi cijenu litre alkohola sa litrom benzine pa će ti biti jasno zašto niko ne vozi na to! )

  3. #3
    pack0575_
    Guest
    oko 5-10x je veca, ovisi o alkoholu. Ne mislim ja da bi se stalno vozio na to nego recimo za nekakav race.
    Ajd, jel ima tko iskustva s time?

  4. #4
    Bmw Touring
    Guest
    bolje da taj alkohol ulijes u sebe pa bi vidija kako bi dera na raceu

  5. #5
    mc
    Guest
    Da drmne metilni bi ku.ac vidio... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  6. #6
    Bmw Touring
    Guest
    e vidis metilni nebi mogao al znam nekoga ko moze

  7. #7
    mc
    Guest
    Da? Koga? <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  8. #8
    Bmw Touring
    Guest
    pogadjaj:jedno slovo i dva broja

  9. #9
    mc
    Guest
    Prosvijetli me. Malo mi stoji mozak. Zadnjih 15 godina... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  10. #10
    Bmw Touring
    Guest
    )

    vozi Renolica(vrata ulupljena)

  11. #11
    mc
    Guest
    Pa daaaaa, naravno!!! On je puno trenirao u zadnje vrijeme pa vjerujem da bi mu metilni bio djecija igra... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #12
    Bmw Touring
    Guest
    u formi je )

  13. #13
    pack0575_
    Guest
    vidim ja da je tu 95% populacije djece i tipova koji voze lupo 1.0, Clio, Twingo i slicne zenskaste autice na navijanje. ) )

    Ima par normalnih ljudi koji su ponesto i isprobali a ostalima je glavna rasprava koje gume staviti na 75 konjski autic da bi isao sportskije. Ma ljudi, to su vam auti pravljeni za zene da odu u supermarket i kupe par cipelica i hulahopki koliko stane u njegov gepekic. Ako vam je to sport ) ) ) ) )

    Od 6-7 pitanja koja su bila izvan ovdje normalnih teni rasprave koji od tih autica je bolji, a ja sam ih postavio gotovo nitko nije znao nista odgovoriti.

    Ah, sportasi moji

  14. #14
    Bmw Touring
    Guest
    Ah,pack0575 nas, sta bi mi bez tebe

  15. #15
    pack0575_
    Guest
    Ja sam vasa svijest, vas vodja i moralni kriticar. Ja vam dajem snagu i pamet iako mi cesto ne uspije.

  16. #16
    Bmw Touring
    Guest
    ti si nas Bog

  17. #17
    maxmax
    Guest
    packo jesi li i mene htio prosvijetliti ili je to bio neko drugi iza tvoga nicka?
    :smile23: MadMax

  18. #18
    pack0575_
    Guest
    maxu, ne tebe nego ona tri lika koji melju tu gluposti jer nemaju pojma

  19. #19
    maxmax
    Guest
    Sve u redu ...a da budem iskren i slažem se sa tobom jer ovdje osim par tipova ostali samo melju gluposti....na gluposti mislim ono što već svako zna o autima, a kad treba nekakva konkretna pomoć onda samo idi na link.....i još nešto kad sam več tu izvagao sam volan na svom autu i sa Airbagom ima oko 15kg šta mislite ako stavim lakši volan hoče li biti bolje ubrzanje,grip ili direktnije upravljanje ...
    ovo pišem jer mi takve stvari idu na živce ...zašto ne malo konkretnije stvari ...i na kraju ispričavam se unaprijed forumašima tipa TLimacha koji me uvijek zadive svojim znanjem i takvim dečkim želim puno znanja i sreće...
    Potpis: :smile23: MadMax

  20. #20
    S16
    Guest
    :smile24:

  21. #21
    maxmax
    Guest
    Dobro S16 i ti si u mojoj ekipi ) ) ) ,možda mi sve ovo ide na živce ) ) )

  22. #22
    S16
    Guest
    maxmax, oćeš se ti pridružit MOJOJ ekipi?

  23. #23
    maxmax
    Guest
    ... samo ako ima graševine

  24. #24
    S16
    Guest
    Na pravom si mistu!

  25. #25
    pack0575_
    Guest
    e, a i grasevina je alkohol pa i na to mogu voziti.

    BTW, nasao sam neke iformacije koje ce mi pomoci u vezi tog alkohola.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •