Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: HRVATI: RADUJMO SE!

SUDBINA
    Guest
    HRVATI, MA GDJE BILI, RADUJTE SE!

JEDNA SMO OD ETNICKI I VJERSKI NAJHOMOGENIJIH ZEMALJA

IMAMO JEDNU OD NAJLJEPSIH PARCELA NA SVIJETU

SRBE SMO POTUKLI DO NOGU I VRATILI U GRANICE BEOGRATSKOG PASALUKA

SA OGROMNIM I BEZGRANICNO ODANIM ISELJENISTVOM JAKI SMO KO I ŽIDOVI

UVJEK SMO SE BORILI PROTIV JUGOSLAVIJE I SOCIJALIZMA I SAD SMO DIO ZAPADNOG KAPITALIZMA

RUSIJA JE PALA A AMERIKA VLADA SVIJETOM

ODISTA JE VRIJEME ZA RADOST JER SU OSTVARENI GOTOVO SVI STOLJETNI SNOVI

DAKLE, JOŠ JEDNOM, RADUJMO SE ALI KAO I UVIJEK BUDIMO SPREMNI

VOLIM VAS
    BOG

xx
    Guest
    Tko bio bio,mislim da SUDBINA nije bila pametna u periodu gurnjeg pisanja.

Hvala Fredo
    Guest
    ...ali mi se nemamo sta posebno radovati...

Nas je san bio slobodna drzava, sta je nejnormalnije za OGROMNU vecinu naroda. Mi smo to - eto - ostvarili, kako bilo da bilo, ali trebalo je biti normalnije, mirno - ali nazalost nije. Uglavnom vratili smo u zapadni dio svijeta gdje pripadamo, i od kojeg smo bili odsjeceni 1918...

A sta se tice "homogenosti", to bas ne stima...

vecina drzava je homogenija od Hrvatske... mislim da nas nema niti 90% u Hrvatskoj...

No to nije toliko bitno...kome je HR domovina dobro je dosao...

maka
    Guest
    da oko 90% što je ogromna vecina i odista je jako malo tako etnicki i vjerski homogenih zemalja u svijetu. /pogledaj statistike UN/
    to ne mora ali i moze biti jako bitno; vidimo probleme koje zbog toga ima njemacka, francuska u zaadnje vrijeme nizozemska itd...

Pa neznam...
    Guest
    ...fredo sta hoces reci, ali velika vecina zemalja je mnogo homogenija od HR:

UK, Irska, Norveska, Svedska, Finska, Danska, Nizozemska, Francuska, Spanjolska, Portugal, Njemacka, Luxemburg, Grcka, Albanija, Slovenija, ..

Ali kkave to veze ima??

vi ste htjeli POTPUNO ocistiti podrucja koja ste u HR zaposjeli i napraviti od njih CISTU HOMOGENU Srpsku paradrzavicu, perverznu do boga...samo ideja, a jos kad se i geografija pogleda,,,,

Uglavnom...kako rekoh mi idemo naprijed prema EU,

A vi?? Kkao znate...

i neka vam je lepa kuce,,, manje ili vise homogena...nema veze... samo neka vam je lepa!

Hrvati radujte se!
    Guest
    Jebali smo Vam sinoć majku u Njemačkoj!

SRBIJA & CRNA GORA : neo NDH 3 : 2

Pushacica
    Guest
    А И СЕВЕРИНА ПРОПУШИЛА НА ВЕБУ...

HRVATI: RADUJMO SE!
    Guest
    Očuh silovao, majka mu dopuštala
    ZAGREB - Očuh star 56 godina osumnjičen je da je od rujna 2002. do 25. svibnja ove godine u obiteljskoj kući seksualno zlostavljao svoju 16-godišnju pokćerku.
    Kriminalistička obrada provedena je i nad 54-godišnjom majkom djevojke, koja nije zaštitila kćer od daljeg zlostavljanja, iako je za to znala. Djevojka je vraćena pravome ocu, a očuh i majka dovedeni su istražnom sucu. Očuh je prijavljen zbog silovanja, bludnih radnji i zadovoljenja pohote pred maloljetnom osobom, a majka zbog zapuštanja i zlostavljanja.

Smrdoljubci
    Guest
    Tko voli često govoriti ili iznositi na vidjelo o onim stvarima između noguh,za vjerovati je da o tome stalno i misli, te da im je to ukusno. Što ostali ovog foruma misle, molim vas?

CRO-COP U SABOR
    Guest
    petak, 4.6.2004 11:33:02

ŽIVOT U HRVATSKOJ VRIJEDI KAO NA DIVLJEM ZAPADU

Život u Hrvatskoj vrijedi kao na Divljem zapadu, izjavio je danas u Hrvatskom saboru SDPovac Mirko Filipović, pozivajući zastupnike da, umjesto Vladinog, podrže SDPov prijedlog izmjena Kaznenog zakona (KZ) koji predviđa oštrije kazne za teža kaznena djela i produljenje zastarnih rokova.

U svom prvom obraćanju zastupnicima u ime kluba SDP-a, popularni ´Cro Cop´ upozorio je da se protiv rastućeg kriminala učinkovito može boriti samo drastičnijim kaznama, primjerice, uvođenjem kazne doživotnog zatvora za najteža kaznena djela.

´Srđan Mlađan ubio je troje ljudi, među njima i policajca. Čim izađe iz zatvora opet će ubiti, a i sam je rekao da je jedini lijek za njega metak u čelo. Takve ljude treba maksimalno kazniti´, rekao je Filipović.

U prilog tvrdnji da su kazne u važećem kaznenom zakonodavstvu te u Vladinu prijedlogu preblage, da samo potiču na kriminal, naveo je više primjera - alkoholizirana djevojka na Jarunu autom ubije dvoje ljudi, a dobije samo četiri godine zatvora, mladić u Makarskoj pregazi dvije curice, a kazni ga se školovanjem u Švicarskoj.

´U nekim se zemljama dulje služi vojni rok nego što je kod nas kazna za ubojstvo´, zaključio je Filipović, čiji je odlazak s govornice popraćen pljeskom u sabornici.

a tek o odnosu prema
    Guest
    nehrvatima u neo NDH.
    O tome je suvišan svaki razgovor i komentar!

zar- nije
    Guest
    za slavlje , brzo cemo u EU , primljeni smo kao kandidati i sve nam je oprosteno.

Presjednik EU Rmano je izjavio da je zadovoljan sto nam nisu nista oprostili kaze isli su korak po korak i da ce nas brzo primiti.

Sto znaci za Slavoniju nam nista ne spominju jer su nam je oni ocitili i nemogu samo nas kriviti.

Mene je ipak sramota da mogu tako visoki prestavnici biti pristrasni i naoci gled ekstremni.
    Moraju se suociti sami sa sobom kad tad da je Hrvatska etnicki pometena i da to je sramno u ovom vremenu a praviti se kao da su pravedni. )

mini
    Guest
    je, svi mrzu srbe
    sram ih bilo joj joj

Sta
    Guest
    - kaze nismo im nista oprostili, pa zar su vratili 600hiljada Srba
    - zar su sagradili vise od sto hiljada srpski popaljeni kuca.
    - zar su sproveli zlikovce u taj vrag pardon hag njihove samozvane pravde.
    - zar su sagradili cepske crkve i groblja.
    - zar su ih kanili i za Jasenovac - mozda..
    - zar su ih kaznili za izazivanja rata svakih dvadeset godina.
    - zar su platili Bosni odstetu sto su izvrsili Agresiju na Bosnu , a istovremeno otuzivali Srbe.
    - zar im je i to oprosteno sto su izdavali domovnice i stanove arapskim teroristima.
    Znaci sve im oprosteno ili kako ovaj kaze da je ponosan sto im nije nista oprostio , misli da je s tim sve zamaskirao a u stvari stanje te zemlje je vise od najgoreg.
    Ko to dijeli pravdu sad i lud vidi i zna ----SRAMOTA.

Sta
    Guest
    - kaze nismo im nista oprostili, pa zar su vratili 600hiljada Srba
    - zar su sagradili vise od sto hiljada srpski popaljeni kuca.
    - zar su sproveli zlikovce u taj vrag pardon hag njihove samozvane pravde.
    - zar su sagradili SRpske crkve i groblja.
    - zar su ih kaZnili i za Jasenovac - mozda..
    - zar su ih kaznili za izazivanja rata svakih dvadeset godina.
    - zar su platili Bosni odstetu sto su izvrsili Agresiju na Bosnu , a istovremeno otuzivali Srbe.
    - zar im je i to oprosteno sto su izdavali domovnice i stanove arapskim teroristima.
    Znaci sve im oprosteno ili kako ovaj kaze da je ponosan sto im nije nista oprostio , misli da je s tim sve zamaskirao a u stvari stanje te zemlje je vise od najgoreg.
    Ko to dijeli pravdu sad i lud vidi i zna ----SRAMOTA.

Ma ne sekiraj...
    Guest
    ...se Fred...kaze Tomislav Nikolic, (SRS - cetnici), da "ako Hrvatska ne bi imala san izaci na Dunav, da tamo NIKAD ne bi niti bila - Ja imam svaki dan san da mi izadjemo na Karlobag, Ogulin, Karlovac i Viroviticu..."

Hrvatski je san bio Drzava (sto ne bi smi biti "san" nego najnormalnija realnost, kao kod svih naroda...), te Evropske integracije...

Sad sta se snova tice...Razlika je izmedju nasih i vasih snova je ta, da mi sanjamo svoje a vi TUDJE!

Mi sanajamo biti u EU a vi u Karlobagu...
    Cudne i nerealne snove snivate kao 1990...i nista - A;A NISTA! niste naucili... zalosno...

grgo
    Guest
    mi sanjamo da vratimo svoje a ne vase , jer vi ste dosli iz Irana na nase a ne mi na vase .Dalmacija je bila Srpska . uzmi pa se bar maLO OBRAZUJ CIJE JE STA BILO.
    Vi sto zelite sve svoje mane i sramote prikriti sa ulaskom i to govori koliko ste mizerni cigani koji se ojecaju tako nisko st su sami a svijesni su svoga znanja i imanja Vi odkada iste u tu Eurupu da ste se i njima popenjali na stambol Kad cete vise uci ili prestati rikati a bi blizu ulaska.
    Za vas je taj ulazak sveto pismo dok je za druge bilo dovoljno samo prijem a kamoli prenociti samo jednu noc pa da su se pokajali .Pitajte pametniji od vas cemu se vi radujete i toliko skicite.
    I nisam ti ja nikakav Fredo vec sam samo pripadnik iste nacionalnosti ako i to za tebe ogranicenog nije svjedno.Vazno je da smo Srbi i da sve srbe mrzite podjednako pa vam svi imaju ista imena tako nas lakse u snu dozivate.

grgo
    Guest
    mi sanjamo da vratimo svoje a ne vase , jer vi ste dosli iz Irana na nase a ne mi na vase .Dalmacija je bila Srpska . uzmi pa se bar maLO OBRAZUJ CIJE JE STA BILO.
    Vi sto zelite sve svoje mane i sramote prikriti sa ulaskom i to govori koliko ste mizerni cigani koji se ojecaju tako nisko st su sami a svijesni su svoga znanja i imanja Vi odkada iste u tu Eurupu da ste se i njima popenjali na stambol Kad cete vise uci ili prestati rikati a Ni blizu ulaska.
    Za vas je taj ulazak sveto pismo dok je za druge bilo dovoljno samo prijem a kamoli prenociti samo jednu noc pa da su se pokajali .Pitajte pametniji od vas cemu se vi radujete i toliko skicite.
    I nisam ti ja nikakav Fredo vec sam samo pripadnik iste nacionalnosti ako i to za tebe ogranicenog nije svjedno.Vazno je da smo Srbi i da sve srbe mrzite podjednako pa vam svi imaju ista imena tako nas lakse u snu dozivate.

Grga GN
    Guest

O kojem Grgi ti to slinis gubo i drugima se rugas da su im svi Fredi.

Ti bi na silu da sve sto te boli bude Grga i ustase i jos se cerekas drugima da su opsjednuti kompleksima.

Fakat, ×××××× si teska, ali se nedas.

No...?!

sta je to...
    Guest
    ...tvoje Fredo??

Vi ste (dobro ti i dio vas - znam da velik dio nije) toliko bolesni, i do srzi zatrovani srpstvom - da razgovarati o povjerenju i suzivotu nema realnog smisla...

Svi mi znamo sta se vrti u vasim degenericnim glavama...

I zato ja kazem...
    znas sta sam stalno tu govorio Fredo...

vjerujem da se i slazes...

TRI PRSTA!! (3 prsta = 3 %)... to je MAX - a vi ste sad na 4,5%...previse...

jeste
    Guest
    ali zato necete nikada mirno spavati dok se god ijedan Srbin ne vrati na svoje i to od sedamdeseti kad ih je bilo 24% pa vi se jos radujte, a da negovorim prije drugog sv; rata kad je bilo Srba skoro 40% ,zato se nemojte cuditi zasto vas Srbi mrze .Srbi vas ni ne mrze koliko ste zasluzili, jer da vas mrze pobili bi vas za jednu noc kad ste ih prvi put izazvali devedeseti i napadali na kasarne sirom hrvatske i djecu im mucki ubijali i opravili logore od kasarni odsijecajuci im struju , vodu i obkoljavajuci kasarne nedozvoljavajuci im da im se ni hrana dostavi.
    Eto koliko su Srbi trpili i bili ljudi ali vama to nije nista znacilo dok se nisu ljudska tijela posla raznositi sa barutom u par parcad.
    Nece uvijek biti istina ZAROBLJENA doce vrijeme kad ce ugkedati svijetlo dana i kad cete se ako nista sramiti svoje sjene.
    Sad mozete raditi sta hocete dok jos zloba, neljudkost i nepravda vlada svijetom i pustosi ove druge jadnike.

ma najbitnije ...
    Guest
    ...je da mi idemo na zapad... gdje pripadamo... a vi kako znate...

Priznat cu da je u JNA bilo dosta Srba (i svih drugih naroda) koji NISU bili cetnici...koji su se svukli i NISU htjeli ratovati za??? izgubljenu stvar... kad su Hrvati imali demokratske izbore i referendum za samostalnost...

Srbi su uspjeli regrutirati dosta cetnika iz Srbije ali ne dovoljno...

Samo zamisli koliko bi nam SVIMA bilo bolje, za kolika nedjela, nesrece, uzase ne bi niti vi - niti mi znali, da niste uspjeli regrutirati niti toliko cetnika koliko jeste...

Jadna vam mama - kad cete konacno shvatiti sta se je to dogodilo...i koju ste ulogu u svemu tome imali...

sta ti
    Guest
    zlikovce ustaski trabunjas, idi konje timari, kazu da je vama u Evropi mjesto za zakopavanje ludi krava.To nece niko da radi pa ce vas preko reda da prime , samo da bi se taj prtoblem resio da se epuidemija ne siri.

Slične teme

1. Braco HRVATI !!!
    By PITAGORA in forum Politika
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 21-01-2007, 20:25
  2. HRVATI NAS NE VOLE
    By FRED in forum Politika
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 19-06-2005, 14:20
  3. OJ HRVATI BRAČO MILA...
    By sudbina in forum Politika
    Odgovora: 4