Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Žaruljice sa plavičastim efektom ?!?!?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    doc
    Guest
    Jučer mi je pregorjela žarulja kratkog svijetla pa bi zamjenio onda i drugu sa nekim boljima. Vidio sam u zadnje vrijeme na par kanti (yugo, lada) lijepo bijelo-plavo svijetlo kratkih svijetla (mislim da nije zaruljica obojena plavim sprejom!).
    Zna netko naziv takvih zarulja, cijenu i mjesto povoljne kupnje?
    Znam da postoje one Philips Blue Vision, pa Blue Plus Vision itd, ali ne znam koje su najbolje?

    Hvala! <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">www.fiat-klub.tk</font>

  2. #2
    fergazer
    Guest
    Ja imam Philips Blue Vision i jako sam zadovoljan sa njima, daju više bijelo nego plavo svjetlo kako se reklamira ali su zato iznimno jake i osvjetle ti cijelu cestu bez pol beda!
    Ja sam ih kupio u Molydonu, oko 200 kn su kostale (sa plavim pozicionima).<br><hr>

  3. #3
    doc
    Guest
    200 kn ? za jednu?

  4. #4
    Aero
    Guest
    Kupi Osram Sliverstar, nije plava, ali bolesno jako svjetli. Ja ju koristim, a nije skupa...

  5. #5
    INTERCEPTOR
    Guest
    Jednom je bilo testiranje žarulja od strane autobilda i philips bluevision je pobijedio u toj kategoriji kvbazixenona.

    Philips nije švapski proizvod pa vjerujem da je test relevantan.

    Al mislim da koju god žarulju provjerenog proizvođača kupiš, d anećeš pogriješiti, ja sad imam Osram H5, prije sam imao neko smeče narva od 25 kn/kom od kojih je svaka ruga kriva pa ne možeš svjetla poštelat.

  6. #6
    fergazer
    Guest
    Pa par narode!!
    Il po narodno u paketu dobiš dve žarulje za kratko/dugo svjetlo i dve pozicione!<br><hr>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •