Stranica 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 126 do 150 od 153

Tema: !!Kvaliteta goriva u RH!!

  1. #126
    f-toyota4
    Guest
    evo,baš sam na netu čitao da će se uvesti neki novi diesel..ekološki prihvatljiv..i što je najbitnije..bit će obnovljiv..tako iveco,nemoj se brinuti..moć ćeš još s tvojim kombićem proći puno stotina tisuća
    0,30E ja mislim da možeš puno više ušparati..samo nemoj ulaziti u investicije,a da prije nisi našao nekoga tko će ti ulje davati..

  2. #127
    Iveco 35S13
    Guest
    Kako mislis "bit ce obnovljiv"??????

  3. #128
    f-toyota4
    Guest
    dobivati će se iz nečega drugoga...a ne iz nafte..bilo je na netu,ali nisan stigao pročitati..ali to je tek za par godina..kako xenon svjetla? meni strava..

  4. #129
    Iveco 35S13
    Guest
    Skinuo sam ih jer moram iduci mjesec na tehnicki. sada imam osjecaj koda su mi u farovima dvije svjece a ne H7 )

    a to o dizelu ce biti sigurno nesto kao V Power Diesel

  5. #130
    fergazer
    Guest
    Biodizel (tzv. eko dizel) će se dobivat iz uljane repice !

  6. #131
    Iveco 35S13
    Guest
    A biodizel mislite!! On je dosta agresivan i nije za svaki auto dobio OK od proizvodjaca!! Navodno nagriza gumena crijeva koja dovode do zastopljenja filtera nafte, a osim toga intervali izmjene ulja se smanjuju na pola. Auto gubi malo na snazi i trosi malo vise!! i sve to kad dodas i oduzmes dodjes na isto<br><hr>

  7. #132
    fergazer
    Guest
    Nemoj zezat...
    Nemam pojma kaj toyota misli ali već se dulje vrijeme priča o početku proizvodnje eko dizela!!<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

  8. #133
    f-toyota4
    Guest
    da fergazer..ali ako se ne veram nedavno je opet iskrsnulo neko novo riješenje..nije iz uljane repice..potražiti ću,bilo je na netu..
    Nego ljudi,ste pogledali AUTO KLUB opet su proveli istraživanje..govore da Tifon jedini uz Europa mil toči pravo gorivo(naftu) a petrol, ina i omv ××××××(kao i obično)..i svi se još uvik šlepaju na stareee norme propisane od Vlade RH..koje dopuštaju 350mg/kg sumpora..
    ALi dobra vijest>>svi koji vozite na eurosuper..izgleda da je benzin ipak dobar..a pravi eurodiesel će OMV početi davati od 1.1. 2005,a Ina od 1.1. 2006

  9. #134
    fergazer
    Guest
    E kasniš Toyo moj, ja sam to prvi napisa al sam satvil pod krivu temu !!

  10. #135
    f-toyota4
    Guest
    da,da..hehee..ma bio san na putu,inače.. :smile23:

  11. #136
    rs turbo
    Guest
    Sva sreća vozim benzinca :smile25:

  12. #137
    f-toyota4
    Guest
    neznam dali ti je sva sreća..što se tiče čistoće goriva DA, ali potošnje NE NE NE NE

  13. #138
    rs turbo
    Guest
    E ×××× ga malo više troši, al šta češ

  14. #139
    fergazer
    Guest
    Baš me zanima dali ce cijene goriva nastaviti padati u buducnosti...<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

  15. #140
    f-toyota4
    Guest
    a trebale bi..jer se barel spušta..ali kao što primjećujete spuštaju cijene samo benzina a dizela baš i ne..jer diesel je svugjde u EU skoro kao i benzin jedino je kod nas znatno jeftiniji..osim toga..na dizel bi trebali ici neki ekološki porezi pošto jeko prlja,ima čađe..
    ako misliš dugorošno u budućnost..mislim da neće padati jer su fosilna goriva ipak limitirana!

  16. #141
    fergazer
    Guest
    P baš i ne prlja dizel znaš, ako usporediš benzince koji toče <FONT COLOR="red">super 98</FONT> i recimo stare aute koji toče <B>dizel</B> vidjet ces da i nema neke razlike, čak ti i benzinci više zagađuju od dizela. Naravno pod pretpostavkom da su auti dobro održavani a ne ko 90% Yugicha sta se nalaze na cestama iz kojih šiba plavi dim ili oni stari Mercedes dizeli iz kojih piči dim ko da auto ide na drva !!<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

  17. #142
    f-toyota4
    Guest
    odgovor na tvoje prijašnje pitanje ferg>>cijene se neće mijenjati..barem neće ovaj tjedan
    dobro..ovi zagađuju jer idu na benzin koji ima olovo..ali dizeliši su ipak veći eko problel zbog čestica čađe..istina sada neki(peugeot) ugrađuju filter čestica čađe..
    da,dobri su stari jugići..troše 10l benzina i 2 l ulja na 100km..ali ipak najviše dime stari fiat i lancia alfa dizelaši..mercedesi su još mila majka..ako izuzmemo one sa 500 000km

  18. #143
    fergazer
    Guest
    Pa naravno da dime kad nisu održavani kak se spada, da su održavani kak Bog zapovedi bilo bi svim sudionicima prometa lakše!
    Imam takav filing da se cijene mijenjaju na niže samo što Ina povećava svoje marže na razinu koja je bila prije ove "krize"!!
    Lopovi :smile23: :smile23: !!

  19. #144
    f-toyota4
    Guest
    samo se ti ljuti..heheh. hebe se njima

  20. #145
    rs turbo
    Guest

  21. #146
    f-toyota4
    Guest
    vidiš danas afere u novinama vezane za upravu ine..kod nas se neke stvari nikad ne mijenjaju..to je nevjerojatno :smile23:

  22. #147
    rs turbo
    Guest
    tu nema pomoći, na nama običnim smrtnicima je da šutimo i trpimo .
    Preostaje nam nada da će jednom doć bolje vrijeme za sve

  23. #148
    f-toyota4
    Guest
    da,svakako )

  24. #149
    rs turbo
    Guest
    Znam da je utopija ) , al ××××ga imaš razlog za ne ubit se :smile25:

  25. #150
    f-toyota4
    Guest
    treba revoluciju dignut REVOLUCIJU

Slične teme

  1. Kvaliteta PC Playa
    By J.L. Picard in forum Nastavnici
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 07-09-2005, 20:50
  2. Kvaliteta EuroDiesela
    By OCTAVIAN in forum Auto servisi
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 29-06-2004, 07:51
  3. Kvaliteta Japanaca
    By Hondo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 14-10-2002, 19:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •