Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 153

Tema: !!Kvaliteta goriva u RH!!

  1. #51
    k0vac3v1c
    Guest
    fergazer danas sam pogledao aditive za dizel kostaju manje od 50 kn , ali ih ima puno vrsta i par njih su plavi (pakiranje) pa sam mislio posto se ti u to razumijes ime onog kojeg da uzmem ako znas a ja ne bi htio napravit ×××××× s tim kad ne znam ! taloze ,da koma !!!

  2. #52
    fergazer
    Guest
    Koliko mene sjećanje služi imaš STP-ov za cca 50 kn koji ti je <FONT COLOR="blue">plavi</FONT> i ima neku plavu kap nacrtanu, dizel fuel treatman & injector clear se mislim zove. Nemreš napravit neko velko ×××××× sa njima osim ak aditiv za dizel natočiš u benzinca i obratno makar se ni tad nece "niš strašno" desit.<br><hr>

  3. #53
    fergazer
    Guest
    Evo za više informacija možeš kliknuti <A HREF="http://www.stp.com/catalog.html">
    OVDIJE</A> !!

  4. #54
    k0vac3v1c
    Guest
    puno fala sutra cu probat

  5. #55
    f-toyota4
    Guest
    e,kad probaš prenesi dojmove,jer i ja ga imam u garaži ali nikako da ga probam.. neznam dali je to stvar u meni ili u boljem dieselu,ali potrošnja mi je pala za nekih 0,5-0,7 lit...čini mi se da je ipak bolji diesel..??<br><hr>

  6. #56
    fergazer
    Guest
    A valjda su se trgnuli malo...

  7. #57
    f-toyota4
    Guest
    zamisli..dogodine
    ina s-power s aditivima za čišćenje,višim cetanskim brojem,nadmaše aral i shell po svemu..i sve to nam poklanjaju..zauzvrat ča nas već godinama pljačkaju..

  8. #58
    fergazer
    Guest
    Je je, i šta je bilo kad si se probudio??
    Sigurno povratak u realnost ...

  9. #59
    f-toyota4
    Guest
    da,povratak nažalost

  10. #60
    k0vac3v1c
    Guest
    kupio sam i stavio auto sad manje trosi !!!! F ako te zamima za stp odi na :URL=http://stp50.com/hr/guide.htmlvaj link:/URL: to je na hrvatskom i ima jos pokoji proizvod kojeg nema gore !! pogledaj

  11. #61
    f-toyota4
    Guest
    znači djeluje? a ide bolje,naravno?

  12. #62
    k0vac3v1c
    Guest
    pa nisam bas siguran potrosio sam nekih 15L . . .. jos nije u potpunosti proradio jako je zamazan hahaha !

  13. #63
    f-toyota4
    Guest
    si zavirio u motor malo a?
    malo ga potjeraj na oko 4000okr i drži tako 2-3 minute pa ćeš definitivno viditi razliku...

  14. #64
    fergazer
    Guest
    Svaka čast, nisam toliko "odsurfao" thx kovach, stavio sam s stranicu u favorite!
    Ja sam sad stavio u svoj drugi auto ovaj complete fuel system cleaner, sad autek radi ko mala bebica...

  15. #65
    f-toyota4
    Guest
    nemoj da te zanese taj entuzijazam u nekom mokrom zavoju ko mene prvi put kad san stavio aditiv..skoro je kobno završilo

  16. #66
    rs turbo
    Guest
    )

  17. #67
    f-toyota4
    Guest
    da,baš tako )
    samo meni nije baš bilo tako u tom trenutku

  18. #68
    rs turbo
    Guest
    Ajde budi sretan da si čitav.
    Jel bilo kakve štete?

  19. #69
    k0vac3v1c
    Guest
    e to je lose dobro da sam se izludiro s jugicem ali kaj da ti kazem auto je pod kreditom tak da me strah se voziti brzo po mokrom jer nisam skupio za kasko a moram
    ps. sad je nagradna igra nebi ni ja znao za link )

  20. #70
    k0vac3v1c
    Guest
    a gle kaj je zanimljivo sad su poceli zaustavljati ljude i kontrolirati na kaj se voze tak hoces neces moras se voziti na njihovo ×××××× a ne na svoje a ne pitaju se tko ce placati kazne odakle ???? usput kolike su ??

  21. #71
    fergazer
    Guest
    Pa nece mi od aditiva poletit auto, vozim se kak i sad, <I>dok život juri, ja ću lagano</I>...

  22. #72
    f-toyota4
    Guest
    ma nije ni meni letio..jednostavno,nakon 20-ak tisuća nez ikakvog aditiva i nakon 1000-2000 odvoženih striktno u gradu u režimu do 2500okr performanse su mu definitivno patile..tako kad san 1 put stavio i k tome ga malo razvrtio išao je iznenađujuće dobro...
    ma nije bilo nikakve štete..malo me zanijelo na jednu pa sam malo previše ispravio pa na drugu stranu ali toje sve...ja san imao kasko prvu godinu,sada više ne,preskup mi je..uzmem osnovno i nadam se najboljemu

  23. #73
    bad&blue
    Guest
    Ja sam taman mislio da mi je kasko preskup, a onda je frend rastavio svog clia pa sam se naglo predomislio jer ipak je još uvijek u kategoriji mlađih (2002 g)! Volim vozit malo brže, ne divljam ali nikad se ne zna.......zasad ako zatreba tu je )

  24. #74
    f-toyota4
    Guest
    dobro..to je istina...ali ipak se ne dovodim u situacije da moram spašavati auto ili živu glavu zadnje vrime..
    meni je pozanik rastavio clija, i nije dobio ni kn jer nije imao originalne dimenzije guma..imao je nešto šire ako se ne varam..uglavnom auto je bio sređen..i nisu mu priznali...je to moguće??

  25. #75
    bad&blue
    Guest
    A to stvarno ne znam, ××××te i ja sam stavio 15 na njega, pa ne rade valjda ×××××× zbog toga! Znam da bi se trebao napravit atest i nova knjižica kod svake promjene na vozilu, a za isplatu sam čuo da je prije ovog novog zakona vozač morao imati 0,0 promila inače ništa (bar se sad više oko toga ne moramo brinuti)

Slične teme

  1. Kvaliteta PC Playa
    By J.L. Picard in forum Nastavnici
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 07-09-2005, 20:50
  2. Kvaliteta EuroDiesela
    By OCTAVIAN in forum Auto servisi
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 29-06-2004, 07:51
  3. Kvaliteta Japanaca
    By Hondo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 14-10-2002, 19:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •