Stranica 1 od 10 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 237

Tema: Prljavo gorivo - novi auto klub

  1. #1
    Koko
    Guest
    Da li je tko vidio. Apsolutna katastrofa. I sad ti kupi novi auto...<br><hr>

  2. #2
    Hondo
    Guest
    Kaj? Daj malo opširnije.

  3. #3
    piquet
    Guest
    da i mene zanima malo opširnije.
    da li je u pitanju ina ili je u igri omv.
    na jednom svaka čast auto klubu. stvarno uvijek ganjaju za to gorivo.
    od kada su radili testove goriva sa istinom i utvrdili da je na omvu gorivo ispravno, a na ini katastrofa od onda za mene postoji samo omv.

  4. #4
    Megane_SB
    Guest
    Ukratko, 90% pumpi toči smeće !!!
    Npr. na INA crpkama se toči gorivo koje uopće nije njihovo, OMV-ov diesel gori od INA diesela, pod EuroSupe5 prodaju "obični" Supe5....
    Citat "...moderne benzice sa direktnim ubrizgavanjem nije pametno točiti na Ininim pumpama..."
    Motori koji su na listi "u opasnosti" : JTS i JTD, HDI, dCi, više-manje svi sa common-rail tehnologijom....
    Katastrofa .....
    :smile21:

  5. #5
    Initiale
    Guest
    Sad je i omv loše prošao,gorivo im je lošije kvalitete nego prije 4 godine, čak lošije od ine
    A u mom gradu,na ini u Korenici i kod jos jednog privatnika bilo je gorivo koje nije ININO

  6. #6
    mc
    Guest
    Ma nabijem ih sve.
    Kaj je s ovim Petrolom sto se reklamira - sto je to? Koji Petrol? Di tog ima? <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  7. #7
    Megane_SB
    Guest
    Jedino što je utješno je to da je u Sloveniji isto smeće kao i kod nas, barem blizu granice gdje su probali.
    A za analizu su koristili onaj kombi inspektorijata koji je zadnji puta digao frku oko Inine nafte.

    Rukovoditelj logistike OMV-a kaže da ZNA i da je SVJESTAN činjenice da se njihov diesel uopće ne bi SMIO ati u aute ( kako proizvođači auta nalažu ), i da je svjestan naglog pogoršanja kvalitete, ali ono što je glavno to je DA ONI ISPUNJAVAJU SVE NORME U RH KOJE SU VAŽEĆE.
    Dragi kupci, ××××te se ....
    Ne branim Inu, dapače, ali mislim da su svi oni bagra, posebno oni koji su te regulative donjeli ...

  8. #8
    mentor odlog.
    Guest
    Koja je onda svrha državnog inspektorata za goriva i maziva kad zakon dozvoljava zmazano gorivo???

  9. #9
    piquet
    Guest
    da nas jebu u ime zakona.

  10. #10
    Brock
    Guest
    Meni se čini da je vlasnicima INE i našoj državi otprilike ovakvo mišljenje: "××××te se... izvolite vozit vaše teško stečene aute na naše ultra govno od benzina, a zato što ste tako glupi i jadni... za kaznu ćemo vam još povećat cijenu goriva."

  11. #11
    mc
    Guest
    Da, a da drzava prisili INA-u & company da podignu kvalitetu goriva, onda bi mi to tako zestoko platili kroz povecanje cijene goriva da bi nam bilo zlo... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #12
    turbo-limac
    Guest
    i jos k tome zajebavaju oko EKo normi a nekvalitetno gorivo kojeg pustaju na trziste ima izravno negativan utjecaj na eko cistocu ispuha kao i na trajnost motora i sustava motora koji se "brinu" za cistocu ispuha...

  13. #13
    piquet
    Guest
    ima li kakva veselija tema u novom auto klubu?
    npr. test neke alfe.

  14. #14
    Koko
    Guest
    Evo poduže vijesti na Vidiautu. Katastrofa! U kojoj mi vuko××××ni od paradržave živimo. FUJ, gadi mi se
    :URL=http://www.vidiauto.com/01novosti/index.php?id=8459:web stranica:/URL:

  15. #15
    piquet
    Guest
    dobro, ali što poduzeti.
    evo sada i omv prodaje smeće. moramo biti svjesni da smo mi ovdje vuko××××na i da strancu nije važno da mi bolje živimo i sl. već da izmuzu što više novca iz nas.

    šta je sa eurosper 98? da li je i on smeće ili bar to gorivo liči na nešto?

  16. #16
    Cezy
    Guest
    Mc,ja sam tocio na petrolu par puta i nemaju losu bengu.

    Omv je isto u kurcu,zadnji put kad sam bio u HR,natocim na onoj prema krapini,auto pocme trokirat,ne prima gas,gusi se,ma uzas!!




  17. #17
    mc
    Guest
    E ××××× ti zivot. Sad mi je malo jasnije zasto su mi u Toyoti preporucili da koristim samo Eurosuper 95. Navodno ova 98-ica ima blaze norme (kao i obican Super).
    Kaj je s Petrolom koji se reklamira? Jel zna netko nesto? <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  18. #18
    mc
    Guest
    Cezy, di ima tog Petrola u HR?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  19. #19
    Koko
    Guest
    Pa pročitaj tekst pa ćeš vidjeti da je Petrol u Sloveniji također u banani, pa ako je u Sloveniji tako onda možeš misliti kako je u HR

  20. #20
    mc
    Guest
    Pa di ga ima u HR? U Zagrebu konkretno? <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  21. #21
    Aero odlog.
    Guest
    I di da ja sad točim svoj novi 545i?

  22. #22
    Koko
    Guest
    A u Toyoti kažu kako kako uopče neće uvoziti neke motore u HR jer Japanci nakon analize goriva to nedaju... Švabima i društvu se očito hebe...

  23. #23
    mc
    Guest
    Tako ni Renault nije pustao diesele na nase trziste do negdje 1999., pa su onda popustili ali su izgleda ipak uranili jedno 5-10 godina... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  24. #24
    Cezy
    Guest
    Neznam za Zg,ali ima u Karlovcu,odmah kad prodes rampu sa desne strane. Pricao mi frajer ljetos da iz Kopera dovlace bengu.

  25. #25
    mc
    Guest
    Tnx Cezy. Jedino za tu i ja znam. Samo sto su u zadnje vrijeme osvanuli jumbo plakati po Zagrebu tipa "Tocite kvalitetno - Petrol", pa me zanima da li mozda ima njihovih pumpi i po Zagrebu, a da ih nisam uocio?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

Slične teme

  1. auto klub
    By piquet in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 31-03-2004, 16:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •