Stranica 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 237

Tema: Prljavo gorivo - novi auto klub

  1. #76
    turbo-limac
    Guest
    ja si nesto brijem stavit nes ovako na gralku....... mislite da bu pasalo?

    <br><hr><font face="Courier" color="red">No danger at all - grip the same on asphalt, ice or snow, Just a little difficult to warm up the rears.</font>

  2. #77
    Toma
    Guest
    To da vam tako jako stradaju turbine me stvarno začuđuje?! Ja samo govorim iz iskustva a ja stvarno nisam imao loseg iskustva sa turbinama.Moguce je da odlaze ali mozda zbog tvornicke greske ili lose kvalitete materijala. Mozda sam ja stvarno sretnik pa oko mene svi auti dobro idu, ali od nekih ljudi sam cuo da većina naših ovlaštenih servisa u međusobnom dogovoru prešučuju određene serijske kvarove iako im tvonica besplatno daje te dijelov koje zamjenjuju i tako mlate pare i kupuju jahte lopuze!

  3. #78
    Toma
    Guest
    I to što je Zeljac napisao o oktanskom i cetanskom broju ima veze, jer razina sumpora nije najbitniji čimbenik koji određuje kvalitetu goriva.Tu razinu sumpora europa smanjuje najviše zbog ekologije i da naravno udovolji glsacima ZELENIH koji su na zapadu itekako brojna i utjecajna grupa.Kod nas ljude boli ××××× za stranku zelenih, to su u nasem drustvu alternativci i frikovi (zalosno ali istinito) ali u njemackoj su gospoda. I taj udio sumpora u gorivima se i zbog toga smanjuje i nije sumpor takva babaroga kakvom ga predstavljaju. Sve te pumpe koje su u istraživanju auto kluba navedene zapravo što se tiče eurodizela na krše zakon jer je po našim normama dopuštena razina do 350 mg, pa nismo mi u EU-u da bi morali imati 50 mg.Kriv je zakon i gospoda u saboru a ne INA i OMV.

  4. #79
    fergazer
    Guest
    Pa staviš debele kartere, malo gumice, zašerafiš i to je to. I naravno napraviš rupu u haubi i to je do, da vidiš kako frulji...
    Tomek mene stradanje turbina uopće ne začuđuje već me jako jako razočaravaju...
    Isto znam tipa sa Mečkom, E 220 CDI - njemu nije vrisla turbina al se zaštopal do boli. Platio oko dva soma eura čišćenje.
    A čujte ovo: lik - novi SLK, nemam pojma koji motor (u biti znam al neću vas i sebe bacat u bed ) bitno da je benzinac, otišo i natočio na INI Euro Super plus 98, došo do Rotora i auto stao...

  5. #80
    fergazer
    Guest
    Tomek da te ispravim (il nadopunim kak želiš): u dizelu (EN590) i bengi (EN22 je dozvoljena jednaka količina sumpora od 50 mg/kg. Po zakonu se još nažalost kao tolerira tih 350 mg/kg.
    Inače se u svijetu kvaliteta nafte određuje po količini sumpora koju ona ima prilikom vađenja iz bušotine, ne gleda se toliko na oktanski broj. On se kasnije u proizvodnom procesu povećava itd itd. Tako ti je recimo u Maleziji "najlošija" nafta jer sadrži puno sumpora a najbolja je u Alžiru zbog malih količina tog elementa. Naravno, izdvajanje svog sumpora iz nafte nije tako jednostavan posel i za njega treba i love i vremena, čega INA nema.
    Ti moš imat velki oktanski broj, al kad ti je gorivo puno sumpora nema ti spasa zato što ti sumpor ne izgara (izgara ali full malo) već se taloži na stjenkama mašine.
    Turbine su sve više manje jednako napravljene i to ti ih radi Bosh i za Mercedes i za VW i za Renault itd.. tako da nema razloga za osciliranje kvalitete turbina!<br><hr>

  6. #81
    mara1
    Guest
    TL, onda je svaki dizelas u opasnosti da mu rikne turbina. meni jedino nije jasno zasto rade tako male turbine?
    pa jesu li malo vece turbine toliko skuplje? ili motor mora biti mali? pa ne rade motore za F1!

    turbo limac, zar ne tjera turbina zrak u motor? kako se onda zacadi?

  7. #82
    mara1
    Guest
    ovo sto cu vam sada reci je neke ponukalo da mi se ismijavaju kako sam ja ××××××.

    1.ja sam cak mislio kupit novi auto u NJ. zasto? jer mislim da mi ovdje dobijamo otpad- aute koji imaju dosta gresaka. nitko me ne moze uvjeriti da auto za NJ ili UK trziste nema vise pregleda na radnom stolu i da nije na kraju krajeva ipak bolji.
    2.zatim sam mislio razradit motor do 5000 km. zasto? jer je njihovo gorivo bolje. ja znam da to nece zauvijek zastititi motor jer SE MORAM KAD TAD VRATITI U HR I TANKATI NASE USRANO GORIVO, ali ipak barem da pri razradi ima dobro gorivo.
    3. neka zarade novac onaj diler koji barem zna kako prodati auto. ovoj nasoj gamadi nedam novce.

    kad sam pitao frenda iz milana zasto ne kupi alfu, vec je kupio BMW 320d? on mi je rekao: Jer ne zelim da onaj mafijas(predsjednik FIATA-zaboravi mu ime- zablokirao mi mozak) zaradjuje na meni!
    a mozda je i dobro rekao

  8. #83
    Mehanicar
    Guest
    tjera zrak u motor "kompresorski" dio turbine, tj. lopatice, koje su osovinom spojene sa "turbinskim" lopaticama koje su pogonjene ispusnim plinovima i puno vise opterecene s obzirom na veliku temp. i na kraju klizni lezajevi na toj osovini koji zapravo najvise stradavaju jer se turb. vrti na finih 150 000okr. pa si sad zamisli kako je to lijepo toplinski optereceno kad imas s jedne strane ispusne plinove od 900C a s druge atmosferski zrak od cca. 20C - milina za konstruirati !

  9. #84
    reno
    Guest
    ) Joj mene ljudi, ja vozim samo benzince, jer kad vidim kako se dimi iz A6, straog 3-4 godine (drugi vlasnik, kupljen kod nekog uvoznika), mislim da je stari FAP limuzina !!! Gorivo je na INI katastrofa. Imao sam 15 godina stari R5, sa 1.400 ccm, i ubrizgavanjem, uvoz iz Francuske (mislim da je to prvi model R5 sa ubrizgavanjem) i na eko testu OK. Nisu vjerovali, pa su mi ponovili EKO test i opet OK. Pohvalno, ali auto je star 15 godina i ima skoro 200.000 km, bez generalke. Kupim ja novi Kangoo 1,2i a žena Clio 1,2 16V, i nakon punjenja na INI, auti se jedva vuku, ocaj. A kad smo tek stavili super 95 (jeftiniji), gotovo, jedva vuce uz brijeg. Na EKO testu, na samoj granici za prolaz. Kangoo sa 56.000 km, Clio sa 6.500 km. Sada vozim na OMV, ali nije ni to bas nesto. Isto ××××××, jedino je osoblje ljubaznije na OMV. Cesto putujemo vani, pa kad na SHellu, Agipu ili OMV napunimo vani, auto ide kao lud.

  10. #85
    Zeljac
    Guest
    Eto pročitao ja članak u Auto klubu i saznah za polimerne lance u dieselu i sumpor u istom kao katalizator za stvaranje istih, te popratne čađe. Zbog naše nafte i benzina ugroženi su svi auti s TDI i common rail sustavima što znači gotovi svi današnji dizelaši, te ovi najmoderniji benzinci s direktnim ubrizgavanjem. Ostali benzinci koji još uvijek predstavljaju većinu benzinaca nisu ugroženi. Srećom spadam u tu skupinu. Osupnulo me samo to što u bezolovnom benzinu ima olova, pa čak i mangana u pojedinim uzorcima. Zaključak je da ako kupujete novi auto to bude svakako benzinac, koji je uzgred rečeno jeftiniji u startu, a nećete imati problema zbog goriva. Nemojte kupiti benzinca s direktnim ubrizgavanjem.

  11. #86
    Toma
    Guest
    A šta sada svi plačete i žalite.Gorivo je takvo kakvo je i mi tu nemremo ništa, voziti se moramo i dokle ide dobro je! To vam je moja filozofija, pa i svi mi bumo jednog dana otegnuli papke i otišli na vječna lovišta.Jer čemo zbog toga izgubit volju za životom?! Naravno da ne! Kako mi tako i naši auti! Ljudi kupujte nove aute sa svim mogučim ubrizgavanjima, nema predaje!Samo jednom se živi!

  12. #87
    turbo-limac
    Guest
    turbine su male da bi se poboljsao odziv na gas.... zato se moraju vrlo brzo vrtjeti.... jos kad se krene s chipiranjem........


  13. #88
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Rep Power
    2174
    Bok ekipa. Ponukan ovim člancima što ih pišete, dolazim do neke ideje da se nekako svi organiziramo, ne samo mi na forumu, nego i drugi građani iz Hrvatske, da netko pozove novinare, da napravimo neki prosvjed na trgu ili negdje drugdje, da se BANDA pokvarenih ljudi koja prodaje gorivo malo zamisli. Možda bi se kvaliteta gorova popravila. Bi sigurno. Ajmo to napraviti. Ljudi oni nas pljačkaju i varaju. A mi ništa. Ma je li vi znate da sva ova ×××××× u državi, politika, pljačke, kriminal i sl. su naša krivica. MI SMO KRIVI JER IM TO DOZVOLJAVAMO, NIAKD SE NE BUNIMO. Zato nam je tako, i treba da nam je tako, kada smo ovce. Baš sam ljut. Ajmo se nakako organizirat bar za prosvjed protiv lošeg goriva. Što mislite o tome. Pišite o tome, ne više o lošem gorivu kad znamo da takvo je. Pozdrav ! :smile23:

  14. #89
    mara1
    Guest
    Mehanicar hvala, turbo limac takodjer!
    tl- ti si malo skrtiji na pisanju ali nema veze.

    najbolja je opcija za one koji kupuju velike aute. npr alfa166 benzinac sa plinom. ali di ces ti to stavit u alfu 147? ili ako te ne brine potrosnja onda je najbolje uzeti T.S. i miran si

  15. #90
    neotesani
    Guest
    Dragi Jure, ×××× se bandi za par tisuca nesretnika na ulici. Njih boli samo kad ih opalis po dzepu. Ali svakako podrzavam tvoju ideju. Medjutim, ne mozes ocekivat da ti Ina zbog svoje probudjene svijesti pocme radit bolje gorivo, prilicno utopijska ideja.Problem smo mi, dakle drzava, ona odredjuje standarde, pa i u konkretnom slucaju je i suvlasnik. Zato ja predlazem nesto radikalniju metodu: odbijamo registrirati vozila dok se ne uvedu novi standardi i sustav kontrole kvalitete, blokada stanica za tehnicki pregled, tocenje goriva u susjednim drzavama cime se direktno odvaljuje drzavu po dzepu. Norme mogu prevesti i prepisati u par dana, sto brze to ucine manje ce para izgubit. Pa nek se jebu...

  16. #91
    fergazer
    Guest
    Ja sam prvi predložio da se mi "zainteresirani" organiziramo u neku udrugu i da kažemo ljudima i vozačima kakvo je stanje u gorivu - ali nisam dobio baš oduševljavajući odgovor...

  17. #92
    Dr. Strangelove
    Guest
    ja osobno mislim da je to vrlo drsko od tog tipa iz OMV-a koji sa dozom ironije kaže da: "im se ne isplati prodavat kvalitetnije gorivo kod nas..." (a naplatit znate) Nakon ovoga OMV bye bye... dapače najrađe bi vam zapičio zolju u neku benzinsku ili cisternu... gadovi...

  18. #93
    E-type
    Guest
    Koliko je meni poznato gorivo na svim ovim pumpama zadovaljava VAZECE NORME o kvaliteti goriva u RH.
    Sto vi mislite da bi neki Shell, Agip i slicni kod nas imali kvalitetnije gorivo ?
    Naravno da nebi, prodavali bi isto ×××××× jer im je to jeftinije, a u skladu je sa zakonom.
    E sada, ako promjenimo norme mislite li da bi cijene goriva ostale iste.
    Opet je odgovor ne, gorivo bi jos poskupilo i ponovo bi bilo, "je... ja toj INI majku".

  19. #94
    mc
    Guest
    E-Type, potpuno si u pravu. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  20. #95
    neotesani
    Guest
    da, mislim da gorivo ne bi bilo skuplje, jer im ga nitko ne bi kupio, uvijek bi bilo dovoljno smeca na trzistu za nas manje zahtjevne. A sve sto je potrebno jest da se drzava odrekne malo svog danka a Ina otpusti nepotrebne ×××××cice (ispricavam se homoseksualcima, termin nije upotrebljen kao posprdni izraz za njihovu seksualnu orjentaciju) koji piskaraju za stolovima i krstare internetom, smanji provizije managerima i pospremi svoje prljavo rublje. Kako im se isplatilo prodavat gorivo amerima, mislis da su oni tocili ovo govno u svoje aute. Ne prijatelju, Mr.amer je dosao i blombirao rezervoar koji je prethodno provjerio i samo iz njega tocio. I svi su bili sretni, i Ina i ameri. Meni je svejedno, ja ne kupujem nove aute i ×××× mi se sto filter mijenjam cesce, a ako vas ne brine gorivo, zasto vas ne brine sto vas svaka ×××××× ×××× u zdrav razum? I jos izlazite na izbore i glasate? Pa ako nemas za koga onda ostanes doma!
    Nije uopce problem u gorivu, na ovo govno se da voziti ali je problem sto iz dana u dan oni testiraju prag necijeg strpljenja, a da taj netko toga , nazalost, nije svjestan.

  21. #96
    neotesani
    Guest
    I da, Jure, i ovdje se pokazuje zalosna statistika da ce se ugrozena vrsta radje pokoriti i zadovoljiti objasnjenjem koji ce ju umiriti nego se suprotstaviti. Jer tesko pljujes po ruci koja te hrani, i brzo zaboravljas da si nekad znao sto je pravda i ideal.

  22. #97
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Rep Power
    2174
    Bok ljudi! Ma je se slažem "neotesani" s tobom. Recimo da to ne treba biti neki klasični bunt ili prosvjed, može se malo blokirati bezinske pumpe, stanice za pregled, neke prometnice i sl. Ako ne registriraš auto, kao što kažeš, možda bi bilo problema s policijom. Tek toliko da se pokaže BANDI da ne mogu tek tako. Ali , ××××ga, za sve to treba zajdenička SLOGA I DOGOVOR, a kako vidim ova tema pada na listi foruma, jer ljude baš i nije puno briga za to i mislu da su nemoćni. A ja i ti ne možemo to sami napraviti. Trebao bi najprije Zagreb kao najveći grad početi s time, tj. ljudi iz Zagreba, obični prevareni vozači, tj. u biti svi. Svi zante da nam gorivo ne bi bilo tako skupo da davanja koja ubire ova naša "država" nisu velika. ××××ga, ako ih država neće smanjit, neka promjeni bar zakon o kvaliteti goriva. Baš smo jadni. :smile23:

  23. #98
    mali
    Guest
    Zna li tko kakva je kvaliteta na Tifonovim crpkama?

    Navodno jedino oni nemaju Inino gorivo nego uvoze.

  24. #99
    Vž-156
    Guest
    I OMV sam uvozi gorivo iz Rumunjske. vidite ljudi, mi nejdemo u EU već se okrećemo sirotinji!

  25. #100
    Toma
    Guest
    Sad bi se svi borili za kvalitetnije gorivo, a ja vas pitam dal su uopce kvalitetni nasi auti? Kak je to moguće da novi A3 2.0 TDI trosi ulje, i ne samo on već i golf, passat....To vas ja pitam, kakva imate iskustva s tim.Jer sam i od jednog vlasnika Astre 2.0 DTI čuo da odma kad je kupio auto mu je nakon svakih 2-3 tsuće falilo i do pol litre ulja.Ljudi se naravno žale u servisima al oni ti samo pokažu knjigu od vozila u kojoj piše da je to najnormalnije i da može trošit 0.5 litre na svakih 1000 km???Ko da je ta knjižica sveto pismo! Nije ni čudno da na autima odlaze turbine i sl. stvari koje je gore negdje neko naveo kad novi auto troši ulje a servisni interval im je 30 000 km. A ja znam jako puno ljudi koji provjere razinu ulja samo prije nego kaj idu na more! Ja mislim da se i zbog toga novi auti kvare a ne samo zbog prljavog goriva.

Slične teme

  1. auto klub
    By piquet in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 31-03-2004, 16:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •