Stranica 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 126 do 150 od 237

Tema: Prljavo gorivo - novi auto klub

  1. #126
    mentor odlog.
    Guest

  2. #127
    fergazer
    Guest
    !Get serious!

  3. #128
    DD
    Guest
    Meni isto nije jasno zašto nigdje nisu naveli baš ništa za Eurosupe8??? Ja se stalno vozim na njega.

  4. #129
    cdi
    Guest
    Na Tifon-ovoj benzinskoj toče Eurodizel prema normama EN590

  5. #130
    fergazer
    Guest
    Možda ga nisu testirali jer je on dobar i kvalitetan tako da novinari nebi imali oko čega aferu napravit! :smile25:
    Tiffon nabvalja eurodizel iz istih izvora u Madarskoj kao i OMV pa da zadovoljava ne znam koju normu!<br><hr>

  6. #131
    rs turbo
    Guest
    Nažalost, mi čemo još jaaaaako dugo biti samo jugoistočna europa (čitaj Balkan), pa nam uvaljuju svakakvo smeče, pa tako i j. gorivo.

  7. #132
    Koshpa
    Guest
    OMV NE nabavlja naftu iz Madjarske vec iz Rumunjske i Bugarske. Lijepo ti pise u AK.

  8. #133
    fergazer
    Guest
    Je je, to kaj piše mogu nekom drugom prodavat...
    Iz Rumunjske i Bugarske nafta stiže u Mađarsku i tamo ju spremaju i toče za naše tržište. I to je cijela filozofija!<br><hr>

  9. #134
    Vž-dinac
    Guest
    U Vž-u je najbolje točiti na Freece Petrolu benzin, a na Ini diesel. Tak vele u klubu..

  10. #135
    fergazer
    Guest
    Ma znate kaj, ××××te auto, sam imaš problema sa njim - te pazi gdje točiš bengu, te plaćaj regu i osiguranje, autoceste, pić.. mater... treba kupit <FONT COLOR ="red"> bicikle</FONT> i furaš se na njima ko avion, nemaš gužvi, niš ne plaćaš, a trošiš kalorije - a još k tome ak uzmeš model sa dve sjedalice moš i neku butru uhvatit... :smile25: <br><hr>

  11. #136
    Alfa_156
    Guest
    Mene čudi kako je i moj motor na popisu crne liste. Naime, vozim alfu 156 sa motorom 2.4 jtd 150 KS. Motor je konstruiran 2002. godine kada je na snazi još uvijek bila norma EN590 iz 1999. godine koja je dopuštalado 350 mf/kg sumpora. Tek multijet motor (16v i 20v) je napravljen 2003. godine kada je stupila na snagu nova norma EN590 koja dopušta samo do 50 mg/kg sumpora. Kako to da je onda i motor koji je proizveden prije donošenja rigoroznije norme na crnoj listi (jer tada nije nigdje ni postojalo kvalitetnije gorivo, odnosno nije bolo predviđeno standardom)???

  12. #137
    turbo-limac
    Guest
    to su se decki malo zeznuli vjerojatno...

  13. #138
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Rep Power
    2183
    O.K. ekipa ! Vidim da smo dosta pričali o ovome, razglabali, filozofirali i mudrovali. Sto ćemo dalje mi napraviti ? Hoćemo li s ovom temom u neke dnevne poznate novine, čekati auto-klub analizu super 98, ništa ne napraviti-samo čekati ili nešto četvrto ?

  14. #139
    Initiale
    Guest
    Dal netko zna dali ima kod nas kakva udruga vozača? Bas sam gledal prosli tjedan na orf kak se austrijska udruga vozaca bunila jer je gorivo pojeftinilo samo 3 centi a moglo je i vise i odmah su na tv-u

  15. #140
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Rep Power
    2183
    Postoji ti ovo naša poznata Udruga za zaštitu potrošača. Evo baš se jučer oglasila u svezi one SMS poruke koja te nagovora da okreneš neki broj i tako dobiješ, čini mi se, oko 50.000 kuna. Ako ona brine za potrošaće u cijelini, a već se oglašavala za razne prozuzakonite aktivnosti i sumljive proizvode na tržištu, ne vidim razloga zašto ne bi napravili nekakvu uzbunu za gorivo, jer nije nas, kako kaže jedna iz foruma, par tisuća, nas je više. ××××ga, pa to smo svi mi vozači s autima na cestama. A znate i sami da nas je jako puno. Trebalo bi tu udrugu nakako nazvati i objasniti im o čemu je riječ. Pozdrav!

  16. #141
    Toma
    Guest
    To kaj je ovaj napisal za Alfu je jako zanimljivo i istinito, i to vam najbolje govori o tome da su dečki iz AK malo previše zajebali! Ja vam opet kazem da je to sa smanjivanjem sumpora svakih par godina samo zbog EKOLOGIJE, da se ko fol smanji globalno zatopljenje, efekt staklenika itd.. tj da zapadnjaci imaju manji osječaj krivice kad se voze u svojim makinama i kaj prljaju zemlju.Po mom seljačkom i znanstveno nedokazanom mišljenju sve do 500 mg sumpora je OK za sve stare i nove aute.Naravno da i ja znam da je sumpor štetan za aute i sve u s vezi s tim, ali pa nema u litri dizela 20 deka sumpora da me bude strah.Ajde ljudi nečemo se sad zbog nekih 100-200 mg-a sumpora svađat, izlazit na ulicu, radit barikade, naoružavat se, rušit pravni poredak ove zemlje i sl...

  17. #142
    neotesani
    Guest
    zasto ne? pa u povijesti su koristili i gluplje izlike od ovih

  18. #143
    turbo-limac
    Guest
    to o ne stetnosti sumpora u gorivu tomo moj mos lijepo napisat BMW-u koji su morali zamijeniti neznam koliko benzinskih V8 motora u americi jer su zbog visoke kolicine sumpora u bengi odlazile aluminijske stijenke cilindara...
    cinjenica je da je sumpor stetan po motor, kaj je jos gore stetan je i po "eko kontrole" u motoru, samo kaj nasi zakonodavci olako upotrebljavaju zapadne norme kad treba raju opalit po novcaniku, a malo teze kad treba dovest u red zlatnu koku (INU)

  19. #144
    Hondo
    Guest
    ...a nije da ga i ulje pretjerano voli!

  20. #145
    Toma
    Guest
    Kakve eko kontrole? Kaj misliš da auti koji se voze na gorivo sa npr 350-500 mg sumpora nemogu proč eko-test?

  21. #146
    slo_man
    Guest
    hehe....××××te se vi balkanci, vi i vaš bencin

  22. #147
    Puši kurac Slovenac
    Guest
    Slovenac, moj je ××××× duži od vaše države.A došle budu Slovenke na more.

  23. #148
    activa
    Guest

  24. #149
    Slo_boy
    Guest
    ×××× se meni za vaše morje...
    še zmeraj pa boste navadni čefurji za cel svet hehehe...in pofukane krntije bote vozili...evrope pa tudi ne boste videli lep čas hehehehehehehehehe

  25. #150
    activa
    Guest
    <br><hr><font face="Impact" color="blue">citroen on the road again</font>

Slične teme

  1. auto klub
    By piquet in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 31-03-2004, 16:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •